Nie ma gola, bo Baena zagrał piłkę ręką!

90+5'

Kontra Termaliki, strzelał głową Branecki, ale nic z tego. Jeszcze sugerował tam zagranie ręką.

1
90+3'

Duże zamieszanie w polu karnym Termaliki. Jedno dośrodkowanie, wybicie, za chwilę dwa zablokowane strzały. Ofiarnie bronią gospodarze.

2
1
4
1
1
90+2'

Znowu Alfaro na lewej stronie. Dośrodkowanie lewą nogą, piłka odbita przez obrońcę Termaliki i pewnie interweniuje Loska.

1
4
90+2'

Wrzutka Alfaro i piłka wybita przez gospodarzy. Wisła bije głową w mur.

2
3
90'

Sędzia dolicza minimum 6 minut.

3
1
1
23
23
89'

Wisła nie radzi sobie w ataku pozycyjnym. Proste błędy w rozegraniu, strata za stratą.

1
3
88'
4
4
2
86'

To powinno być 3:1! Branecki uniknął spalonego i był sam przed bramkarzem Wisły, ale strzelił obok słupka!

3
1
1
3
3
84'

Nie ma rzutu karnego. Okazuje się, że był spalony.

3
2
4
4
84'

Branecki kopnął piłkę, a następnie trafił w jego nogę Uryga. Sytuacja mocno stykowa.

1
3
3
83'

Sędzia biegnie do monitora.

1
1
3
3
82'

Sędzia wstrzymuje rozpoczęcie gry.

2
3
3
81'

VAR sprawdza ewentualny faul Urygi na Braneckim w polu karnym.

1
2
1
79'
1
79'

Loska broni strzał z dystansu, ale wcześniej sędzia odgwizdał zagranie piłki ręką przez Alfaro.

1
78'

Akcja Termaliki, ale tym razem dobrze spisał się w bramce Raton. Obronił bardzo mocny strzał Radwańskiego z dystansu.

1
3
76'
76'
75'
2
2
1
1
1
74'

Radwański popsuł kontrę Termaliki, podawał zbyt mocno do Wolskiego i nici z sytuacji sam na sam z Ratonem.

1
73'

Akcja Wisły. Jaroch wbiegł w pole karne, wycofał piłkę, ale Joan Roman fatalnie skiksował. W ten sposób Wisła nic tu nie ugra.

72'
3
3
70'

Strzał Karaska z ostrego kąta broni Raton, który chwilę wcześniej popełnił kolejny błąd.

1
70'

Talar wrzucał w pole karne. Ale jakoś tak bez wiary, bez pomysłu. Piłka wybita przez Termalikę.

2
68'

Kiepski strzał Rodado zza pola karnego. Skiksował Hiszpan i piłka przeleciała wyraźnie obok bramki.

2
2
67'
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1
1
2
65'

Wisła ma optyczną przewagę w drugiej połowie, ale niewiele z tego wynika. Loska nie ma zbyt wiele pracy.

64'
64'
Bruno Wacławek #13
1
62'

Joan Roman w polu karnym Termaliki. Jeden zwód, drugi, trzeci... za dużo tego było. W końcu wyjechał z piłką poza linię końcową.

1
61'
61'
59'

Mocne dośrodkowanie Radwańskiego z prawej flanki, lecz Karasek w trudnej sytuacji strzelił obok bramki.

1
2
58'
1
1
1
58'

Dobra wrzutka Wacławka. W polu karnym był niepilnowany Zawijśkyj, składał się do strzału z woleja... ale nie trafił w piłkę. No cóż.

1
2
56'

Termalica dość dyskretna w grze do przodu w drugiej połowie.

2
1
1
54'

Teraz składnie pograli przyjezdni, Duda do Sobczaka, ten do Baeny, ale strzał Hiszpana okazał się zbyt lekki i Loska pewnie broni.

3
2
53'

Carbo szukał strzału z dystansu, ale za długo się składał do tej próby i został zablokowany.

1
1
51'

Na początku drugiej połowy częściej gra toczy się na połowie Termaliki, ale nie są to jakieś huraganowe ataki Wisły.

1
1
50'

Talar z rzutu wolnego, było lekkie zamieszanie na piątym metrze, ale Wisła nie oddała strzału.

1
1
1
49'
1
49'

Bardzo brzydki faul Radwańskiego. Zaatakowany od tyłu Szot.

1
1
1
46'

Stracił piłkę Talar, od razu mieliśmy prostopadłe podanie w kierunku Braneckiego, ale tym razem dobrze zachował się Raton i skutecznie interweniował poza polem karnym.

1
1
46'

Gramy!

czas Druga połowa
46'
komentarz

Zawodnicy wracają na boisko. Organizatorom udało się odśnieżyć płytę.

1
1
1
1
45+2'

Loska broni strzał Carbo zza pola karnego. Biedrzycki ofiarnie rzucił się do bloku i zamortyzował to uderzenie.

1
1
45+1'

Krótka przerwa, bo na murawie leży Branecki. Oberwał od Urygi.

1
1
45'

Sędzia dolicza minimum 2 minuty.

1
1
44'

Gol! Strzelił Florin Purece. Asystował mu Maciej Ambrosiewicz.

Termalica już na prowadzeniu! Ależ nie popisał się Raton, który niepewnie wybijał piłkę z pola karnego i zagrał prosto pod nogi Ambrosiewicza. Ten popisał się świetnym dośrodkowanie, Raton znowu popełnił błąd, bo wyszedł na przedpole, ale uprzedził go Purece i lekkim strzałem wpakował futbolówkę do siatki.

2
2
4
42'

Faul w ataku Wacławka. Zagrał piłkę obok Jarocha, ale następnie nadepnął mu na nogę. Mogło zaboleć.

1
41'

Już niewiele zostało z zielonego boiska, które widzieliśmy przed meczem. Coraz trudniejsze warunki w Niecieczy.

1
1
1
1
2
39'

Celny strzał Karaska, choć piłka leciała tak długo w kierunku Ratona, że nie mogło być mowy o żadnej pomyłce.

1
1
1
39'

Duda strzelał z osiemnastu metrów, ale trafił w plecy rywala.

1
1
1
1
36'

Pechowcem Angel Baena. To on odbił piłkę głową i skasował spalonego.

1
1
1
1
1
35'

Jednak gol jest zaliczony! Po dośrodkowaniu z prawej strony piłkę odbił zawodnik Wisły, więc nie było mowy o spalonym. Z bliska do siatki trafił Spendlhofer.

2
2
1
5
35'

Remis w Niecieczy! Niewiele było widać, ale piłka wpadła do siatki. Ale... sędzia sygnalizuje spalonego!

1
1
3
34'

Błąd obrony Wisły. Uryga niepewnie interweniował, trafił piłką w kolegę z drużyny i przed szansą stanął Biedrzycki, ale jego uderzenie z ostrego kąta zostało zablokowane.

2
32'

Dośrodkowanie Ambrosiewicza i Uryga wybija piłkę. Muszą znaleźć inny sposób gospodarze, bo ciągłe zagrywanie futbolówki w pole karne nie przynosi efektów.

1
1
1
31'

Posiadanie piłki: 64-36 dla Termaliki. Po jednym celnym strzale z każdej ze stron.

4
2
30'

Radwański z rzutu rożnego, ale piłka wybita przez Wisłę.

1
1
30'

Strzał Purece z ostrego kąta. Był blok, rzut rożny dla Termaliki.

1
28'

Pewny strzał Sobczaka z jedenastu metrów i Wisła prowadzi!

10
2
3
27'
2
1
1
27'

Rzut karny dla Wisły!

5
3
3
27'

Od razu biegnie do monitora sędzia Raczkowski. Wszystko wskazuje na rzut karny.

1
1
26'

Sędzia wskazał na rzut rożny. Czekamy na ewentualną zmianę decyzji.

1
3
26'

Villar przewrócił się w polu karnym. Ruszył indywidualnie i oberwał w okolice kostki po wślizgu Biedrzyckiego. Najpierw piłka, ale później brutalne wejście w nogi.

1
1
1
23'

Radwański podawał w pole karne, ale znowu mieliśmy kozioł, piłka dostała przyspieszenia i Zawijśkyj nie miał szans nic z tego zrobić.

1
1
22'

Była szansa dla Termaliki. Po dośrodkowaniu Wacławka żaden z zawodników Wisły nie trącił piłki, zawahał się Raton, jednak nie wykorzystał tego zamieszania Karasek.

21'

Rozpędzał się skrzydłem Baena, ale trafił na równie szybkiego Wacławka i ten nie pozwolił rywalowi na nic.

1
19'

Prosta strata Termaliki na własnej połowie. Sobczak dostał piłkę od rywala, od razu decydował się na strzał z 20 metrów, ale został zablokowany.

1
17'

Gospodarze są dłużej w posiadaniu piłki, choć nie jest to jakaś bardzo wyraźna przewaga.

16'

Kwadrans za nami. Nie ma dramatu. Raz atakują jedni, raz drudzy. Dobry początek meczu w Niecieczy.

1
14'

Baena w polu karnym Termaliki. Decydował się na uderzenie bez przyjęcia, ale nie trafił czysto w piłkę. Sporo zabrakło.

1
14'

Wrzutka w pole karne, jednak Karasek nie opanował piłki. Wpuścił ją w kozioł, co przy tej murawie było jak wydaniem na siebie wyroku. To nie mogło się udać.

1
12'

A teraz zaatakowała Termalica! Radwański miał bardzo dużo miejsca i zdecydował się na strzał z dobrych trzydziestu metrów. Piłka przeleciała tuż obok słupka.

11'

Kolejna kontra Wisły. Baena przebiegł kilkadziesiąt metrów, jednak na koniec podawał niecelnie w kierunku Sobczaka. Po chwili sędziowie odgwizdali spalonego.

10'

Krótko rozegrany rzut rożny przez Termalicę, lecz Wacławek w prosty sposób stracił piłkę.

1
9'

Karasek w polu karnym Wisły. Szybka kiwka na małej przestrzeni, ale zdążył z blokiem Carbo. Tylko rzut rożny dla gospodarzy.

1
8'

Akcja Wisły prawym skrzydłem. Baena szukał dośrodkowania, ale wyszedł z tego piękny centrostrzał. Loska jednak nie dał się zaskoczyć i odbił piłkę.

1
8'

Opady śniegu się nasilają. Murawa jest już dużymi fragmentami pokryta białym puchem.

7'

Fatalny błąd Loski. Wisła była przed szansą, ale Sobczak podawał niecelnie do Dudy. Wystarczyła odrobina precyzji i byłoby 0:1, bo bramka była pusta.

1
5'

Nie skorzystała z prezentu Wisła. Kiepskie dośrodkowanie, a po chwili Zawijśkyj był faulowany we własnym polu karnym.

5'

Zgłupiał Karasek i pod presją podarował Wiśle rzut rożny.

1
4'

Satrustegui bez najmniejszych problemów powstrzymał przy linii końcowej rozpędzonego Radwańskiego.

1
3'

W odpowiedzi mieliśmy kontrę Wisły. Szot ruszył lewym skrzydłem, podał do Sobczaka, jednak ten z ostrego kąta strzelił w boczną siatkę.

1
1'

Pierwsza szansa gospodarzy, ale Raton broni mocny strzał z narożnika pola karnego.

1
1'

Gramy!

1
czas Start meczu
20:29

Zawodnicy wychodzą na boisko. Mimo "zakazu" obecni na trybunach są kibice Wisły.