10
16
87'

Gol! Strzelił Wahan Biczachczjan.

To Pogoni mocniej przydało się wejście zawodnika z ławki rezerwowych. Owacyjnie przywitany na boisku Wahan Biczachczjan odwdzięczył się golem na 3:1 w 87. minucie. Ormianin dostał podanie z prawego skrzydła, zwodem poradził sobie z przeciwnikiem i przebił się ze strzałem przez gąszcz przeciwników do bramki Lukasa Hrosso.

52
20
2
1
3
85'

Gospodarze próbują trzymać się z piłką jak najdalej od bramki Valentina Cojocaru.

13
3
2
1
1
82'

Benjamin Kallman nie dostawił stopy do płaskiego dośrodkowania. Utrudnił mu zadanie obrońca i Cracovia miała jeszcze możliwość poprawienia wyniku z rzutu rożnego. Po nim podniosła się temperatura, jednak piłka została odprowadzona poza boisko.

2
3
3
1
3
80'

W ostatnim ataku pogubili się szczecinianie. Piłka uciekła w objęcia Lukasa Hrosso.

2
2
1
3
77'
75'

Pozostał kwadrans regulaminowego czasu. Szczególnie Cracovii, która ma niezmiennie gola do odrobienia.

2
2
2
2
2
74'

Im bliżej jest do zakończenia meczu, tym większe ryzyko podejmuje drużyna z Krakowa. Jacek Zieliński szukał energii w zmiennikach, a Pasy przeniosły się na obrzeża pola karnego Valentina Cojocaru.

3
2
1
2
6
72'

Nieudane dośrodkowanie z prawego skrzydła, jednak Cracovia spróbuje do końca wyszarpnąć minimum punkt do tabeli.

1
1
2
3
4
88'
2
2
1
1
2
70'
70'

Cracovia. Schodzi: Takuto Oshima. Wchodzi: Patryk Makuch.

67'

Akcja Efthymisa Koulourisa została poskromiona w pobliżu bramki Cracovii. Odpowiedziała drużyna z Krakowa, ale musiała zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego z powodu nerwowej interwencji Leonardo Borgesa.

2
1
3
1
3
61'

19353 kibiców na stadionie.

20
7
6
2
2
59'
59'

Cracovia. Schodzi: Cornel Rapa. Wchodzi: Otar Kakabadze.

3
2
3
1
2
59'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Przyborek za wymachiwanie pięścią w kierunku sędziego.

3
4
1
2
6
57'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spadła przed polem karnym i pod nogami Rafała Kurzawy. Próba pokonania Lukasa Hrosso okazała się niecelna.

1
1
2
3
3
55'

Nieudane podanie Adriana Przyborka w kierunku Kamila Grosickiego.

1
1
2
3
54'

Żółtą kartkę otrzymał Efthymis Koulouris za faul na wysokości koła środkowego.

6
3
3
3
53'

Przypomniał o sobie rajdem Kamil Grosicki, a jego uderzenie zostało obronione przez dobrze ustawionego Lukasa Hrosso. Żaden ze szczecinian nie zorientował się i nie wykonał dobitki.

3
1
1
1
1
51'

Szczecinianie wrócili w posiadanie piłki i wyciągnęli przeciwników z ich pozycji w obronie.

3
1
1
50'

Krótka przerwa w grze była spowodowana problemem ze zdrowiem Valentina Cojocaru.

4
4
49'

Cracovia przypomniała, że skromne prowadzenie nie gwarantuje sukcesu gospodarzom. W 49. minucie seria dośrodkowań w pole karne zakończyła się dwoma strzałami. Benjamin Kallman spudłował, a kolejna próba Arttu Hoskonena została obroniona przez Valentina Cojocaru.