(1:1)
Zakończony
ŁKS Łódź
komentarz

Wiele wskazywało na to, że potyczka Korony Kielce z ŁKS-em Łódź zakończy się podziałem punktów. W doliczonym czasie Danny Trejo kapitalnym wolejem zapewnił gospodarzom komplet punktów.

6
5
2
3
3
90+8'

Wciąż gramy. ŁKS zamarzył o karnym, sędzia był innego zdania.

6
6
2
2
3
90+7'
7
5
3
6
8
90+4'

Gol! Strzelił Danny Trejo. A jednak Korona! Przed polem karnym piłkę przejął Trejo i z woleja huknął nie do obrony! 2:1!

18
14
3
6
7
90+3'

Zbliżamy się do końca, a tutaj nikt nie chce kalkulować. Otwarte, ale szarpane decydujące minuty.

2
1
2
1
2
90+1'

Po rzucie rożnym starał się uderzać Flis, został zablokowany.

3
2
2
1
1
90'

Jeszcze 6 minut emocji przed nami.

4
1
4
4
89'
87'

Szykawka uderzył przewrotką! Arndt uratował ŁKS!

4
1
4
6
86'

Podgórski uderzył z rzutu wolnego, ale wykonanie stałego fragmentu było bardzo złe.

2
1
1
84'

Hoti ostro przed własnym polem karnym. Korona może za moment zadać cios na wagę wygranej.

2
1
2
2
82'

Tejan w polu karnym Korony, zabrakło tego, co najważniejsze, czyli uderzenia na bramkę.

2
2
2
1
2
81'

Po zderzenia piłkarzy głowami mamy przerwę w grze, ale za moment sędzia wznowi potyczkę.

2
2
2
2
2
79'
3
11
4
2
2
79'
77'

Podgórski dośrodkował z prawej strony, ale wprost w ręce dobrze ustawionego bramkarza.

3
2
1
2
2
77'
1
1
2
2
2
74'

Wciąż szarpana gra w Kielcach. Dużo nerwowości w wykonaniu obu ekip.

3
3
2
1
1
71'

Ramirez sam na sam z bramkarzem, ale górą Forenc, który szczęśliwie zatrzymał płaski strzał!

6
4
2
1
1
70'

Kielczanie starali się skontrować łodzian, ale nie dotarli z piłką nawet w okolice pola karnego.

1
1
1
1
2
68'
5
2
1
1
68'
67'
66'

Z ok. 16 metrów uderzał Szykawka. W ostatnim momencie został zablokowany.

2
1
1
65'

Wydaje się, że ten kto strzeli gola, sięgnie po komplet punktów. Nikt nie zamierza zbytnio ryzykować.

1
1
1
62'
5
2
1
61'

Brakuje spięć podbramkowych. Walki wciąż jest sporo, ale my chcemy czegoś więcej.

1
58'
58'
57'

ŁKS dłużej utrzymuje się przy piłce, ale nic z konkretnego z tego nie wynika.

2
2
1
54'

Spadło tempo spotkania. Drużyny zaczynają szanować to, co mają. ŁKS-owi remis jednak nic nie daje. Niewiele więcej Koronie.

1
1
52'
4
1
3
49'

Tejan w sytuacji sam na sam między nogami bramkarza do siatki, ale sędzia dostrzegł spalonego.

1
3
1
3
48'

Po przerwie nikt nie zamierza kalkulować. Akcja za akcję. Tutaj na pewno wiele się jeszcze podzieje.