Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

Pozostało już tylko pięć minut do zakończenia regulaminowego czasu spotkania.

1
3
1
83'

Interweniował Tomasz Wojcinowicz po dośrodkowaniu. Sposobili się do oddania uderzenia podopieczni Dawida Szulczka, jednak nie pozwolił na to jeden z kluczowych zawodników popołudnia.

1
1
1
1
1
81'
76'
76'

Artur Siemaszko strzelił płasko do bramki przeciwnika, ale nie ma gola z powodu spalonego!

3
2
2
73'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Siemaszko za niesportowe zachowanie.

3
2
1
73'

Żółtą kartkę otrzymał Jędrzej Grobelny za niesportowe zachowanie.

4
5
4
70'

Po bramce Michała Walskiego piłkarze nie proponują widowiska napakowanego sytuacjami podbramkowymi. Warta Poznań ma problem z przeprowadzeniem niebezpiecznego ataku i zagrożeniem Oliwierowi Zychowi.

1
2
2
65'

Żółtą kartkę otrzymał Hubert Tomalski za ostre przewinienie.

5
3
2
1
1
60'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Wojcinowicz za brzydkie przewinienie.

6
3
2
3
3
59'

Jędrzej Grobelny powstrzymał widowiskowe uderzenie Kamila Zapolnika z przewrotki. Interweniował jedną dłonią Jędrzej Grobelny i nie pozwolił na przekucie w drugiego gola strąconego na drodze dośrodkowania.

5
1
1
1
57'

Warta Poznań musi zbierać się do pościgu za przeciwnikiem. Jeszcze nie było dogodnej szansy na doprowadzenie do remisu.

3
1
2
2
2
55'

Michał Walski i jest 1:0 dla Puszczy Niepołomice!

1
3
3
4
51'

Gol! Strzelił Michał Walski.

Dobra szansa na pokonanie Jędrzeja Grobelnego strzałem z rzutu wolnego. Przewinił Jakub Kiełb na Jakubie Serafinie. Gospodarze długo zbierali się do wykonania stałego fragmentu gry i zrobili to skutecznie. Michał Walski oddał nieprzyjemne, płaskie uderzenie pod murem i zaskoczył nim Jędrzeja Grobelnego.

8
7
6
9
12
47'

Akcja na boku boiska z wykorzystaniem Kajetana Szmyta. Krótkie zamieszanie zakończyło się niedokładnym uderzeniem Filipa Borowskiego po dośrodkowaniu.

2
2
czas Druga połowa
Czy po przerwie padnie minimum gol?
1
komentarz

Czekamy na wznowienie meczu po przerwie.

1
komentarz

Poza stałymi fragmentami Puszczy działo się niewiele ciekawego, a przede wszystkim nikomu nie udało się otworzyć wyniku. Warta momentami przeważała pod względem posiadania piłki, ale albo strzała niedokładnie, albo była blokowana. Było aż sześć doliczonych minut z powodu długiej wideo weryfikacji, która doprowadziła do anulowania gola Łukasza Sołowieja. W nich był strzał Michała Walskiego odbity przez Jędrzeja Grobelnego.

2
1
1
1
45+3'

Już w doliczonym czasie uderzenie zza pola karnego Michała Walskiego! Z problemami interweniował na linii Jędrzej Grobelny i w obliczu nieudanego chwytu, zdecydował się odbić piłkę na korner.

1
1
1
1
1
45'

Doliczone sześć minut do regulaminowego czasu.

1
1
1
1
1
43'

Beznadziejne zachowanie Jędrzeja Grobelnego na przedpolu po dalekim wrzucie z autu Wojciecha Hajdy, ale bez konsekwencji dla Warty Poznań. Seria uderzeń zawodników z Niepołomic była albo blokowana, albo niedokładna.

2
1
1
40'

Będzie kilka minut doliczonych z powodu długiej wideo weryfikacji.

3
1
38'

Uderzenie Huberta Tomalskiego zostało zatrzymane bez najmniejszego problemu przez dobrze ustawionego Jędrzeja Grobelnego. Kopnięcie pomocnika Puszczy Niepołomice praktycznie dokładnie w miejsce zajmowane przez bramkarza Zielonych.

1
1
35'

Spokojne rozegranie Zielonych i szukają sposobu na zbliżenie się do bramki strzeżonej przez Oliwiera Zycha.

2
1
2
1
33'

Po nieco ponad pół godzinie meczu Warta straciła podstawowego napastnika. Z powodu urazu opuścił boisko Adam Zrelak, którego zmiennikiem był Marton Eppel. Słowak przysiadł na boisku i zdecydowanie dał do zrozumienia sztabowi szkoleniowemu, że nie jest w stanie kontynuować grania.

1
5
5
31'
30'

Po dwóch kwadransach meczu niezmiennie bezbramkowo.

1
2
1
2
28'

Bardzo trudno jest poznaniakom upilnować Tomasza Wojcinowicza po dośrodkowaniach. Uderzenie tego zawodnika okazało się jednak niedokładne.

2
1
2
1
26'

W Warcie Poznań trzy zmiany w składzie, a większość z nich była spowodowana urazami Mohameda Mezgraniego oraz Macieja Żurawskiego. Za nich w jedenastce znaleźli się Tomas Prikryl i Filip Borowski. Nie było na wahadle Konrada Matuszewskiego, natomiast możliwość rywalizowania z gospodarzami od pierwszego gwizdka dostał Jakub Kiełb.

4
1
24'

Mateusz Kupczak miał ochotę na pokonanie bramkarza Puszczy Niepołomice strzałem po dośrodkowaniu. Niedokładne uderzenie pomocnika Zielonych.

2
1
3
2
18'

Kolejne uderzenie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Puszczy Niepołomice. Romanowi Jakubie nie udało się przymierzyć w bramkę Jędrzeja Grobelnego. Wcześniej było niebezpieczne dla Zielonych zgranie Tomasza Wojcinowicza.

2
3
1
15'

Bezbramkowy kwadrans spotkania za zespołami.

6
2
1
14'

Już w 8. minucie Puszcza umieściła piłkę w bramce Zielonych strzałem Łukasza Sołowieja. Obrońca był blisko bramki i dopełnił formalności uderzeniem z bliska po rzucie rożnym. Wcześniej były blokowane próby Tomasza Wojcinowicza oraz Romana Jakuby. Niepołomiczanie zaserwowali danie firmowe, czyli nieomal skuteczne rozegranie stałego fragmentu gry. Bramka została anulowana po długim rysowaniu linii z powodu spalonego Łukasza Sołowieja.

3
2
1
1
12'

Bramka Łukasza Sołowieja anulowana z powodu spalonego!

9
7
3
5
4
11'

Długa wideo weryfikacja po golu, w polskiej lidze są bite rekordy VAR-owania.

2
2
2
5
5'

Tomasz Tułacz dokonał dwóch zmian w składzie w porównaniu z przegranym 0:1 meczem z Pogonią Szczecin. W obronie Łukasz Sołowiej gra zamiast kontuzjowanego Konrada Stępnia. Z kolei na skrzydle w Puszczy Niepołomice pokazuje się Jin-hyun Lee zamiast Jakuba Bartosza.

2
1
1
2'

Gospodarze w niebieskich strojach z białymi elementami. Z kolei Warta Poznań w zielonych koszulkach, a do tego w białych spodenkach oraz getrach.

1
czas Start meczu
12:11

Przed rozpoczęciem meczu Puszcza Niepołomice znajduje się na najniższym, bezpiecznym miejscu w tabeli. W niedzielę, wczesnym popołudniem drużyna Tomasza Tułacza stanie przed szansą powiększenia z punktu do czterech punktów przewagę nad otwierającą strefę spadkową Koroną Kielce. Mogła jednocześnie zmniejszyć z czterech "oczek" do jednego stratę do Warty Poznań, która także nie zagwarantowała sobie jeszcze na sto procent utrzymania. Może to zrobić w Krakowie.