(0:1)
Zakończony
Real Madryt
komentarz

Real Madryt nie miał problemów z wywiezieniem z Kadyksu kompletu punktów. Królewscy pokonali Cadiz 3:0. Dwie bramki w meczu zdobył Rodrygo, jedną Bellingham.

3
90+5'

Uderzenia Ocampo odbił bramkarz. Cadiz blisko kontaktowej bramki.

1
90+2'

Real panuje na boisku. Królewscy rozgrywają piłkę na połowie Cadizu.

3
3
1
90'

Sędzia do 2. połowy doliczył 5 minut.

1
1
2
88'
wchodzi Wchodzi
Fran Garcia #20
schodzi Schodzi
1
1
2
88'
Nicolas Paz #32
1
1
1
85'

Gomez uderzał z rzutu wolnego z ok. 25 metrów. Trafił jednak w mur złożony z graczy Realu Madryt.

2
2
1
84'
82'

Garcia uderzył płasko z pola karnego. Bramkarz nie popełnił błędu i piłkę złapał.

2
2
1
79'
Brian Ocampo #10
2
3
3
79'
Jeremias Ledesma #1
3
1
2
78'
Gonzalo Garcia #33
4
78'
77'

W meczu wszystko już jest od dłuższego czasu jasne. Gospodarze marzą o końcu tej nierównej potyczki.

74'

Gol! Strzelił Jude Bellingham. Asystował mu Rodrygo Goes. Real Madryt dobija Cadiz! Podawał Rodrygo, a Anglik mocnym uderzeniem wpakował piłkę do siatki! 0:3!

14
10
1
72'

Kroos uderzył z rzutu wolnego. Piłka trafiła w mur.

1
1
1
2
2
71'
70'
Alex Fernandez #8
Cadiz CF
5
2
68'

Powinno być 1:2! Z sześciu metrów uderzał Gomez. Fatalnie zachował się rezerwowy, który przymierzył wprost w bramkarza!

1
3
69'
67'
2
1
67'
Chris Ramos #16
66'
Víctor Chust #5
1
1
64'

Gol! Strzelił Rodrygo Goes. Już po meczu! Zagranie do Rodrygo, a ten mierzonym uderzeniem przy słupku zamknął nadzieje zespołu z Kadyksu. 0:2!

Real Madryt
11
7
2
63'

Dość świąteczny poziom meczu. Wszystkich ożywiła dopiero próba Modricia. Strzał Chorwata z ok. 17 metrów zatrzymał się na słupku!

3
60'

Dwa kwadranse do końca. Niewiele dzieje się pod bramkami. Więcej z gry ma Real Madryt.

4
2
1
1
57'
Darwin Machis #18
Robert Navarro #27
56'

Real mógł zamknąć mecz, ale zabrakło dokładności. Królewscy wciąż nie zamierzają oddawać inicjatywy gospodarzom.

3
2
2
53'

Rodrygo w polu karnym gospodarzy. Tym razem jednak zabrakło gościom dokładności. Piłka uciekła Brazylijczykowi i przetoczyła się obok słupka. Obok stał jeszcze Joselu, ale w sytuacji nie zorientował się.

1
1
2
51'

Niewiele dzieje się po przerwie. Real nie pozwala rywalom na wiele, a sam nie kwapi się do ofensywy.

2
2
2
48'

Real Madryt po przerwie nie zamierza oddawać piłki rywalom. Królewscy w ataku, ale wszystko dzieje się dość wolno.