(2:2)
Zakończony
Manchester United
90+11'

Hat-trick! Cole Palmer, przecież to jest niewiarygodne! Krótko rozegrany rzut rożny przez Chelsea i Palmer mocnym strzałem pokonał Onanę! Był tam jeszcze jakiś rykoszet!

6
8
3
3
90+10'

Palmer po raz drugi tego wieczora bardzo pewnie wykorzystał rzut karny!

7
3
4
2
90+9'

Sytuacja sprawdzona. Rzut karny dla Chelsea.

4
1
1
4
4
90+7'

VAR to jeszcze sprawdzi.

2
90+7'

Co tu się wyprawia?! Rzut karny dla Chelsea! Diogo Dalot faulował Madueke!

1
1
90+6'

Mądra gra zespołu gości, na utrzymanie przy piłce.

1
90+5'

Nudzi się Onana w doliczonym czasie.

1
1
1
1
1
90+3'

Goście się nie spieszą, wymieniają kolejne podania. Kontrola.

1
90'

Sędzia dolicza minimum 8 minut.

2
90'

Strzał Madueke z narożnika pola karnego... prosto w ręce Onany.

87'

Chelsea bije głową w mur.

85'
82'

Rośnie posiadanie piłki na korzyść londyńczyków, natomiast niewiele z tego wynika. Manchester United czeka na jakąś kontrę.

79'

Palmer długo składał się do strzału z dystansu, jednak ofiarnie rzucił mu się pod nogi Mainoo.

78'

Gilchrist strzelał nad bramką po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

77'

Gallagher próbował strzelać zza pola karnego, ale trafił w Bruno Fernandesa.

76'

Kwadrans do końca. Chelsea próbuje atakować, jednak nie za bardzo potrafi przedostać się pod pole karne rywala.

75'
wchodzi Wchodzi
Alfie Gilchrist #42
schodzi Schodzi
75'
75'
74'

Disasi wygrał walkę o pozycję po rzucie rożnym, ale strzelił niecelnie.

74'

Mocny strzał Palmera z rzutu wolnego, choć kąt był bardzo ostry. Onana miał spore problemy.

75'
Willy Kambwala #53
1
1
71'
70'

Biorąc pod uwagę wyłącznie drugie połowy, Chelsea jest na trzecim miejscu w Premier League. Trzecim od końca. I na razie się to potwierdza.

1
1
1
1
1
67'

Gol! Strzelił Alejandro Garnacho. Asystował mu Antony.

Manchester United na prowadzeniu! Co tu się dzieje! Szybka akcja Manchesteru United, Antony kapitalnie dograł fałszem w pole karne, a Garnacho uprzedził wychodzącego z bramki Petrovicia i strzałem głową trafił do siatki.

4
4
66'

Manchester United. Schodzi: Jonny Evans. Wchodzi: Willy Kambwala.

66'
65'

Manchester United cierpliwie buduje swoje akcje, Chelsea bardziej stawia na szybkie przejście z obrony do ataku.

63'

Ruszył z dużą prędkością Garnacho, ale w najważniejszym momencie za daleko wypuścił sobie piłkę. Disasi blokował go na tyle skutecznie, że nie ma nawet rzutu rożnego.

60'

Wan-Bissaka ma jakieś problemy. Sędzia wzywa pomoc medyczną.

58'

Palmer próbował zaskoczyć Onanę strzałem z szesnastu metrów, jednak uderzył zbyt czytelnie. Na notę rzucił się golkiper gości.

58'

Po rzucie rożnym niecelnie strzelał głową Casemiro.

1
57'

Kolejna fatalna pomyłka Chelsea na własnej połowie. Koszmarne podanie Disasiego. Przechwycił piłkę Hojlund, pobiegł w kierunku bramki, ale zrehabilitował się Disasi i utrudnił rywalowi oddanie strzału.

55'

W odpowiedzi mieliśmy szybką akcję gości, ale Bruno Fernandes dostał zbyt mocne podanie od Hojlunda, a następnie strzelił nad poprzeczką.

54'

Złe przyjęcie piłki przez Caicedo przed polem karnym i kolejny zablokowany strzał w tym meczu.

53'

Ładne prostopadłe podanie do Jacksona, ten uderzał bez przyjęcia, jednak pewnie broni Onana.

1
1
1
1
1
52'

Piękna kontra Chelsea. Enzo Fernandez i Palmer wymienili podania przed polem karnym, ale strzał tego pierwszego kolejny raz został zablokowany. Zdążył w ostatniej chwili Evans.

1
1
1
1
1
49'

Akcja Chelsea, ale strzał Palmera zza pola karnego został zablokowany.

1
1
1
1
2
48'

VAR sprawdził ten strzał Bruno Fernandesa i nie dopatrzono się tam zagrania piłki ręką.

1
1
1
1
1
48'

Teraz jeszcze Maguire wbiegł w pole karne. Odważna akcja, kończył ją mocnym strzałem z ostrego kąta, jednak piłka przeleciała nad poprzeczką.

1
1
1
1
1
47'

Strzał Bruno Fernandesa zza pola karnego. Wścieka się Portugalczyk, bo jego zdaniem rywal zablokował to ręką. Sędzia nakazuje grać dalej.