(0:0)
Zakończony
Real Madryt
komentarz

Działo się w mecz Sevilli z Realem Madryt. Kibice długo czekali na gole. Na prowadzenie wyszli w 74. minucie gospodarze. Królewscy wyrównali cztery minuty później.

2
1
90+7'
6
5
1
3
3
90+4'
6
4
2
2
2
90+2'

Bellngham ostro zaatakował Rakiticia. Chorwat odczuł starcie.

3
3
1
1
90'

Sędzia doliczył 7 minut.

3
2
2
88'
wchodzi Wchodzi
Fran Garcia #20
schodzi Schodzi
88'
4
4
1
3
3
87'
2
2
1
1
1
87'
4
5
1
1
1
87'
2
2
1
1
1
87'
3
1
1
1
86'
4
2
1
1
1
85'

Przepychanki na murawie. Zaczęło się od starcia Viniciusa z przeciwnikiem.

1
1
4
1
1
83'

Strzał z ok. 18 metrów oddał Ocampos. PIłka poszybowała jednak ponad poprzeczką.

4
4
2
2
2
83'

Sevilla stara się atakować. Real po wyrównującej bramce nie rzucił się na rywala i nie poszukał zwycięskiego gola.

1
1
1
3
4
80'

Kepa uratował Real! Strzał głową Ramosa na słupek odbił bramkarz!

9
5
2
2
3
79'
78'

Gol! Strzelił Dani Carvajal. Asystował mu Luka Modrić. Szybka odpowiedź Realu. Z rzutu wolnego z prawej strony dośrodkował Modrić, a Carvajal głową wpakował piłkę do siatki! 1:1!

12
11
4
4
5
78'
2
1
1
3
76'
Loic Bade #22
2
1
76'
4
4
2
4
2
74'

Gol samobójczy! David Alaba. Seria wrzutek w pole karne Realu. W końcu do piłki doszedł En-Nesyri . To jednak nie on trafił do siatki, ale starający się interweniować Alaba. 1:0!

9
72'

Czujny między słupkami był Kepa. Golkiper nie dał się zaskoczyć rywalom.

2
1
1
2
2
70'

Z okolic linii pola karnego uderzał Modrić. Kilka pięter ponad bramką.

3
3
2
70'

Zbyt dużo chaosu na boisku. Wydaje się, że ten kto strzeli jako pierwszy gola, ten sięgnie po komplet punktów.

1
1
67'
67'
65'

Gospodarze przetrwali mały kryzys i ponownie są aktywni w ofensywie.

1
62'

Zły na sędziego jest Vinicius. Może być ciekawie. Jeśli Brazylijczykowi puszczają nerwy, to może być różnie.

1
60'

Uwidoczniła się przewaga Realu. Królewscy wrzucili wyższe przełożenie.

2
2
1
57'

Rodrygo znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale Nyland nogą zdołał odbić uderzenie!

4
6
1
1
3
55'

Dośrodkował Kroos, Alaba uderzył głową, ale ponad bramką Sevilli.

1
2
54'

Nikt nie chce ryzykować, 2. połowa jak na razie słabsza niż premierowa odsłona meczu.

1
1
51'

Próba z dystansu Kroosa. Piłka jednak o dwa metry minęła bramkę Sevilli.

4
2
1
1
2
49'

Ostro potraktowany Navas. Co na to sędzia, który jak na razie nie ma zbyt dobrego dnia.

1
1
1
46'

Lukebakio ruszył z piłką, ale niewiele wskórał. Brakowało decyzji o uderzeniu. Po chwili strzał Rakiticia padł łupem bramkarza.