(0:1)
Zakończony
Deportivo Alaves
komentarz

Koniec meczu! FC Barcelona odniosła wymęczone zwycięstwo w bólach nad Deportivo Alaves 2:1. Robert Lewandowski strzelił dwa gole, które dały Dumie Katalonii wygraną!

89
25
12
7
6
90+2'
ŻÓŁTA KARTKA
50
26
20
18
32
90+5'

Sędzia doliczył pięć minut.

27
21
14
12
14
90'

Świetne podanie Lewandowskiego w kierunku Torresa. Z bramki ryzykownie wyszedł golkiper Deportivo Alaves. Torres był jednak na spalonym.

56
25
16
13
18
88'

Deportivo Alaves walczy o wyrównanie. Teraz to FC Barcelona musi się bronić.

21
15
11
9
27
85'
2
84'
3
81'
ZMIANA
18
12
11
158
12
78'
ZMIANA
6
3
5
3
3
78'
4
78'
GOOOOOOL!!!

I jest drugi gol dla Roberta Lewandowskiego! Wysoko i pewnie wykonany rzut karny! FC Barcelona prowadzi 2:1.

313
137
30
21
29
komentarz

Rzut karny dla FC Barcelony! Torres wyprzedził Abqara, który faulował zawodnika Dumy Katalonii.

53
29
11
9
12
76'
21
14
10
8
8
75'

Strzał bez przyjęcia Raphinhi zza pola karnego. Uderzenie Brazylijczyka było bardzo niecelne.

10
9
11
16
11
75'
Abdelkabir Abqar #3
18
15
3
4
5
73'

Krótkie prowadzenie piłki przez Yamala i mocny strzał, który wybronił Sivera.

18
17
5
8
8
70'
ZMIANA
19
9
12
7
6
70'

Znów niebezpieczny Rebbach, który oddał niecelny strzał z ostrego kąta.

9
7
9
4
6
70'
ZMIANA
14
9
7
4
4
66'

Dośrodkowanie w pole karne FC Barcelony. Rezerwowy Rebbach nie sięgnął piłki.

17
19
8
9
15
64'

Sporo walki oraz nerwów na boisku.

17
14
19
8
16
63'
ZMIANA
18
15
6
4
57
62'
2
62'

Faul Roberta Lewandowskiego, który ostro potraktował Antonio Blanco. Indywidualna kara dla Polaka.

42
27
22
34
69
59'

Kolejna próba Joao Felixa! Przyjęcie i strzał Portugalczyka, jednak niecelny.

13
10
7
12
16
55'

Niecelny strzał Joao Felixa. Na fali znajduje się FC Barcelona.

41
17
7
8
16
53'
GOOOOOOL!!!

W końcu się przełamał! Wrzutka Julesa Kounde do Roberta Lewandowskiego, który kapitalnie wykończył całą akcję strzałem głową.

696
262
65
48
68
52'

Ostra wrzutka Joao Cancelo i z piłką minął się Lamine Yamal. Znacznie aktywniejsza FC Barcelona.

18
22
13
7
11
51'

Próba wymuszenia rzutu karnego przez Lamine'a Yamala. Sędzia nie dał się nabrać.

13
12
11
10
7
49'

Sporo zamieszania w polu karnym Deportivo Alaves. Za długo piłkę trzymał Joao Felix, a do akcji włączył się także Robert Lewandowski, który był na spalonym.

8
14
9
12
17
47'

Początek drugiej połowy i FC Barcelona od razu rzuciła się do ataku.

komentarz

I koniec pierwszej połowy! Niespodziewany wynik na Estadi Olimpic Lluis Companys. FC Barcelona straciła gola już w 18. sekundzie. Zobaczymy, czy Deportivo Alaves zdoła utrzymać prowadzenie do końca spotkania.

30
56
14
15
16
45+1'

Sędzia doliczył minutę.

15
14
7
7
8
45'

Na trybunach głośne gwizdy. Miejscowi kibice niezadowoleni z gry zawodników Xaviego.

18
19
3
5
5
43'

Dośrodkowanie Lewandowskiego z lewej strony i interwencja Abqara we własnym polu karnym. Piłkarze FC Barcelony domagają się odgwizdania zagrania ręką.

13
16
12
6
12
42'

Fatalne przyjęcie piłki Lewandowskiego, który po chwili faulował defensora Deportivo Alaves.

13
34
11
8
20
40'

Przeciągnięte dośrodkowania FC Barcelony - raz z lewej, raz z prawej. Tym razem złą centrę zaserwował Lamine Yamal.

15
12
10
10
14
37'

Wydaje się, że złą decyzję podjął Gundogan. Pomocnik FC Barcelony miał sporo miejsca przed linią "szesnastki" gości. Nie oddał jednak strzału, a po chwili stracił piłkę.

19
10
9
8
10
35'

Lewandowski jak i Yamal upadli w polu karnym Deportivo Alaves. Nie ma jednak mowy o "jedenastce".

25
25
11
9
17
33'

Gundogan zagrał górną piłkę w kierunku Felixa. Portugalczyk upadł po kontakcie z rywalem, ale powtórki jasno pokazują, że sam... kopnął w obrońcę Deportivo Alaves.

8
8
10
6
3
31'

Fatalne zachowanie Kounde, który wydawało się, że ma wszystko pod kontrolą. Omorodion wygrał z nim jednak pojedynek siłowy i w dogodnej sytuacji uderzył w poprzeczkę!

6
5
7
9
8
29'

Ofensywna akcja Yamala, który wdał się w pojedynek z Lopezem przy linii końcowej. Ostatni piłkę dotknął zawodnik FC Barcelony i od własnej bramki rozpocznie Antonio Sivera.

11
6
5
7
7
27'

Rozgrywa piłkę FC Barcelona. Niski pressing ze strony rywali.

7
6
8
3
6
25'

Centra Felixa z lewej strony, przepuszczenie Pedriego i jeden z defensorów Alaves uprzedza Lewandowskiego.

14
10
8
5
7
23'

Strzał z dystansu Joao Felixa i broni Antonio Sivera!

15
6
3
3
6
22'

Chwila przerwy - na murawie leży Samuel Omorodion. Niewykluczone, że to kryzys fizyczny zawodnika gości.

5
5
3
4
1
21'

Dośrodkowanie w pole karne Deportivo Alaves i niecelny strzał Fermina Lopeza z ostrego kąta.

7
4
6
5
4
19'

Błąd Kounde, który stracił kontrolę nad piłką we własnym polu karnym. Przejął ją Lopez i uderzył obok słupka bramki FC Barcelony.

7
3
6
2
14
17'

Świetnie pograli teraz zawodnicy FC Barcelony. Na czystą pozycję wyszedł Robert Lewandowski, który przyjął bardzo trudną piłkę. Napastnik Dumy Katalonii przegrał pojedynek z golkiperem Deportivo Alaves.

28
19
5
13
16
14'

To powinno być 0:2! Samu Omorodion otrzymał podanie, po którym znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem FC Barcelony. Napastnik Deportivo Alaves oddał strzał tuż obok słupka.

9
7
6
3
16
12'

Wszedł w pole karne rywala Joao Felix. Portugalczyk całość wykończył strzałem. Natomiast ten był bardzo lekki, przez co żadnych problemów z interwencją nie miał Antonio Sivera.

9
6
3
6
5
10'

Za to Deportivo Alaves jest konkretniejsze! Gorosabel dograł do Omorodiona, który oddał strzał w boczną siatkę.

8
5
3
6
9
9'

Zablokowane dośrodkowanie Joao Felixa. Jak dotąd przewidywalne ataki FC Barcelony.

8
8
3
3
5
7'

Guevara odebrał piłkę Lopezowi, który ratował się faulem.

4
3
4
1
4
5'

Joao Cancelo protestuje. Uważa, że jeden z defensorów Alaves zagrał ręką przed swoim polem karnym. Sędzia nie miał jednak wątpliwości - gramy dalej.

2
4
3
3
1
4'

Znów mogło być niebezpiecznie, ale Jules Kounde nie dał się zaskoczyć. Francuz przeciął podanie Guevary w kierunku Omorodiona.

7
11
2
6
1'
GOOOOOOL!!!

Szokujący początek tego spotkania! Błąd popełnił Ilkay Gundogan, który stracił piłkę w środku pola. Futbolówka po chwili znalazła się na lewej stronie. W pole karne FC Barcelony podał Javi Lopez, a całą akcję płaskim strzałem wykończył Samu Omorodion.