(0:0)
Zakończony
Aston Villa
90+8'

To już jest ostatnia minuta, a Emiliano Martinez dalej nie został zmuszony do interwencji. Świetnie grają goście po strzeleniu pierwszego gola.

1
1
1
90+5'

Rice oddał desperacki strzał z dystansu. Wysoko nad bramką.

1
1
1
90+3'

Arsenal jest przy piłce, stara się atakować, natomiast nic z tego nie wynika.

1
1
90'

Sędzia dolicza minimum 8 minut.

1
1
87'

0:2! Ollie Watkins kończy perfekcyjny kontratak drużyny gości!

2
1
3
3
2
86'

Rzut rożny dla Arsenalu. Coraz mniej czasu zostało gospodarzom.

1
84'

Aston Villa prowadzi w Londynie! Szaleństwo w sektorze zajmowanym przez kibiców z Birmingham. Rezerwowy Leon Bailey dopadł do odbitej piłki i strzelił do niemalże pustej bramki. Centrował Digne, nikt nie trącił futbolówki i za chwilę Bailey dopełnił formalności.

Aston Villa
2
2
3
8
8
83'

Coraz więcej stałych fragmentów ze strony Aston Villi. Nawet nie można mówić, że goście wybijają z rytmu Arsenal, bo żadnego rytmu nie ma.

1
1
1
82'

Aston Villa nie zmienia swojego stylu. Głęboka defensywa i czekanie na jakąś okazję do kontry.

1
1
1
1
80'
79'
79'
78'

Mikel Arteta szykuje kolejne dwie zmiany. Tymczasem Zaniolo ma jakieś problemy zdrowotne.

1
77'

W drugiej połowie mecz toczy się na warunkach Aston Villi.

1
1
1
1
75'

Seria rzutów rożnych dla gości. Pau Torres sugeruje, że po jednym z nich doszło do zagrania piłki ręką przez Tomiyasu, ale sędzia niczego takiego się nie dopatrzył.

1
72'

Martinelli rozpędzał się przy linii bocznej, ale mądrze zachował się Konsa. Wbiegł przed Brazylijczyka, a następnie się przewrócił po delikatnym kontakcie. Rzut wolny.

1
1
71'

Niewiele dzieje się na boisku. Pozostało 20 minut. Na ten moment liderem jest Manchester City.

1
1
1
1
1
68'

W strzałach celnych jest 4-0 dla Arsenalu. W sumie 17 prób gospodarzy, 9 po stronie gości.

1
67'
wchodzi Wchodzi
Takehiro Tomiyasu #18
schodzi Schodzi
1
66'

Absurdalne zachowanie Diego Carlosa w polu karnym Arsenalu. Złożył się do strzału przewrotką, choć nie miał szans, by w ogóle oddać strzał. I zamiast w piłkę, trafił w Odegaarda. Faul.

1
1
64'

Tymczasem Arsenal. Saka zagrał przed pole karne do Jesusa, dobry strzał, ale Martinez był czujny i odbił piłkę.

1
63'
1
62'

Co za strzał Tielemansa! To byłby gol kolejki. Fantastycznie uderzył, ale piłka najpierw odbiła się od poprzeczki, a następnie od słupka!

1
1
1
61'
60'

Rzut rożny dla "Kanonierów". Wrzucał Saka... tak sobie. Piłka wybita przed pole karne, ale Rice strzelił w trybuny.

1
58'

Kibice Arsenalu zaczynają się delikatnie niecierpliwić, bo cały czas brakuje gola. A z drugiej strony przewaga gospodarzy po przerwie nie jest jakaś olbrzymia.

1
56'

Dośrodkowanie Trossarda, ale zbyt czytelnie. Na dobrej wysokości dla Martineza.

1
1
55'

Odbiór Havertza. Za chwilę Rice uruchomił dłuższym podaniem Jesusa, jednak Brazylijczyk był na spalonym. Nie przypilnował linii.

1
54'

Wreszcie pokazali się goście. Watkins podał w tempo do Zaniolo, ale ten momentalnie miał przy sobie kilku rywali i jego strzał został zablokowany.

1
52'

Aston Villa jeszcze nie pokazała nic w drugiej połowie. Goście zostali zepchnięci do obrony.

1
51'

Strzelał Odegaard, ale trafił w mur.

1
50'

Zagranie piłki ręką przez Tielemansa tuż przed polem karnym. Będzie niebezpieczny rzut wolny dla gospodarzy.

1
48'

Akcja Arsenalu. Havertz podał do Jesusa, a ten przewrócił się w polu karnym po wejściu Diego Carlosa. Czystym wejściu, tak powiedział sędzia.