(0:0)
Zakończony
Widzew Łódź
komentarz

KONIEC! Nareszcie! Dziękujemy tym, którzy zdołali z nami wytrzymać tę mizerię przez te dziewięćdziesiąt kilka minut.

6
6
1
90+2'

Sialalalalalala, do końca niecałe dwie minuty!

2
9
3
1
90'

Doliczone 3 minuty.

2
1
8
9
89'
89'
87'

Strzał Rondicia z ostrego kąta odbił Kochalski. Co za emocje!

5
2
86'

Dobry strzał Pawłowskiego, ale gola z tego nie ma.

2
1
1
1
2
85'

Szybki wypad Widzewa, Pawłowski do Cybulskiego, który potknął się na piłce, ale jakimś cudem wywalczył rzut wolny.

1
1
1
84'

Wlazło walnął piłkę przed siebie. Bez sensu. Bez pomysłu. Do nikogo.

1
2
1
1
83'

Siedem minut + czas doliczony = koniec tych męczarni.

1
1
3
1
81'
79'

Gheorghe płasko zagrał w pole karne do Meriluoto, który nie trafił w sytuacji sam na sam!

2
1
1
78'
Widzew Łódź
1
1
2
77'

A teraz, to już jest pewne, jak amen w pacierzu!

1
1
1
76'
76'
76'

No! Po tych zmianach, to już na pewno się zacznie!

1
75'
75'
74'

Klimek lewą nogą, z lewej strony. Piłka na górnej siatce.

1
1
72'

Widzew wymienia podania w okolicach koła środkowego. I tak to życie leci...

1
70'

Czekamy...

2
1
68'

Emocje, gdzie jesteście?

3
1
67'

Nunes poza boiskiem. Stałe fragmenty gry [*].

2
1
66'
64'

Esselink chciał przerzucić podaniem do Szkurina Ibizę. Nie udało się.

1
63'

Sanchez ruszył do przodu z piłką nie mając obok siebie kolegów. Dopadli go obrońcy Stali i akcję skasowali.

1
61'

Domański zdecydował się na uderzenie z dystansu. Nie dodamy do tego nic więcej.

1
1
61'

Ibiza popełnił błąd w przyjęciu, lecz nie połapał się w tym Domański.

1
1
60'

Zakotłowało się w polu karnym Stali po rzucie rożnym (pierwszy raz!), ale i tak do strzału nie doszło.

2
58'
58'

Po przerwie lepiej wygląda Widzew. Jednocześnie nie oznacza to, że wygląda dobrze.

2
1
56'

Ładną akcję przeprowadził Pawłowski, a zablokowanym strzałem zakończył ją Nunes.

1
1
55'

Klimek w końcu dobrze wrzucił, ale z gry. Szansa otworzyła się przed Nunesem, który nie lubi dzisiaj piłki, więc Wlazło dobrze go powstrzymał.

1
53'

Widzew próbuje zagrozić po stałych fragmentach gry, ale Nunes do spółki z Klimkiem nadal nie potrafią do porządku dośrodkować.

1
2
2
51'

Teraz Domański miękką wrzutką szukał Szkurina. Piłkę przejął Gikiewicz.

3
49'

Strzałek wystawił piłkę do Domańskiego, który jednak do niej nie doszedł i jeszcze sfaulował interweniującego Klimka.

1
47'
Widzew Łódź
1
1
1
3
3
46'

Miękka wrzutka Klimka do Nunesa, który piłki nie sięgnął, ale i tak był na spalonym.

1
1
1
1
2
46'

Gramy dalej. Czekamy na emocje w tym meczu.

2
44'

Nunes z rzutu rożnego, więc zagrożenia być nie mogło.

3
1
41'

Za głębokie dośrodkowanie Szoty do Sancheza i piłkę złapał Kochalski.

2
3
2
40'

Nie wychodzą Widzewowi stałe fragmenty gry. Wcześniej fatalnie zagrywał Nunes, a teraz przykład z kolegi wziął niestety Klimek.

2
1
38'

Nieźle z akcją zabrał się Szkurin, natomiast podanie do Domańskiego było już nie w tempo.

4
2
1
37'

Klimek szukał miejsca do dośrodkowania i znalazł. Problem w tym, że wrzucił piłkę do chłopców ustawionych za bramką.

2
2
36'

Pawłowski odnalazł podaniem Sancheza, który od razu zgrał do Kuna, a ten fatalnie przestrzelił.

2
2
2
35'

Do piłki wyskoczył Esselink, jednak nie zdołał oddać strzału głową.

3
1
34'

Ładny wypad Stali zakończony zablokowanym zagraniem Jaunzemsa. Rzut rożny.

3
1
1
33'

Getinger dośrodkował z rzutu wolnego w kierunku dalszego słupka. Żaden z kolegów nie zamknął akcji i od bramki Gikiewicz, choć gospodarze domagali się kornera.

2
3
32'
Widzew Łódź
1
3
6
31'

Guillaumier przymierzył sprzed pola karnego. Został zablokowany.

2
1
1
2
30'

Klimek oddał niezły strzał z około 20 metrów, lecz posłał piłkę obok słupka.

1
2
28'

Nunes wpadł w pole karne, padł tuż przed bramką, ale mowy o faulu być nie mogło.

1
1
1
1
2
27'

Brakuje składnych, szybkich akcji w tym meczu. Obie drużyny muszą popracować nad dokładnością.

1
1
1
2
1
25'

Obie drużyny próbują szukać swoich okazji, ale rażą w oczy niedokładności w rozgrywaniu akcji.

2
1
24'

Strzałek próbował przebić się przez defensywę łodzian i poległ w tej misji.

4
3
22'

Dobra wrzutka Szoty w prawej strony, doszło do ping-ponga w polu karnym Stali i ostatecznie sędzia odgwizdał zagranie ręką Sancheza.

2
1
2
21'

Kolejny stały fragment gry zawalił Nunes. Stal ruszyła z kontrą, ale Szkurin nie zdołał przejąć podania w polu karnym od Domańskiego.

1
1
20'

Żółta kartka oznacza dla Wlazły absencję w następnej kolejce.

1
1
1
20'
5
3
19'

Pawłowski zamknął oczy i kopnął bez sensu piłkę w pole karne. Tam przejął ją Esselink.

1
2
2
1
19'

Bardzo złe dośrodkowanie Nunesa. Od bramki Stal.

1
1
2
1
18'

Płasko, ale bardzo niedokładnie uderzył z dystansu Kun. Piłka po drodze otarła się jeszcze o rywala i Widzew ma rzut rożny.

1
16'

Szczęśliwie, choć efektownie z piłką zabrał się Kun, jednak po efektownej ruletce stracił futbolówkę.

1
2
15'

Pierwszy kwadrans za nami. Póki co bez większych emocji.

1
13'

Strzałek podciągnął akcję lewą stroną, ściął ją do środka i uderzył sprzed pola karnego. Spokojnie interweniował Gikiewicz.

3
2
1
1
13'

Klimek prostopadłym podaniem szukał Sancheza, którego uprzedził Kochalski.

2
1
1
2
11'

Ciekawy pomysł miał Silva, lecz zagrał niedokładnie w stronę Nunesa.

1
1
2
2
10'

Dobre dośrodkowanie Getingera w stronę Szkurina, który nie dał rady dojść do piłki. Próbował jeszcze Domański - bezskutecznie.

1
9'

Getinger posłał długie podanie w kierunku Szkurina, którego przed polem karnym uprzedził Gikiewicz.

1
7'

Niezła wrzutka Getingera, ale sytuację wyjaśnił Pawłowski.

1
6'

Żyro bardzo ryzykownie wyprowadzał piłkę i ostatecznie ją stracił. Do przodu ruszył Strzałek, który za mocno podawał do Domańskiego i Stal wywalczyła tylko rzut rożny.

1
2
6'
Widzew Łódź
1
8
4'

W pierwszych minutach lepiej wygląda Stal, która dłużej utrzymuje się przy piłce i próbuje znaleźć luki w defensywie Widzewa.

1
1
3'

Guillaumier łatwo stracił piłkę przed własnym polem karnym, lecz Sanchez nie zdołał tego wykorzystać.

1'

Pingot długim podaniem szukał Domańskiego, ale zagrał zbyt mocno.

1'