Legia zafundowała sobie nerwową końcówkę, ale na razie nie popełnia kolejnych błędów.

4
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joel Pereira. Asystował mu Nika Kwekweskiri.

Jest 1:2! Kwekweskiri podał przed polem karnym do Pereiry, a ten oddał cudowny strzał niemal w okienko! Tobiasz nie sięgnął piłki.

55
21
5
35
74
81'

Gra wznowiona.

7
4
2
2
4
81'
ZMIANA
79'

Trwa zbieranie wypalonych rac. Jeśli incydent się nie powtórzy, mecz zapewne zostanie dokończony.

7
6
5
1
5
78'

Zrobił nam się skandal! Kibice Lecha odpalili race i wrzucili je na boisko. Szymon Marciniak natychmiast przerwał mecz.

13
7
3
1
6
76'
ZMIANA
3
7
2
1
1
74'
ZMIANA
72'

Nic się nie zmienia. Chyba tylko cud mógłby sprawić, że Lech jeszcze odwróci losy wyniku.

8
7
3
4
2
69'

Widzów: 40 278.

6
6
3
2
3
68'

Teraz zapachniało golem kontaktowym! Atomowy strzał z dystansu oddał Radosław Murawski i z trudem obronił to Kacper Tobiasz!

10
5
3
3
4
66'
ZMIANA
66'
5
3
1
2
2
64'
7
7
4
3
9
62'

Jak po grudzie idzie piłkarzom Lecha. Teraz trudność sprawia im nawet wymiana kilku celnych podań.

4
4
3
59'

Potężny strzał Celhaki z 15 metrów i piłka poszybowała tuż nad poprzeczką! To mógł być nawet gol na 0:3.

7
3
2
2
2
57'

Czas leci, a Legia utrzymuje bezpieczne, dwubramkowe prowadzenie. Lechici muszą zdecydowanie bardziej podkręcić tempo.

11
8
4
5
6
56'

Całkiem niezłe dośrodkowanie Pereiry z rzutu wolnego, ale nikt go nie zamknął i piłka opuściła boisko.

3
2
2
1
2
55'

Chwilę przed "żółtkiem" dla Douglasa, Gual zamknął dośrodkowanie z lewego skrzydła, jednak główkował niecelnie.

2
1
2
55'
12
8
3
6
51'

Race zapłonęły w sektorze kibiców gości. Przerwa w grze ze względu na ograniczoną widoczność na boisku.

8
2
4
6
49'

Inicjatywa po stronie "Kolejorza", Legia nastawiona teraz na kontrataki.

9
5
3
1
3
czas Druga połowa
46'
ZMIANA
45'

Doliczone 4 minuty.

14
16
4
16
19
45'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Komedia w Poznaniu! Jest 0:2 po drugim samobóju! Z prawego skrzydła dośrodkował Wszołek, kolanem przeciął to Salamon i nie dał szans Mrozkowi.

80
134
14
16
39
44'

Po kontrze płasko sprzed pola karnego strzelił Marc Gual i po chwili złapał się za głowę. Słusznie, bo chybił o kilka metrów.

5
4
2
4
7
41'

Legia przez dłuższą chwilę przebywała pod bramką lechitów, jednak nic konkretnego z tego nie wynikło. Ten mecz nie obfituje na razie w ogrom sytuacji, zwłaszcza ze strony gospodarzy, którzy nie potrafią znaleźć sposobu na sforsowanie bramki Tobiasza.

8
5
2
1
3
36'

Salamon chciał zamknąć dośrodkowanie Douglasa z rzutu wolnego z narożnika boiska, jednak nie sięgnął piłki, w dodatku zderzył się ze słupkiem. Na szczęście nic mu się nie stało.

5
6
6
2
2
34'

Dość składna akcja legionistów, jednak Radovan Pankov dośrodkował spod końcowej linii wprost do rąk Mrozka.

5
8
2
5
31'

Przerwa w grze, w polu karnym Legii cierpiał przez chwilę Miha Blazić.

4
6
5
5
7
30'

W zamieszaniu potężnie z ostrego kąta strzelił Juergen Elitim - nad poprzeczką.

5
7
3
3
5
28'

Jesper Karlstrom miał dużo miejsca przed polem karnym, jednak uderzył daleko obok słupka.

5
8
3
5
4
26'

Racowisko na trybunie za bramką strzeżoną przez Mrozka. Na razie jednak gramy, bo boisko nie jest zadymione.

9
6
5
3
3
24'

Poprzeczka! Miha Blazić mógł się zrehabilitować za samobója i zabrakło mu centymetrów, gdy główkował po rzucie rożnym.

15
11
9
8
10
22'

Po szalonym pierwszym kwadransie, teraz tempo nieco spadło. Legia czuje, że Lech ma słaby moment i chce to w jak największym stopniu wykorzystać.

10
6
5
7
4
19'

Lech próbuje coś wskórać, ale chyba jeszcze się nie wybudził z letargu.

12
16
8
5
5
15'

Ależ kuriozum w Poznaniu! Po dośrodkowaniu Wszołka, główkował Ribeiro, chciał to przeciąż Blazić, ale uprzedził Mrozka tak niefortunnie, że strzelił samobója! Niewykluczone, że ta interwencja była zbędna, bo bramkarz Lecha miał piłkę w zasięgu.

Lech Poznań
55
53
26
33
55
14'

Nie ma bramki! Josue oddał anemiczny płaski strzał bliżej lewego rogu, Mrozek wyczuł jego intencje i złapał piłkę!

38
33
12
10
16
14'
NIESTRZELONY KARNY
47
38
15
20
26
13'
Lech Poznań
15
10
4
6
17
12'

Kolejna wideoweryfikacja i mamy rzut karny dla Legii! Barry Douglas sfaulował łokciem Guala.

13
4
3
9
13
12'

Kolejna próba Legii, ale Josue uderzył sprzed pola karnego bardzo niecelnie.

5
8
1
1
2
9'

Nie ma gola! Po analizie VAR Szymon Marciniak anulował trafienie Wszołka! Wciąż 0:0!

36
18
7
11
23
7'

Jeszcze sprawdzamy czy wcześniej nie było faulu. Szymon Marciniak kontaktuje się z wozem VAR.

21
4
3
2
6
6'

Szybka akcja Legii zakończona golem! Wszołek urwał się prawą stroną, wpadł w pole karne i uderzył z ok. 15 metrów do bramki. Piłka odbiła się jeszcze od nogi obrońcy i myląc Mrozka wpadła do siatki! 0:1!

15
7
3
6
14
3'

Lech od początku przy piłce. Gospodarze rozgrywają piłkę w okolicach środka pola.