4
9
20
90+6'

Wynik nie odzwierciedla przebiegu tego spotkania. Prawdziwy dreszczowiec na Anfield.

3
3
4
2
3
90+4'

Harvey Elliott nie słyszał gwizdka i wbił piłkę do siatki. Sędzia nie pozostawił żadnych złudzeń - spalony.

9
3
6
6
6
90+2'

W drugiej połowie więcej z gry ma Liverpool, ale to Manchester City wypracował sobie lepsze sytuacje bramkowe.

11
3
4
2
5
90'

Aż osiem minut doliczył Michael Oliver.

11
7
6
1
89'

Jeremy Doku! Skrzydłowy zatańczył z piłką i strzelił w prawy słupek. Kelleher miał mnóstwo szczęścia.

7
1
1
1
2
88'

Na ten moment szykuje się remis w Liverpoolu. W tych okolicznościach liderem pozostanie Arsenal.

6
5
3
2
7
86'

Kyle Walker doznał kontuzji. Reprezentant Anglii podejmuje ryzyko i wraca na murawę.

6
5
6
1
1
84'

Ależ było blisko! Alexis Mac Allister strzelił nad poprzeczką. Sędzia nie dopatrzył się przewinienia w polu karnym.

4
3
4
2
1
82'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego i strzał głową Virgila van Dijka. Jednak nic z tego.

1
4
2
1
3
80'

Jarell Quansah podłączył się do akcji ofensywnej. Stefan Ortega sparował piłkę do boku po jego uderzeniu.

1
78'

Wejście Mohameda Salaha i Andy'ego Robertsona zmieniło obraz gry. Liverpool zyskał przewagę.

7
6
3
1
2
76'
ZMIANA
5
2
2
1
75'

Lokalni kibice utrudniają życie Manchesterowi City. Z trybun słychać przeraźliwie głośne gwizdy.

7
4
1
1
73'

Co to byłaby za bramka! Caoimhin Kelleher nabił Phila Fodena piłką, która następnie trafiła w poprzeczkę.

3
3
1
72'

Nie jest to najlepszy dzień Darwina Nuneza. Efektowną interwencją Stefan Ortega powstrzymał Urugwajczyka.

1
3
2
70'

Kevin De Bruyne był wściekły po zejściu z boiska. Pep Guardiola musiał uspokajać Belga.

3
7
1
1
1
69'
ZMIANA
69'
ZMIANA
68'

Zawrotne tempo narzucił Liverpool. Bramka na 2:1 wisi w powietrzu.

4
4
1
66'

Liverpool nie odpuszcza. Alexis Mac Allister dał się wykazać Stefanowi Ortedze.

8
7
4
2
65'

W ciągu kilku sekund Mohamed Salah podjął dwie próby. Piłka wylądowała za linią końcową.

5
4
2
2
1
64'

Coś nieprawdopodobnego. Luis Diaz kompletnie pogubił się w polu karnym.

1
5
5
2
63'

Co zrobił Luis Diaz?! Po fantastycznym podaniu Mohameda Salaha, skrzydłowy był sam na sam z bramkarzem. Fatalnie spudłował.

2
4
5
4
61'
ZMIANA
61'
2
61'

Juergen Klopp wyciąga asa z rękawa. Mohamed Salah jest gotowy do wejścia.

9
4
3
2
59'

Ależ kiks Luisa Diaza! Szybki kontratak Liverpoolu zakończył się błędem Kolumbijczyka.

1
2
4
6
3
59'
ŻÓŁTA KARTKA
5
4
2
1
1
58'

Phil Foden miał świetną okazję. Caoimhin Kelleher popisał się jeszcze lepszą paradą.

5
3
2
1
2
56'
ZMIANA
4
5
4
3
4
54'

Dramat bramkarza Manchesteru City. Ederson nie dokończy dzisiejszego spotkania.

9
5
4
4
2
52'

Bitwa o mistrzostwo Anglii trwa w najlepsze. Podopieczni Juergena Kloppa nie składają broni.

8
5
1
1
50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alexis Mac Allister.

Mistrz świata wytrzymał ciśnienie. Ederson wyczuł intencje Alexisa Mac Allistera, ale nie sięgnął piłki. Remis na Anfield.

19
15
3
3
4
48'

Na dodatek Ederson ucierpiał. Bramkarz potrzebuje pomocy klubowych lekarzy.

4
3
4
3
47'
7
7
2
1
1
47'

Rzut karny dla Liverpoolu! Koszmarny błąd Edersona, który sfaulował Darwina Nuneza.