1
2
90+1'

Gol! Strzelił Kamil Zapolnik.

Mocne uderzenie Kamila Zapolnika z rzutu karnego przełamało ręce Aleksandra Bobka. 2:3 z perspektywy Puszczy Niepołomice!

Puszcza Niepołomice
3
2
6
90+1'
90'

Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

1
1
1
89'

Rzut karny dla Puszczy Niepołomice za faul na Kamilu Zapolniku.

5
1
1
2
2
87'

Aleksander Bobek! Piękna interwencja bramkarza Łódzkiego Klubu Sportowego i nie pozwolił niepołomiczanom na złapanie kontaktu.

5
2
83'

Żółtą kartkę otrzymał Adrien Louveau za kolejne ostre przewinienie.

1
3
1
1
2
80'

Żółtą kartkę otrzymał Roman Jakuba za ratowanie się faulem.

6
3
76'

Gol! Strzelił Husein Balić. Asystował mu Antoni Młynarczyk.

Gospodarze powiększyli prowadzenie i są już blisko zdobycia kompletu punktów. 3:1 w Łodzi. Artur Craciun wyrasta na antybohatera spotkania, ponieważ to jego podanie zostało przechwycone przez naładowanego energią Antoniego Młynarczyka. Zmiennik pognał w pole karne i wyłożył piłkę Huseinowi Baliciowi. Ten ponownie zachował zimną krew w odpowiednim miejscu oraz czasie.

75'
73'

Puszcza Niepołomice. Schodzi: Michał Koj. Wchodzi: Lee Jin-Hyun.

wchodzi Wchodzi
Lee Jin-Hyun #6
schodzi Schodzi
1
1
73'

Korner dla niepołomiczan po zablokowanym strzale Konrada Stępnia. Wiadomo już, że podopieczni Tomasza Tułacza nie zrobili krzywdy przeciwnikom rozegraniem stałego fragmentu gry.

68'

Aleksander Bobek absolutnie nie spieszył się z ponownym wprowadzeniem piłki do grania.

3
1
1
1
1
65'

Poradzili sobie gospodarze z dośrodkowaniem Artura Siemaszki. Puszcza Niepołomice jakby nieco rozbita uderzeniem do bramki Huseina Balicia.

2
1
62'

Po godzinie meczu pierwsze roszady personalne w jedenastkach.

5
3
2
1
1
60'
58'

Gol! Strzelił Husein Balić. Asystował mu Kamil Dankowski.

Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Gospodarze odpowiedzieli na niedawne ataki Puszczy Niepołomice i okazali się skuteczniejsi. Łódzki Klub Sportowy na prowadzeniu 2:1. Husein Balić strzelił z bliska do siatki na zakończenie ataku Piotra Janczukowicza oraz Kamila Dankowskiego.

8
6
4
3
56'

Pokazał się Kamil Dankowski, którego uderzenie zza pola karnego okazało się niedokładne.

2
53'

Szalona, ale wciąż nieskuteczna ofensywa Konrada Stępnia. Łodzianie mają problem z upilnowaniem zawodnika, który przed momentem oddał kolejne uderzenie i trafił nim w poprzeczkę w bramce Aleksandra Bobka.

3
2
3
1
3
50'

Oliwier Zych interweniował odważnie i poradził sobie z przecięciem podania prostopadłego do Kamila Dankowskiego.

2
2
4
2
3
48'

Ponownie w ataku aktywny Konrad Stępień. Po dalekim wrzucie z autu piłka znalazła się pod jego nogami, jednak spudłował z bliska i nie przymierzył do bramki Aleksandra Bobka.

2
1
47'

Akcja indywidualna Konrada Stępnia. Co prawda poradził sobie z dwoma przeciwnikami, ale następnie zaliczył wywrotkę wewnątrz pola karnego. Nie doszło tam do przewinienia na zawodniku z Niepołomic.