Sędzia idzie do monitora. Nie może być innej decyzji niż czerwień.

Bardzo ostre wejście Nacho w nogę Portu. Żółta kartka? Oj... VAR może to zmienić.

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

1
1
89'

Indywidualna akcja Rodrygo. Wbiegł w pole karne, utrzymał się na nogach, ale miał już bardzo ostry kąt i strzelił obok słupka.

2
1
1
88'

Niewiele dzieje się na boisku. Mecz już jest tak naprawdę zakończony.

2
1
87'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
Jhon Solis #22
schodzi Schodzi
Yangel Herrera #21
87'
ZMIANA
84'

Kepa dostał kartkę za grę na czas, ocenił arbiter.

1
84'
81'

Dziesięć minut do końca. Girona się nie poddaje, choć dalej niewiele jej wychodzi w ofensywie.

1
79'
ZMIANA
Savio #16
78'

Gutierrez pokusił się o uderzenie z dystansu, jednak trochę zabrakło.

1
1
1
75'

Przerwa na picie.

1
74'
ZMIANA
73'

Girona w ataku... Couto jednak strzela w okolice 10. piętra trybun.

1
3
1
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jude Bellingham. Asystował mu Joselu.

Ma tego gola Bellingham! Kontra Królewskich, Joselu co prawda strzelił prosto w bramkarza, ale po chwili popracował w odbiorze, trącił futbolówkę do Bellinghama, a ten efektownie trafił z powietrza. 0:3!

8
4
71'

Girona nie schodzi z połowy Realu, ale nie ma z tego wielu konkretów pod bramką Kepy.

1
68'

Słaby mecz Viniciusa. Dobre zagrania można policzyć na palcach jednej ręki.

2
1
68'
ZMIANA
66'

Ładnie pograła Girona. Savio miał przestrzeń na boku, zagrał miękko w okolice piątki, jednak ponownie bezbłędnie na przedpolu Kepa.

2
1
1
1
2
64'
1
1
1
63'

I znowu chaos w polu karnym Girony. Skiksował Joselu, później mieliśmy parę nieudanych prób wybicia piłki przez gospodarzy, dzięki czemu dwukrotnie miał świetną okazję Bellingham, ale był blokowany.

2
1
1
62'

Indywidualnie środkiem Camavinga. Przebiegł kilkadziesiąt metrów, jednak na koniec stracił koncepcję i w dość dużym chaosie został zablokowany ok. 18 metrów przed bramką.

2
2
1
61'

Poczarował z boku boiska Savio, oszukał Camavingę i centrował w okolice piątego metra, ale tam królował Ruediger.

3
2
61'

Godzina za nami. Real cały czas spokojnie gra w niskim pressingu.

3
2
60'
ZMIANA
Portu #24
4
60'
ZMIANA
58'

Bellingham zakiwał się w polu karnym, miał trudną pozycję do strzału i został zablokowany. Źle zachował się Anglik, bo miał dwie opcje do podania.

1
1
1
56'

Herrera przewrócił się w polu karnym. Sędzia nie gwiżdże! Był kontakt po wejściu Tchouameniego, ale... VAR raczej do tego nie wróci, bo wszystko działo się tuż przed linią.

1
1
1
1
1
55'

Po rzucie rożnym strzelał po koźle Herrera i zabrakło dobrego metra, by Girona cieszyła się z gola.

3
3
1
54'

Znowu rzut wolny dla gospodarzy, znowu Aleix Garcia. Wrzutka na dalszy słupek, ale czujny był Kepa i odbił piłkę lecącą w kierunku dalszego słupka.

2
2
1
53'

Girona w ataku pozycyjnym. Real czeka, nie forsuje tempa, nie atakuje za wszelką cenę.

1
1
50'

Szansa dla Girony! Aleix Garcia świetnie zagrał z rzutu wolnego, ale Kepa znakomicie broni po strzale głową Davida Lopeza!

4
3
4
2
2
49'

Zablokowany strzał Savio z dystansu. Czytelnie, sygnalizowane to uderzenie.

3
2
1
1
46'

Gramy!

2
1
czas Druga połowa
46'
ZMIANA
Valery Fernandez #11
komentarz

Zawodnicy wracają na boisko.

komentarz

I kończy pierwszą połowę sędzia. Girona - Real Madryt 0:2!

4
2
2
1
1
45+4'

Ależ huknął Kroos. Świetnie powalczył o piłkę Vinicius i podał przed pole karne, ale Niemiec strzela w środek bramki! Gazzaniga broni.

1
1
1
45+2'

Vinicius zakręcił rywalem z boku boiska, ale później bardzo źle zagrywał w pole karne. Kopnął piłkę prosto w ręce bramkarza Girony.

2
2
3
45'

Sędzia dolicza minimum 4 minuty.

2
2
43'

Noga Niemca nienaturalnie wygięła się po starciu z przeciwnikiem. On jednak po chwili wstał i raczej nie będzie konieczności zmiany.

4
2
42'

Ruediger leży w polu karnym.

1
40'

Dowbyk utrzymał się przy piłce przed polem karnym, odegrał do tyłu, ale Aleix Garcia strzelił niecelnie.

3
2
39'

Jednak było czysto. Nie było kontaktu piłki z ręką.

2
1
39'

Joselu mógł zagrać piłkę ręką we własnym polu karnym! Sędzia czeka na podpowiedź z wozu VAR.

1
1
38'

Valverde miał bardzo dużo wolnej przestrzeni na prawym skrzydle, lecz włożył zbyt dużo siły w dośrodkowanie. Joselu nie miał żadnych szans, by dojść do piłki.

1
37'

Kroos znakomicie zachował się we własnym polu karnym. Na wślizgu wybił piłkę spod nóg Herrery, który już składał się do strzału.

1
35'

Girona przy piłce, natomiast niewiele z tego wynika. Przed momentem wrzucał Couto... do nikogo.

32'

31'

Bardzo nieudany strzał Valverde zza pola karnego.

1
31'

Pół godziny za nami. Girona nie za bardzo potrafi się pozbierać po dwóch straconych golach. Real kontroluje wydarzenia na boisku i swobodnie rozgrywa piłkę.

2
28'

Bellingham marnuje "setkę"! Anglik brutalnie odstawił Blinda na kilkunastu metrach, stanął oko w oko z Gazzanigą, ale nie wykorzystał tej sytuacji! Górą golkiper Girony.

1
2
2
5
26'

Wrzucał Cyhankow, ale odegranie Davida Lopeza pozostawiało wiele do życzenia. Źle rozegrali ten rzut wolny gospodarze.

1
1
25'

Faulował Valverde. Rzut wolny dla Girony z ok. 30 metrów.

1
25'

Ucichły trybuny. Niesamowity jest to mecz. Pierwszy kwadrans to zdecydowana przewaga Girony, a tu nagle z niczego dwa gole Realu Madryt.

2
2
23'

Mogła odpowiedzieć Girona. Dowbyk dostał dobre prostopadłe podanie od Gutierreza, jednak nie trafił czysto w piłkę, w efekcie czego strzelił wyraźnie obok bramki.

1
21'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Aurelien Tchouameni. Asystował mu Toni Kroos.

0:2! Ależ ich punktują. Dośrodkowanie Kroosa z rzutu rożnego, idealne, w punkt. A niepilnowany Tchouameni nie mógł tego zmarnować. Precyzyjny strzał głową i nie było czego zbierać!

21'

Valverde potężnie uderzył z 30 metrów. Na drodze stanął jednak Blind i odbił piłkę. Korner.

1
1
2
20'

Carvajal stracił piłkę w narożniku pola karnego, próbował jeszcze ratować sytuację Valverde, jednak jego strzał był bardzo lekki i niecelny.

2
1
19'

Od razu zmienił się obraz gry. Real chce pójść za ciosem. Nie oddaje piłki Gironie.

2
1
1
17'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joselu. Asystował mu Jude Bellingham.

Narzekali na skuteczność w Madrycie na początku sezonu, a tu proszę! Pierwsza sytuacja i mamy gola dla Realu. Niewiarygodne podanie Bellinghama fałszem. Piłka była poza zasięgiem bramkarza Girony i obrońców, dopadł do niej Joselu i z bliska trafił do siatki.

5
3
1
1
16'

Po lekkim zamieszaniu w polu karnym strzelał głową Eric Garcia, jednak zdecydowanie za lekko. Pewnie interweniował Kepa.

1
14'

Raz jeszcze Vinicius. Daleko wypuścił sobie piłkę... za daleko. Był blokowany przez obrońcę i nie dogonił futbolówki. Słabo wygląda zespół Realu.

1
1
13'

I znowu nieudana akcja Realu. Vinicius chciał się rozpędzić na skrzydle, ale wypuścił sobie piłkę w taki sposób, że ta opuściła boisko.

1
1
12'

Z rzutu rożnego Kroos... I był faul w ataku. Ruediger nieprzepisowo atakował Erica Garcię.

1
1
11'

Vinicius ruszył lewą stroną, centrował w kierunku dalszego słupka do Joselu, ale świetnie w defensywie zachował się Blind.

1
9'

Cały czas Girona dominuje. Strasznie nerwowo grają goście z Madrytu.

1
7'

Pięknie wyszła spod pressingu Girona. Mieliśmy długie podanie w kierunku Savio, ale ten nie zdołał wbiec przed Carvajala. Od bramki Real.

1
6'

W 6. minucie Real był w stanie wymienić kilka podań, oczywiście na własnej połowie.

1
5'

Co za początek w wykonaniu Girony. Od pierwszych minut gospodarze mają dużą przewagę.

1
4'

Cyhankow strzela w słupek! Kolejne dośrodkowanie z bocznego sektora, drzemka Camavingi i centymetry od szczęścia Girona!

1
3'

Ależ okazja Girony! Kapitalne dośrodkowanie Couto z prawej strony. Yangel Herrera wbiegł w pole karne z drugiej linii, miał stuprocentową sytuację na piątym metrze, ale strzelił głową nad bramką.