3
3
5
90+3'

Gol! Strzelił Fran Alvarez. A jednak Widzew! Zagranie z lewej strony, w polu karnym do piłki dopadł Alvarez i huknął nie do obrony! 1:0!

Widzew Łódź
214
106
21
21
28
90+2'

Urbański wycofał do Kapustki na piętnasty metr, ten jednak źle uderzył i Gikiewicz pewnie interweniował. To pierwsza groźniejsza szansa po przerwie!

17
18
8
7
5
90+1'
90+1'

Kapustka do Morishity, ale ten nie dał rady uderzyć głową.

9
8
3
4
2
90'

Pogramy jeszcze przez 7 minut.

12
5
7
4
8
89'

Dobra akcja Legii, Szota był czujny i wybił piłkę.

18
8
4
7
5
86'

Faul taktyczny w środku pola i mamy kartkę.

21
15
6
2
6
83'

Ciganiks starał się uderzyć lewą nogą. Został zablokowany przez Pankova.

7
5
5
3
7
82'

W Łodzi wciąż nic się nie dzieje. Dużo biegania, sporo fauli, ale goli brakuje.

6
6
3
8
6
80'

Widzew dłużej z piłką na połowie Legii. Wciąż jednak bez okazji bramkowych.

11
5
5
7
7
78'

Akcje łodzian są przewidywalne. Podobnie Legii. Brakuje celnych uderzeń, które mogłyby zagrozić drużynom.

6
4
3
3
3
90+1'
75'
8
4
4
2
2
75'
6
3
3
2
5
74'

Pod bramkami nie dzieje się zbyt dużo. Zaczynamy być zawiedzeni tym meczem.

5
2
3
3
4
71'

Pomocy potrzebuje Pankov. Obrońca jest opatrywany przy linii bocznej.

3
3
5
1
2
69'

Rwane i szarpane momenty meczu. Wydaje się, że tutaj jeden gol może zadecydować o wszystkim.

5
2
6
2
1
67'

Gra została wznowiona. Czekamy na większe emocje w decydujących fragmentach potyczki!

3
1
2
1
64'

Dymu zamiast mniej, jest więcej. Trochę poczekamy na wznowienie gry.

6
1
4
2
6
63'

Przerwa w grze. Murawa została zadymiona i część boiska jest niewidoczna.

2
2
8
1
3
62'

Widzew w końcu oddalił grę od własnej bramki i stara się szuka swojej okazji.

8
7
3
5
77'
59'

Opatrywany jest Kramer. Gracz Legii utyka.

5
6
9
4
11
58'

Morishita gonił piłkę, dogrywał z linii końcowej. Piłka jednak wcześniej opuściła boisko.

6
2
5
2
3
55'

Legia w ataku, Widzew ma problemy z przejęciem piłki. Czekamy na premierowego gola, który otworzy mecz!

13
6
5
4
7
53'

Mocny strzał z dystansu oddał Gual. Gikiewicz jest czujny i zdołał sparować piłkę na rzut rożny!

18
6
3
3
5
50'

Legia swoich szans szuka po akcja głównie prawą stroną. Na razie bez efektów w postaci strzałów czy też spięć.

13
10
5
4
5
48'

Od początku 2. połowy Legia stara się atakować. Goście mają jednak problemy z kreowaniem okazji.

8
9
3
4
3
czas Druga połowa
46'
komentarz

Drużyny dobrze weszły w mecz. Sporo się działo. W końcówce 1. połowy spadło tempo.

4
3
4
7
6
45'

Pogramy jeszcze przez minutę.

4
6
3
1
1
45'
Widzew Łódź
13
9
5
5
11
44'

Dośrodkował z lewej strony Klimek, Rondić uderzał, ale Hładun zachował czujność i piłkę złapał.

6
5
5
6
2
43'

Wciąż sporo niedokładności. Walka w środku pola, bez okazji. Przerwa coraz bliżej.

5
4
4
40'

W końcówce 1. połowy mniej dzieje się pod bramkami. Spadło tempo gry.

3
1
4
4
4
37'

Seria rzutów rożnych dla Legii. Jednak bez większych konkretów. Ostatecznie od bramki wznowi grę Gikiewicz.

5
3
3
4
6
34'

Pankov ma problemy po zderzeniu z rywalem. Obrońca potrzebuje momentu dla siebie.

3
2
3
1
3
32'

Josue i Gual w polu karnym, ale za dużo chcieli i ostatecznie bez uderzenia.

8
4
2
2
7
30'

Wszołek zagrał piłkę pod nogi Pawłowskiego, strzał z woleja zatrzymał się na plecach obrońcy.

7
4
5
1
4
26'

Dobre dogranie w pole karne, do piłki starał się dojść Rondić, ale jej nie sięgnął!

4
4
5
3
3
25'

Morishita dograł do Guala, ten jednak z pola karnego uderzył ponad bramką.

11
3
2
3
4
23'

Na strzał lewą nogą zdecydował się Josue. Dwa metry ponad bramką Gikiewicza.

6
6
4
2
2
21'

Coraz aktywniejsi z przodu są łodzianie. Legia w tyłach musi bardzo uważać.

16
8
5
3
4
18'

Wyrównało się spotkanie. Widzew już nie pozwala Legii na tyle, ile na początku gry.

13
9
4
3
5
15'

Klimek płasko uderzył z pola karnego. Hładun zdołał odbić piłkę, która i tak toczyła się na aut.

5
3
4
2
3
14'

Starał się odgryźć Widzew, jednak gospodarze zagrożenia pod bramką Legii nie stworzyli.

7
4
2
2
5
11'

Legia szuka gola! Wszołek z linii końcowej wycofał piłkę do Guala. Piłka po nodze Szoty wyszła obok słupka na korner!

11
7
4
6
9
10'

To były centymetry, ale na korzyść Widzewa. Wciąż bez goli w Łodzi.

10
7
4
6
7
9'

Zagranie do Morishity, a ten w sytuacji sam na sam do bramki. Kramer podawał, ale pomocnik Legii wydaje się, że był na nieznacznym spalonym.

9
4
6
7
4
7'

Morishita urwał się prawą stroną, dogranie pewnie wyłapał Gikiewicz.

8
2
3
3
2
6'

Widzew atakuje rywala wysokim pressingiem. Legia ma problemy z wyjściem z własnej połowy.

9
8
5
1
5
4'

Ruszyła Legia, teraz Widzew stara się odgryzać gościom. Zapowiada się otwarty mecz.

7
4
2
1
3
1'

I już akcja Legii! Dogrywał Wszołek, Morishita uderzył głową. Gikiewicz wybił piłkę ponad bramkę!