(2:1)
Zakończony
Widzew Łódź
90+2'

Fantastyczna kontra Warty. Powinno być 3:1, ale Prikryl przegrał pojedynek z Gikiewiczem!

12
7
6
8
10
90'

Sędzia dolicza minimum 3 minuty.

7
5
5
8
8
90'

Indywidualnie ruszył Ibiza lewym skrzydłem. Zagrał w pole karne, ale Jordi Sanchez nie trafił czysto w piłkę. Grobelny broni.

4
4
4
4
4
89'

Coraz mniej czasu ma Widzew. Goście utrzymują się przy piłce, jednak niewiele z tego jest konkretów.

4
4
4
4
4
86'

Długie podanie w pole karne Warty, ale Jordi Sanchez nie miał żadnych szans, żeby dojść do piłki. Grobelny pewnie interweniował na przedpolu.

12
5
5
5
5
84'

Nie widać szaleńczych ataków Widzewa. Z kolei Warta opóźnia grę przy każdej okazji. Dla niej te trzy punkty są bezcenne.

6
5
5
5
5
83'

Strzały 6-11. Strzały Celne 2-3.

4
4
4
4
4
80'

Jordi Sanchez pokusił się o niesygnalizowany strzał, ale nie trafił w bramkę.

4
4
4
4
4
80'
80'
4
4
4
4
4
79'

Bartkowski wybija piłkę. Fran Alvarez nie popisał się przy centrze z rzutu rożnego.

4
4
4
4
4
79'

Dośrodkowanie Fabio Nunesa. Nawet niezłe, natomiast zabrakło tam strzału. Jeszcze rzut rożny, bo była interwencja gospodarzy.

4
4
4
4
4
78'

Błąd Matuszewskiego. Wbiegł przed niego Fabio Nunes i był faulowany. Rzut wolny dla Widzewa, ale to raczej nie będzie pozycja do strzału.

4
4
4
4
4
78'
4
4
4
4
4
77'

Desperacka wrzutka Milosa w pole karne. To nie miało prawa się udać. Warta oddala zagrożenie.

4
4
4
4
4
76'

Kwadrans do końca. Dzisiejsze spotkanie ogląda 3274 kibiców.

4
4
4
4
3
75'

Ależ siadło tempo spotkania. Warta jest zadowolona ze skromnego prowadzenia i nie szuka okazji do kolejnych ataków. A Widzew za bardzo nie ma pomysłu na grę do przodu.

4
4
4
4
4
72'
4
4
4
4
4
70'

Pawłowski... z dużą lekkością wypracował sobie miejsce w narożniku pola karnego. Szukał dośrodkowania na dalszy słupek, ale nikt nie doszedł do strzału.

4
4
4
4
4
69'

Efektowna akcja Szmyta na skrzydle. Żyro dostał piłkę między nogami, ale ostatecznie skrzydłowy Warty faulował.

4
4
4
4
4
67'

Nieśmiałe ataki Widzewa, z których niewiele wynika. Cóż... nudy.

5
4
4
4
4
64'

Zamieszanie w polu karnym Warty. Było trochę chaosu, próbował opanować piłkę Jordi Sanchez, ale nie dał rady wypracować sobie sytuacji strzeleckiej.

6
4
4
4
4
62'
4
4
4
4
4
62'
61'

Pół godziny do końca. W pierwszej połowie mecz był znacznie ciekawszy.

4
4
4
4
4
59'

Z rzutu wolnego strzelał Pawłowski, ale wyraźnie nad poprzeczką.

5
5
4
4
4
58'

Miguel Luis faulował Kuna. Będzie dobra okazja dla Widzewa, rzut wolny z około 30 metrów.

4
4
4
4
4
55'

Wreszcie zaatakował Widzew. Mocny strzał Klimka zza pola karnego, ale Grobelny był czujny i złapał piłkę.

4
3
3
3
3
53'

Widzew przegrywa, teoretycznie to on powinien zaatakować, a nic takiego nie ma miejsca. Warta przeważa.

5
3
3
3
3
50'

O rany, to powinien być gol dla Warty. Borowski wycofał piłkę z linii końcowej do Zrelaka. Napastnik gospodarzy miał mnóstwo miejsca, ale fatalnie skiksował i wyszło z tego podanie do Gikiewicza!

3
3
3
6
3
48'

Prikryl miał trochę miejsca z lewej strony. Wrzucał w pole karne, ale... dziwnie zachował się Zrelak. Nie powalczył o piłkę, przepuścił ją za siebie, a nie było tam żadnego z kolegów.