(0:1)
Zakończony
GKS Tychy
90+6'

Uryga strzelał w środek bramki po dośrodkowaniu z prawej strony. Broni Kikolski.

8
4
2
1
5
90+5'
ŻÓŁTA KARTKA
7
2
2
1
3
90+4'

Kontra gości, Bieroński podał do Śpiączki, ten minął bramkarza, lecz miał bardzo ostry kąt i strzelił niecelnie.

1
2
2
3
3
90+3'

Dośrodkowanie na aferę w pole karne. Jaroch przypadkowo trącił piłkę i oddał mocny strzał, ale trafił w dobrze ustawionego Kikolskiego.

4
2
2
1
3
90+1'

Ależ okazję miał Radecki. Był kompletnie niepilnowany na piątym metrze po dośrodkowaniu Tecława, ale koszmarnie spudłował.

2
3
2
3
4
90'

Sędzia dolicza minimum 6 minut.

3
3
4
89'

I kolejna szansa Wisły. Baena strzelał z powietrza z ostrego kąta i ponownie dobrze broni Kikolski. To on utrzymuje GKS przy życiu.

2
2
1
4
87'

Był rzut rożny dla Wisły, ale pewnie piąstkował piłkę Kikolski. Po chwili z dystansu mocno uderzył Baena. Bardzo niecelnie.

4
1
1
86'
ZMIANA
86'
ZMIANA
84'

Goście stracili kontrolę nad meczem i dopuścili Wisłę do głosu.

8
3
4
2
5
83'

Dymy w Krakowie. Kikolski popisał się dwiema fantastycznymi interwencjami. Strzelał Rodado, po chwili Uryga. Jak to nie wpadło?!

7
3
1
3
81'

Wisła powinna wyrównać. Szybka akcja, Baena strzelał mocno z pola karnego, ale doskonale zablokował go Dijakovic.

5
1
1
80'

Po centrze ze skrzydła było duże zamieszanie w polu karnym GKS-u, jednak Rodado był dwukrotnie blokowany, gdy składał się do strzału.

2
3
1
2
79'

Goście potrafią na dużym spokoju wychodzić spod pressingu.

3
1
1
2
78'

Mocny strzał Budnickiego z dystansu, ale trafiony w głowę jeden z zawodników Wisły.

1
2
76'

Baena zagrywał płasko w pole karne, ale ponownie wybijają piłkę zawodnicy gości.

1
4
1
2
75'

Mijają kolejne minuty, a Kikolski jak nie miał nic do roboty, tak nie ma wciąż.

2
3
1
1
74'
ZMIANA
72'
ZMIANA
72'
ZMIANA
71'
ZMIANA
70'

Ależ strata Alfaro na własnej połowie. GKS od razu ruszył z atakiem, choć Radecki się nie popisał i zagrywał niedokładnie w pole karne. Zabrakło tam partnerów.

2
3
1
67'

Radecki strzelał z woleja z osiemnastu metrów. W trybuny.

2
2
66'

Dzisiejsze spotkanie ogląda z perspektywy trybun 16 254 kibiców.

4
65'

GKS Tychy konsekwentnie realizuje swój plan. Szczelnie broni i nie dopuszcza Wisły do klarownych sytuacji.

2
3
1
1
63'

Baena wrzucał w kierunku Rodado, ale bez powodzenia. Hiszpan był sam w polu karnym, a obok niego kilku rywali.

2
1
61'

Pół godziny do końca. Wisła dalej bije głową w mur.

2
2
2
60'
ZMIANA
59'

Ertlthaler nie ma żadnych obrażeń, natomiast Rumin potrzebuje lekkiego liftingu twarzy.

3
1
58'

Polała się krew.

2
1
58'

Dwaj piłkarze GKS-u zderzyli się ze sobą głowami. Wyglądało to niebezpiecznie, a trener Banasik pewnie żałuje, bo to była dobra okazja do wyprowadzenia kontry.

1
1
3
56'

Bardzo niecelny strzał Dijakovica z narożnika pola karnego. Wcześniej po raz kolejny Raton w prostej sytuacji wypuścił piłkę z rąk.

3
3
56'

Duda pomagał sobie ręką przy opanowywaniu piłki. Kolejny techniczny błąd w szeregach gospodarzy.

2
1
55'

Gwizdy publiczności. Poślizgnął się Bregu, a następnie w ferworze walki nadepnął na nogę Połapa. Sędzia dostrzegł faul zawodnika Wisły.

1
2
1
52'

Powinien być remis. Najpierw Colley składał się do przewrotki w polu karnym i nie trafił w piłkę. Po chwili z powietrza próbował Joan Roman... i uderzył obok bramki.

2
4
1
2
51'

Ruszył środkiem Alfaro, chociaż jakoś tak bez przekonania. Budnicki ratował się wślizgiem, ale trafił w piłkę i wytrącił z rytmu rywala.

1
5
1
1
1
50'

Cały czas nerwowo na trybunach. Kibicom Wisły nie podoba się taka gra.

2
1
2
1
1
48'

Wojtuszek miał sytuację na 2:0! Miał mnóstwo miejsca, był sam przed Ratonem, ale strzelił po prostu fatalnie. Lekko, czytelnie i Hiszpan bez problemu broni.

2
6
47'

Płaskie podanie Ertlthalera w pole karne Wisły i po raz kolejny to zawodnik Wisły był bliżej zaskoczenia własnego bramkarza. Miał szczęście, że tylko lekko trącił piłkę.

1
2
1
1
47'

Ertlthaler ze strzałem z dystansu. Za lekko, to nie mogło zaskoczyć nawet niepewnego Ratona.