(3:0)
Zakończony

Stal Mielec

komentarz

Koniec meczu w Łodzi! ŁKS żegna się z PKO Ekstraklasą zwycięstwem ze Stalą Mielec.

1
1
2
2
90+4'

ŁKS broni się naprawdę rozpaczliwie i czeka na ostatni gwizdek.

4
2
1
90+2'
wchodzi Wchodzi
Alex Cetnar #34
schodzi Schodzi
1
90+2'
90+1'

Ależ zamieszanie w łódzkim polu karnym! Stal chce tu remisu!

3
2
1
90'

Co najmniej 6 minut dłużej potrwa druga połowa.

2
2
88'

Stal łapie kontakt! Strzał Szkuryna z ostrego kąta odbił Arndt, ale przy dobitce bramkarz ŁKS-u nie miał szans. Najlepiej akcję bramkową opisuje określenie, że Koki Hinokio strzelił bramkę Łukaszem Wolsztyńskim. Japończyk strzelił mocno, a piłka odbiła się od Wolsztyńskiego i wpadła do siatki.

85'
78'
ŁKS Łódź
78'

Gra została wznowiona.

75'

Mamy przerwę w spotkaniu. Kibice odpalili race i petardy hukowe.

71'

ŁKS ruszył z kontratakiem. Napędził go Tejan, uciekał Młynarczyk. Holender trochę zwolnił, ale zagrał do młodzieżowca ŁKS-u. Ten jednak strzelił nad bramką.

70'

Kapitalna interwencja Arndta przy uderzeniu Getingera! To mógł być gol kontaktowy!

68'

Trafia z jedenastu metrów Szkurin. A kibice Stali skandują: "Jeszcze trzy!".

Stal Mielec
4
2
1
2
67'

Rzut karny dla Stali po faulu na Szkurinie. Musimy wierzyć sędziemu na słowo, bo w Łodzi akurat VARu dziś nie ma.

1
65'

Tymczasem nad Łódź nieuchronnie zbliża się burza z Częstochowy. Ale wygląda na to, że mecz zdąży się skończyć.

62'

Uderzenie Szeligi z dystansu bez problemu łapie Jałocha.

58'

Kolejna próba Młynarczyka. Tym razem strzał lewą nogą nad bramką.

55'

Najlepsza szansa dla Stali w tym meczu! Wrzutka z prawej strony na Łukasza Wolsztyńskiego, ten główkuje, a piłka po poprzeczce opuszcza boisko.

53'

Zanosiło się na kolejną niezłą szansę, ale Dankowski na spalonym.

51'

Kolejny raz ucieka Młynarczyk w pole karne Stali, starcie z Esselinkiem, ale tym razem arbiter puszcza grę i nie dyktuje rzutu karnego.

49'

Akcja ŁKS-u lewą stroną boiska. Próba dośrodkowania, lecz powstrzymana przez Esselinka.

46'

Druga połowa rozpoczęta, trenerzy obu zespołów dokonali w przerwie po jednej zmianie.