I mamy rzut karny dla Odry. Będą jeszcze emocje w końcówce!

3
3
11
90+2'

Sędzia biegnie do monitora, bo to może być zakwalifikowane jako faul bramkarza Wisły i rzut karny dla Odry.

2
1
3
1
5
90+1'

Przerwa się wydłuża.

2
1
90'

Sędzia dolicza minimum 6 minut.

1
1
1
1
1
90'

Raton wyszedł na przedpole i przy okazji poturbował przeciwnika. Din Sula nie podnosi się z murawy.

4
4
1
3
88'
3
2
1
2
6
88'

Mecz powoli dobiega końca. Wisła kontroluje boiskowe wydarzenia.

5
2
85'

Wiślacy wreszcie zyskali trochę spokoju. A to stały fragment, a to wymienią kilka podań na połowie przeciwnika.

10
4
2
83'

Odra postawiła wszystko na jedną kartę. Rzuciła się do ataku w ostatnich minutach.

4
4
2
1
3
81'

Blisko gola dla Odry! Po dośrodkowaniu Hebela strzelał głową Galan i fenomenalnie na linii spisał się Raton!

6
2
3
80'
Odra Opole
4
3
1
1
80'

Strzały celne 3-2 dla Odry. Ciekawostka.

1
1
79'

Mamy przerwę, bo ucierpiał Jaroch. Kolejna interwencja medyków.

1
1
3
77'
77'
76'

Nieporozumienie między Urygą i Ratonem. Chciał to wykorzystać Din Sula, był blisko.

2
1
2
74'

Tymczasem jakiegoś urazu doznał Krzyżanowski. Potrzebna jest interwencja sztabu medycznego.

2
4
74'

Odra została zmuszona do gry w ataku pozycyjnym i chyba trener Nocoń nie jest z tego faktu zadowolony. Gospodarze mają problemy.

3
1
72'
72'
71'

Poprzeczka ratuje Wisłę! Świetnie z rzutu wolnego uderzył Hebel.

3
2
1
3
69'

Wisła delikatnie wyhamowała. Czeka na to, co zrobi Odra. Problem w tym, że opolanie za dużo nie potrafią zdziałać.

8
5
66'

Szansa dla Odry! Pięknie rozegrana akcja. Hebel oddał mocny strzał zza pola karnego i piłka przeleciała minimalnie obok słupka!

2
2
2
2
65'

Joan Roman strzelał z osiemnastu metrów i kolejny raz został zablokowany.

1
63'

Niziołek zwijał się z bólu, ale to on faulował zdaniem sędziego.

3
2
1
1
1
63'
4
3
1
1
61'

To Wisła ma więcej z gry niż Odra, a przecież gospodarzom powinno zależeć na bardziej ofensywnej grze. Kolejny rzut rożny.

6
5
1
1
60'

Wisła nie pozwala Odrze na wiele. Mają ten mecz pod kontrolą goście.

5
2
1
1
58'

Krzyżanowski ograł na skrzydle Antczaka sztuczką techniczną, jednak później kompletnie nie popisał się przy dośrodkowaniu. Piłka poza boiskiem.

1
56'
56'
56'
54'

Tymczasem to Wisła poszła za ciosem! 0:2! Po błędzie Purzyckiego piłka trafiła do Alfaro. Strzał prawą nogą, chaos w polu karnym i Bregu z kilku metrów trafia do siatki!

19
13
2
53'

Teraz zobaczymy, co pokaże Odra w ofensywie. Dotychczas gospodarze grali bardzo defensywnie.

1
1
2
52'

Bregu ostro faulowany. Pierwsza kartka w tym meczu. Ukarany Spychała.

2
1
1
52'
50'

I Wisła prowadzi! Joan Roman oddał płaski strzał, piłka odbiła się od Pirocha, co kompletnie zaskoczyło Halucha. Został złapany na wykroku i nie zdążył z interwencją. 0:1!

17
12
2
49'

Początek drugiej połowy jest identyczny, jak niemal cała pierwsza część spotkania. Wisła przy piłce.

4
2
1
47'

Duda strzelał głową po dośrodkowaniu Alfaro z prawej strony. Oczywiście niecelnie, bo tak to wygląda w tym meczu.

1
1
2
46'

1
42'

Była szansa dla Odry! Kapitalne dośrodkowanie Hebela z rzutu rożnego, ale Niziołek zachował się fatalnie na piątym metrze. Skiksował, nie trafił dobrze w piłkę. To była wymarzona okazja.

2
1
1
1
3
41'

Galan nie dał rady odstawić Colleya na dystansie, ale wywalczył rzut rożny.

2
3
40'

Joan Roman zablokowany przed polem karnym. Zbyt długo składał się do strzału.

1
39'

Purzycki chciał uruchomić kontrę Odry. Długie podanie w kierunku Sarmiento i... strata. Za daleko wypuścił sobie piłkę i zabrakło boiska.

1
38'

Wisła bije głową w mur. Dużo podań, choć większość w poprzek boiska. Mało konkretów.

2
1
35'

Teraz Bregu spróbował strzału z dystansu. Bardzo się pomylił. Dziesiąte uderzenie Wisły, dziesiąte niecelne.

3
1
1
1
1
34'

Strzał Dudy z osiemnastu metrów - zablokowany. Bez krycia pozostawiony zawodnik Wisły.

2
33'

Mocny strzał Carbo z dystansu, był jeszcze rykoszet i piłka przeleciała obok bramki.

3
32'

Miękka wrzutka w pole karne, już składał się do strzału Galan, ale wcześniej sędzia zauważył faul Sarmiento przy walce w powietrzu.

3
30'

Wreszcie nieco odważniej zaczęła grać Odra.

1
28'

Hebel z rzutu rożnego... piłka wybita. Jeszcze jakieś protesty gospodarzy.

1
27'

Groźnie pod bramką Wisły. Niepewnie interweniował Raton po dośrodkowaniu z prawej strony, piłkę przejął Wróbel, ale strzelił minimalnie obok słupka.

1
2
25'

Purzycki faulowany przez Carbo w środku pola. Sędzia trochę pospieszył się z gwizdkiem, bo Odra już ruszała z kontratakiem.

1
23'

Tym razem Rodado strzelał obok słupka lewą nogą po strąceniu piłki przez Carbo.

1
23'

Jaroch w polu karnym. Próba uderzenia lewą nogą, ale kolejny raz dobrze interweniowali zawodnicy Odry.

1
1
1
22'

Wreszcie szybciej zagrała Wisła. Joan Roman strzelał zza pola karnego i został zablokowany. Chyba mógł podawać do lepiej ustawionych kolegów.

1
20'

Dużo swobody mają zawodnicy Wisły. Nawet kiedy tracą piłkę, to za moment od razu ją odzyskują. Dzisiejszy mecz jest idealny, żeby poćwiczyć atak pozycyjny.

3
1
1
18'

Kolejna szansa dla gości. Bregu strzelał technicznie z 20 metrów i piłka przeleciała minimalnie obok słupka.

1
1
1
18'

Duda miał okazję do strzału, ale odskoczyła mu piłka i został zablokowany.

1
1
16'

Podanie w kierunku Rodado. Hiszpan był pchnięty przez rywala tuż przed polem karnym. Sędzia po chwili namysłu podyktował rzut wolny dla Wisły.

2
1
16'

Kwadrans za nami. Cóż, duża przewaga krakowskiej ekipy, jednak nie przekłada się to na klarowne sytuacje. Odra dalej wyczekuje.

13'

Wisła w ataku pozycyjnym. Jej środkowi obrońcy są na 40. metrze od bramki Odry. Na swojej połowie jedynie Raton.

1
11'

Kombinacyjnie pograli goście. Joan Roman podał piętką w kierunku Alfaro, ale ten nie opanował piłki. Wbiegł przed niego rywal i mądrze zablokował.

3
1
11'

Wisła spokojnie rozgrywa piłkę, ale nie ma z tego wiele konkretów.

5
8'

Gospodarze mają olbrzymie problemy z przekroczeniem linii środkowej.

3
1
1
6'

Odra czeka na Wisłę na własnej połowie. Nie oglądamy wysokiego pressingu.

4
1
1
5'

Pierwsza dobra szansa Wisły. Joan Roman zaimponował dryblingiem, łatwo ograł Szreka w polu karnym, ale jego strzał został w ostatniej chwili zablokowany!

1
3
1
2
5'

Można było to przewidzieć, ale Wisła częściej utrzymuje się przy piłce.

3
3'

Tym razem Haluch pewnie łapie piłkę na przedpolu po centrze z lewej flanki.

1
3'

Pierwsza akcja Wisły, ale po dośrodkowaniu Jarocha piłka leciała zbyt wysoko i nikomu nie udało się oddać strzału.

1
1'