PKO Ekstraklasa: 19. kolejka
16 gru 2023 15:00
komentarz

W Krakowie działy się nieprawdopodobne rzeczy. Jagiellonia prowadziła z Puszczą 3:0. Niepołomiczanie po przerwie rzucili się do odrabiania strat i strzelili zespołowi z Białegostoku trzy gole.

9
6
2
3
5
90+6'

Strzał Cholewiaka i piłka zatrzymała się na poprzeczce!

9
5
2
4
6
90+3'

Sporo walki w końcowych minutach. Nikt nie odstawia nogi.

6
3
3
4
4
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

9
3
1
19
23
90'

Dwa strzały Sacka, pierwszy zablokowany, drugi poszybował tuż obok słupka!

2
3
3
3
6
89'
Puszcza Niepołomice
6
5
2
1
3
89'
88'

Goście wciąż są w wyraźnym szoku. To Puszcza gra na większym luzie, z przewagą i szuka trafienia na 4:3.

9
5
2
4
5
86'

Puszcza w ataku, Jagiellonia bezradna momentami. Przed momentami sędzia przerwał akcję dopatrując się spalonego.

8
8
4
5
6
84'
8
6
2
2
5
83'

Gol! Strzelił Artur Craciun. Craciun ponownie w lewy róg, Alomerović kolejny raz w przeciwnym! 3:3!

22
13
2
9
17
82'

Kolejny rzut karny dla Puszczy! Nene sfaulował Serafina!

15
10
4
6
13
81'
80'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

To będzie jeszcze bardziej ciekawie. Z boiska wyrzucony został Romanczuk. Najpierw kartka za komentarze, teraz za nadepnięcie rywala.

Jagiellonia Białystok
12
10
2
7
16
78'

Jagiellonia przestraszona. Z pewnej wygranej zrobiła się nerwówka!

3
3
2
2
4
75'

Piłka w bramce Jagiellonii, sędzia jednak gola nie mógł uznać. Mroziński był na spalony. Do własnej bramki trafił Romanczuk, ale wciąż 2:3!

3
6
1
4
5
73'

Kupisz kilka minut temu wszedł na boisku, a już jest cały z błota.

3
7
4
2
3
71'

Wdowik pięknie uderzył z rzutu wolnego. Zych zdołał sparować piłkę na rzut rożny!

5
5
4
3
4
70'
70'
70'
69'
6
5
1
2
2
69'
4
3
1
2
6
68'

W końcu pokazali się goście. Nene uderzył z ok. 17 metrów, pomylił się wyraźnie.

2
3
3
1
3
66'

Puszcza rzuciła się do ataku i szuka wyrównania. Jagiellonia zaskoczona sytuacją, do której sama doprowadziła.

3
1
4
3
6
63'

Gol! Strzelił Artur Craciun. Pewny strzał Craciuna, Alomerović w przeciwnym rogu i jest już tylko 2:3!

10
8
3
5
11
62'

Robi się ciekawie! Naranjo kopnął Jakubę i sędzia po chwili wskazał na rzut karny!

3
3
3
3
8
59'

Po rzucie rożnym dla Puszczy zamieszanie pod bramką gości, ale Mroziński nie zorientował się w sytuacji.

4
4
1
2
1
57'

Imaz do Marczuka, ten zwiódł bramkarza, ale z pola karnego przestrzelił!

2
4
2
4
10
55'

Strzał z dystansu oddał Stec. Piłka przeleciała metr obok słupka.

4
5
2
2
1
54'

Groźne dogranie w pole karne. Alomerović efektownie odbił piłkę. Po chwili strzał Cholewiaka poszybował tuż obok bramki!

3
4
2
2
1
52'

Gospodarze poczuli krew i szukają kontaktowej bramki. Inne plany ma Jagiellonia.

5
4
2
2
2
50'

Gol! Strzelił Artur Siemaszko. Puszcza jak na razie ratuje honor. Siemaszko uciekł obronie gości i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza! 1:3!

20
10
6
7
11
49'

Cholewiak zagrywał z lewej strony, piłkę z małymi problemami przejął Skrzypczak.

3
3
1
1
1
46'
47'

Po przerwie i serii zmian Puszcza nie potrafi zaatakować Jagiellonii. Gra toczy się w środku pola.