(0:0)
Zakończony
Warta Poznań
komentarz

Derby Poznania dla Lecha! Kolejorz wygrał po dwóch golach zdobytych przez Velde.

5
2
2
4
90+4'

Jeszcze groźnie pod bramką Lecha. W zamieszaniu gospodarze szczęśliwie wybronili się.

3
2
2
90+2'

Jeszcze stara się coś zdziałać Warta. Goście czasu mają już jednak niewiele.

9
7
4
2
1
90'

Pogramy jeszcze przez 3 minuty.

9
6
5
4
4
90'
ZMIANA
89'
ŻÓŁTA KARTKA
4
3
3
2
3
87'

Płaski strzał z dystansu Kupczaka. Mrozek wciąż bez błędu i piłkę złapał.

5
2
2
2
2
86'
ZMIANA
85'

Ucierpiał Marchwiński. Zawodnik Lecha został kopnięty przez rywala.

2
2
3
4
84'

Próba z dystansu Kupczaka. Zagrożenia pod bramką Lecha jednak nie było.

2
1
1
1
1
82'
ZMIANA
82'
ZMIANA
1
2
1
1
1
82'
ZMIANA
82'
ZMIANA
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kristoffer Velde. Asystował mu Alan Czerwiński. I to uczynił! Kontra Lecha, zagranie w pole karne do Velde, a ten przymierzył i strzałem z ok. dwunastu metrów pokonał bramkarza! 2:0!

31
13
3
3
4
80'

Warta pokazuje, że do końca będzie walczyć o punkt. Lech musi zamknąć mecz.

2
2
1
1
78'

Seria dośrodkowań w pole karne Warty. Lechowi brakuje jednak celnych uderzeń.

1
2
1
2
75'

Szarżował Szmyt, strzału nie oddał. Po chwili kontra Lecha, Czerwiński w świetnej sytuacji uderzył wprost w Grobelnego!

6
1
3
1
1
74'

Akcja Lecha przerwana. Sędzia dostrzegł spalonego.

1
1
72'

Szymonowicz starał się zgrywać, a może uderzał. Wprost w Mrozka.

2
3
2
70'

Groźny strzał lewą nogą z ok. 19 metrów oddał Ali Gholizadeh. Piłka przeleciała tuż obok bramki Warty!

6
4
6
1
2
69'

Lech stara się długo utrzymywać przy piłce. Warta nie potrafi zabrać jej rywalom.

6
4
4
6
8
67'

Żurawski przypadkowo nadepnął Murawskiego i ten starcie odczuł.

2
2
2
1
3
64'
ZMIANA
63'

Gol dla Lecha ożywił mecz. Sporo się dzieje. Kolejne bramki są kwestią czasu.

5
4
1
60'

Rzut rożny dla Lecha, dobrze w obronie zachowali się piłkarze Warty. Kolejorz bez uderzenia.

13
6
5
5
4
58'

A teraz Lech. Ba Loua uderzył przy słupku. Grobelny dla pewności piłkę odbił na korner.

6
5
5
3
2
57'

Do dośrodkowania doszedł Żurawski. Strzał głową pofrunął ponad bramką! Niewiele brakowało!

1
6
4
3
55'

A Warta czeka na swój moment. Strzał oddał Mohamed Mezghrani, Mrozek pewnie piłkę złapał.

4
2
4
3
3
54'

Andersson padł w polu karnym, sędzia faulu nie widział, podobnie VAR.

3
2
4
3
1
54'

Lech mógł pójść za ciosem. Velde, piłkę starał się przejąć Ba Loua, ale ta mu odskoczyła.

2
4
4
2
2
52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kristoffer Velde. Asystował mu Filip Marchwiński. Gospodarze uśpili gości i zadali cios! Marchwiński prostopadle zagrał do Velde, ten w sytuacji sam na sam uderzył obok bramkarza! 1:0!

38
16
7
10
14
52'

Warta długo utrzymuje się przy piłce. Lecha nie zamierza zabierać jej rywalom. Trochę nudno w tych derbach.

1
2
2
3
49'

Kontra Lecha. Dośrodkował Ba Loua, głową niecelnie uderzył Velde.

1
4
1
1
1
49'

Prikryl ruszył lewą stroną, dogranie w polu karnym wprost pod nogi Murawskiego.

2
1
47'

Od uderzenia 2. połowę rozpoczęła Warta. Z dystansu przymierzył Żurawski. Mrozek spokojnie piłkę złapał.