PKO Ekstraklasa: 27. kolejka
05 kwi 2024 20:30
komentarz

Raków Częstochowa wciąż zawodzi. Mistrzowie Polski bez punktów wrócili z Radomia przegrywając z Radomiakiem 1:2. Gospodarze gole zdobywali po błędach obrońcy i bramkarza.

26
12
5
3
4
90+3'

Nowak dośrodkował z rzutu rożnego. Po chwili seria uderzeń, ostatecznie Kobylak nie musiał interweniować.

20
6
4
5
12
90+2'

Groźnie pod bramką Radomiaka, gospodarze szczęśliwie wybronili się.

19
11
4
3
7
90'

Pogramy jeszcze przez 5 minut.

14
8
6
4
13
88'

Raków szuka wyrównania, ale nie jest w stanie złamać obrony Radomiaka.

22
10
3
6
10
86'
86'
Radomiak Radom
6
3
1
3
13
85'

Strzał Ledermana odbił przed siebie Kobylak. Bez konsekwencji.

3
2
1
1
6
83'

Zamieszanie pod bramką Radomiaka. Kobylak dobrze się ustawił i w ostatnim momencie odbił piłkę!

14
7
2
4
7
82'

Mistrzowie Polski przeważają, jednak nie są w stanie poważniej zagrozić Kobylakowi.

2
8
1
3
3
80'
80'
79'
78'
77'
5
2
77'

Władysław Koczerhin dogrywał w pole karne, zbyt miękko i piłkę wybił Vusković.

1
1
4
75'

Już tylko kwadrans pozostał Rakowowi na doprowadzenie do remisu. Radomiak dobrze się broni.

3
1
3
3
73'

Raków musi ryzykować coraz więcej. Radomiak cofnął się, ale będzie szukał szans w kontrach.

8
4
3
2
2
72'
70'
10
2
2
2
8
68'

Korner dla Rakowa, jednak bez zagrożenia pod bramką Radomiaka.

2
5
2
3
2
67'

Radomiak w ostatnich minutach skutecznie oddalił grę od własnej bramki. Raków nie potrafi przejąć inicjatywy.

6
2
3
4
64'

Strzał Lopeza nad murem. W środek bramki i Kobylak spod poprzeczki na korner!

11
7
3
3
5
63'

Będzie rzut wolny dla Rakowa z ok. 25 metrów. A na boisku już jest Lopez!

7
7
3
2
4
62'

Po rzucie rożnym piłka przed polem karnym dotarła do Drachala, który źle uderzył i ostatecznie w bramkę nie trafił.

2
4
2
2
7
59'
13
3
3
1
60'
57'

Potężnie z dystansu uderzył Semedo, Bieszczad zrehabilitował się i odbił piłkę!

4
3
2
6
56'

Jardel w polu karnym Rakowa, strzał został jednak w ostatnim momencie zablokowany!

4
2
2
4
2
55 '

Mistrzowie Polski starają się grać szybciej. Gorąco musiało być w szatni częstochowian.

11
7
1
4
52'

Raków poszedł po remis. Radomiak od początku 2. połowy zbyt głęboko się ustawić i ma problemy.

6
5
2
2
5
49'

Gol! Strzelił Giannis Papanikolaou. Asystował mu Ante Crnac. Raków wraca do gry! Dośrodkował Drachal, piłkę zgrał głową Crnac, a z bliska do siatki wpakował ją Papanikolaou! 2:1!