(0:0)
Zakończony
Ruch Chorzów
komentarz

Ruch Chorzów spadł z ligi, ale w PKO Ekstraklasie nie zatrzymuje się. Niebiescy odnieśli trzecie zwycięstwo z rzędu, pokonując w Radomiu Radomiaka 2:0.

7
5
1
2
1
90+3'

Gol! Strzelił Adam Vlkanova. Asystował mu Filip Wilak. Po emocjach! Vlkanova w sytuacji sam na sam pokonał Kobylaka! 0:2!

11
6
4
4
5
90+1'

Radomiak w ataku. Pod bramką Ruchu nawet jest już Kobylak.

4
2
2
1
90'

Pogramy jeszcze przez 4 minuty.

1
2
1
89'
1
1
1
2
2
87'

Po kontrze Wilak do bramki, sędzia jednak odgwizdał spalonego! Wciąż 0:1!

1
1
1
4
4
85'

Szczepan uderzał, został zablokowany. Wcześniej był jednak spalony.

2
2
2
84'

Starał się uderzać Leandro. Nie dał rady. Od bramki chorzowianie.

1
1
82'

Kolejny dość chaotyczny atak Radomiaka. Jakubik tak dogrywał, że piłka poszybowała poza bramkę.

2
80'
1
1
1
1
79'

Radomiak ma problemy z zagrożeniem Ruchowi. To Niebiescy częściej przebywają pod bramką gospodarzy.

2
1
1
77'
1
1
1
2
77'

Błąd obrony Radomiaka, Szczepan źle jednak wypuścił sobie piłkę i goniąc ją sfaulował rywala.

1
1
76'
1
1
1
75'

Zagranie z lewej strony wzdłuż pola bramkowego. Zimovski uderzał, ale daleko od bramki.

2
74'
73'

Rzut wolny dla Radomiaka. Dośrodkowanie wprost w ręce Stipicy.

1
1
70'

Ruch cofnął się i czeka na Radomiaka, który nie potrafi znaleźć sposobu na dobry atak.

1
1
1
1
67'
65'

Wolski przed kolejną okazją. Zawodnik Radomiaka sam na sam z bramkarzem, uderzył podcinką, ale w bramkę nie trafił!

2
2
2
3
3
64'
64'
63'

Radomiak po stracie gola stara się obudzić, ale gubią się gospodarze.

1
2
62'

Gol! Strzelił Bartłomiej Barański. Asystował mu Soma Novothny. Ruch na prowadzeniu! Odegranie w polu karnym do Barańskiego, a ten mocnym strzałem z ok. 15 metrów uderzył do siatki! 0:1!

59'

Ruch oddalił Radomiaka od własnej bramki, sam jednak nie jest w stanie zdziałać zbyt wiele.