(0:1)
Zakończony
Legia Warszawa
komentarz

Legia Warszawa w Grodzisku Wlkp. uczyniła duży krok w kierunku 3. miejsca pokonując Wartę Poznań 1:0. Jedyną bramkę w meczu zdobył w 26. minucie Radovan Pankov.

37
21
3
5
7
90+6'

Rosołek gonił piłkę, ale wywinął orła.

12
42
7
7
5
90+4'

Jeszcze przez kilkadziesiąt sekund pogramy. Wcześniej na boisku leżał Eppel.

14
7
7
4
10
90+3'

Na strzał zdecydował się Szmyt. Słabo i niecelnie.

18
15
7
12
12
90+2'

Będzie rzut wolny dla Warty. W polu karnym już jest Lis.

21
12
11
4
25
90'

Pogramy jeszcze przez 4 minuty.

12
9
12
9
28
88'

Ostro gracz Warty i mamy pierwszą kartkę w meczu.

101
5
4
13
11
87'

Josue dogrywał z rzutu rożnego. Piłka w rękach Lisa.

10
5
4
3
6
86'

Nerwowo w obronie Dimitrios Stavropoulos, piłka wyszła na rzut rożny.

4
5
1
3
3
84'

Szarża Szmyta, strzał z ośmiu metrów zablokował Ziółkowski!

10
4
4
4
3
82'
23
9
18
396
413
80'
80'
78'

Josue uderzył z rzutu wolnego, pomylił się o metr.

7
6
7
4
4
76'

Warta zaczyna ryzykować w tyłach, gospodarze do ataku przesunęli kolejnych graczy.

2
2
8
2
1
74'
73'

Luis do Szmyta. Młody zawodnik Warty z pola karnego uderzył niecelnie.

7
4
6
5
3
72'

Z ok. 17 metrów kilka pięter ponad bramką uderzył Elitim.

5
2
1
1
2
70'

Co ten Zyba... 2 na 1 wyszli goście, ale rezerwowy zapomniał podać do kolegi. Kiedy się na to zdecydował, został zablokowany.

7
6
4
5
8
69'

Dośrodkowanie na przedpole, piąstkował Tobiasz, który jest pewnym punktem Legii w niedzielnym meczu.

10
6
4
8
5
67'

Na uderzenie zdecydował się Elitim. Do szczęścia brakowało dość dużo.

4
2
4
3
3
66'

Wszołek urwał się prawą stroną, dogranie przeciął wracający obrońca.

1
1
5
2
4
64'

Z woleja z ok. 18 metrów uderzał Szmyt. Trafił w obrońcę.

4
4
2
2
63'

Warta dobrze weszła w 2. połowę. Teraz jednak to Legia ma więcej do powiedzenia na boisku.

5
6
1
4
2
60'

Zyba zbierał się do uderzenia jak my z wczasów do pracy. Został ostatecznie zablokowany.

1
6
4
3
4
59'

Legia w końcu przejęła piłkę i stara się ją długo rozgrywać na połowie gospodarzy.

11
4
1
3
4
56'
55'

Coraz groźniejsza Warta. Piłkarze Legii w tyłach momentami zachowują się dość beztrosko.

11
6
7
2
5
54'

Warta po przerwie stara się atakować i szukać wyrównującego trafienia.

10
7
5
2
1
51'

Powinien być remis. Po akcji Szmyta piłka dotarła do Eppela. Strzał z ok. 14 metrów poszybował obok słupka! To powinien być gol!

9
6
6
9
4
50'
49'

Problemy ma Szymonowicz. Będzie konieczna zmiana.

1
2
3
5
3
47'

Akcja Legii, dogranie z prawej strony, zabrakło precyzyjnego dośrodkowania.

6
2
1
2
1
46'

Pierwsza po przerwie akcja Warty. Borowski jednak na spalonym.

komentarz

Legia spokojnie, rozważnie, ale swoje do przerwy zrobiła i prowadzi z Wartą 1:0.

21
9
4
12
12
45'

Sędzia do 1. połowy doliczył 2 minuty.

5
4
3
4
4
45'

Groźnie wyglądająca akcja Warty. Zabrakło zdecydowania. W końcu wyraźnie niecelnie przymierzył Szmyt.

5
4
3
5
5
42'

Zamieszanie pod bramką Warty. Uderzał Pankov i Wartę uratował gracz... gości.

13
7
7
4
5
41'

Tymczasem na strzał z ok. 17 metrów zdecydował się Rosołek. Piłka po nodze obrońcy wyszła ponad bramką na korner.

8
3
4
3
3
41'

W Grodzisku mocno pada. Piłkarzom to trochę utrudnia grę. Sprytni fani Legii oszczędzają koszulki i je zdjęli. Dopingują w samych halkach.

1
8
4
2
1
38'

Warta na połowie Legii, która po przejęciu piłki szuka kontry i wydaje się, że zamknięcia meczu.

8
2
2
1
6
35'

Głową uderzał Gual, Lis frunął w kierunku prawego słupka i piłkę złapał.

11
2
3
3
4
34'

Po stracie gola Warta stara się atakować. Gospodarze mają problemy z przedostaniem się pod bramkę Tobiasza.

7
3
3
2
4
31'

Zagranie do Guala, mocny strzał z pola karnego odbił Lis.

9
3
4
3
2
29'

Mógł być remis! Z pola karnego uderzył w kierunku dalszego słupka Kopczyński. Pomylił się nieznacznie.

10
8
11
14
15
29'

Kolejna akcja Legii, Gual z okolic linii pola karnego uderzał bardzo anemicznie. Lis pewnie interweniował.

14
5
2
4
6
26'

Gol! Strzelił Radovan Pankov. Asystował mu Josue. Josue dośrodkował z rzutu rożnego, a Pankov efektownym uderzeniem głową wpakował piłkę do bramki! 0:1!

55
29
6
20
36
25'

Rzut rożny dla Warty. Był zamysł, realizacja dużo słabsza. Legia cało wyszła z opresji.

8
5
3
6
4
22'

Sporo walki w środku pola. Więcej z gry ma Legia, jednak z tego niewiele wynika.

4
3
2
2
2
19'

Warta nie zamierza cofać się, tylko sama szuka premierowego gola. Gospodarze jednak jeszcze bez groźnej szansy.

15
7
2
2
17'

Kontra Legii, Elitim do Guala, a ten na przedpole do Rosołka, który wślizgiem do piłki nie doszedł.

13
16
7
7
10
15'

Po rzucie wolnym we własnym polu skiksował Kopczyński i omal nie wbił piłki do własnej bramki!

10
13
9
6
6
13'

Wróciliśmy do gry. Josue podawał do Wszołka, ale bardzo słabo.

8
6
3
3
5
11'

Przerwa w grze. Boisko zostało zadymione. Przednia zabawa, wszyscy wręcz szaleją.

1
2
8
2
2
9'

Wyrównane pierwsze minuty. Groźnie wyglądają próby Legii, ale Warta odważnie szuka swojej szansy.

10
6
1
1
5
7'

Wszołek wpadł w pole karne, wyłożył piłkę... No właśnie, komu?

5
8
5
9
3
6'

Po rzucie rożnym niewielkie zamieszanie pod bramką Legii. Zabrakło uderzenia, w końcu sędzia przerwał grę.