Kolejna tiki-taka w wykonaniu Lechii. Mena wywalczył rzut rożny.

3
1
79'

Gol! Strzelił Kacper Sezonienko. Asystował mu Miłosz Kałahur.

Gdańszczanie odwrócili sytuację na boisku! Po podaniu Kałahura, bramkę głową zdobył wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Sezonienko!

78'

Lechia wymienia dziesiątki podań, nie potrafi się jednak zbliżyć do pola karnego rywala.

1
1
76'

Po długiej akcji Lechii strzał Misztala, który wyraźnie chybił.

2
75'

Zablokowany strzał Neugebauera.

1
2
3
72'

Ciekawa akcja Podbeskidzia. Sitek zagrał do Banaszewskiego, ten jednak został powstrzymany skutecznie przez Neugebauera.

4
1
71'
69'

Lechia znów walczyła o gola. Atakujący Piła sfaulował rywala w polu karnym rywala.

1
2
1
68'

Neugebauer zagrał z rzutu wolnego w pole karne Podbeskidzia, ale nic z tego nie wyszło.

2
1
2
65'

Zamieszanie po rzucie rożnym Podbeskidzia, ale pomylił się Bida.

4
1
62'

Co tu się stało? Po błędzie Chindrisa Sitek miał przed sobą całą bramkę i fatalnie spudłował!

2
3
1
62'

Świetna akcja Żelizki z Kapiciem. Kapić uderzył nad poprzeczką.

2
1
60'

Maksym Chłań nieco przekombinował przy podaniu do Miłosza Kałahura. Od bramki Patryk Procek.

1
2
59'

Żelizko podał piłkę do Bobcka, który skierował piłkę do bramki rywala, Słowak, jednak był na metrowym spalonym.

1
1
2
58'

Znów krótko rozegrany rzut rożny Lechii Gdańsk. Zza pola karnego uderzał Żelizko, który minimalnie chybił.

1
2
1
57'

Przeciągnięte dośrodkowanie Kałahura, które przekształciło się w centrostrzał. Procek odbił piłkę z trudem.

1
1
55'

Próba kontrataku Podbeskidzia. Banaszewski przebiegł kilkadziesiąt metrów z piłką, jednak nie potrafił podać celnie do Abate.

2
2
54'

Krótko rozegrany rzut rożny Lechii. Po wrzutce Neugebauera, nad poprzeczką przymierzył Olsson.

3
1
1
53'

Kapić wywalczył rzut rożny dla Lechii.

4
1
52'

Gol! Strzelił Iwan Żelizko.

Bezpośrednia bramka z rzutu wolnego! Z 18. metra uderzał Żelizko i strzałem przy słupku doprowadził do wyrównania.

Lechia Gdańsk
9
5
1
50'

Żółtą kartkę otrzymał Matej Senić. Senić spóźniony sfaulował zmierzającego w kierunku pola karnego Menę i może mieć szczęście, że skończyło się na żółtej kartce.

2
49'

Co za pech Lechii Gdańsk! Po rzucie rożnym Neugebauer uderzył w słupek i piłka wylądowała w rękach Procka!

1
48'

Strzał Neugebauera, piłkę głową odbił Senić.

3
48'

Od początku drugiej połowy przeważa Lechia Gdańsk, która zamknęła rywala w hokejowy zamek.

2
czas Druga połowa
46'
45'

Arbiter przedłużył czas gry I połowy o minimum 2 minuty.

4
44'

Żółtą kartkę otrzymał Iwan Żelizko. Za faul.

6
42'

Krótko rozegrany rzut rożny Lechii Gdańsk, poza zamieszaniem w polu karnym nic z tej akcji jednak nie wyszło.

5
42'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Neugebauer.

Za faul na Ziółkowskim.

4
41'

Akcja Lechii Gdańsk, Bugaj wywalczył rzut rożny.

4
40'

Atak Podbeskidzia, piłka przeleciała tuż obok Bidy, który tym razem nie oddał strzału.

2
2
1
37'

Bugaj podał w pole karne, tam był Bobcek, który uderzył z woleja. Znów obronił Procek.

1
1
1
1
1
34'

To powinien być gol! Tomas Bobcek uderzył w środek bramki i Patryk Procek wypluł przed siebie piłkę. Dobijał z piątego metra Camilo Mena, ale fatalnie przestrzelił!

1
2
1
2
3
31'

Kolejna akcja szybko grającego Podbeskidzia, piłkę ofiarnie wybili gdańszczanie.

1
1
2
30'

Zamieszanie pod bramką Lechii, sytuację wyjaśnili gdańszczanie.

1
1
1
28'

Kolejna akcja niesamowicie aktywnego Podbeskidzia. Lechia zupełnie nie wygląda jak zespół z ostatnich trzech kolejek.

1
1
1
26'

Tomasik przerwał akcję Lechii, podając piłkę głową do Procka.

1
23'

Od kilku minut Podbeskidzie "siadło" na Lechii, która broni się bardzo głęboko.

1
2
21'

Strata Lechii w środku pola. Gdańszczanie mogą odetchnąć z ulgą, gdyż niecelne podanie na skrzydło wykonał Lusiusz.

1
1
18'

Podbeskidzie prowadzi pomimo 23% posiadania piłki. Był to pierwszy strzał bielszczan - Lechia ma do tej pory już trzy uderzenia.

2
14'

Gol! Strzelił Bartosz Bida. Asystował mu Maksymilian Banaszewski.

Przeważała Lechia, ale mamy niespodziankę w Bielsku-Białej! Po podaniu Maksymiliana Banaszewskiego, piłkę przepuścił Abate, a gola zdobył Bida, pokonując łatwo Sarnawskiego!

4
3
4
3
11
13'

Po rzucie rożnym Lechii strzelali Żelizko i Piła, ostatecznie piłka znalazła się w rękach Procka.

2
1
12'

Przy zagraniu Bobcka ucierpiał Senić, którego nieco "zatkało" po tym, jak dostał piłką prosto w mostek. Na szczęście może kontynuować grę.

1
12'

Kombinowana akcja Lechii. Bobcek wywalczył rzut rożny.

2
10'

Akcja Dominika Piły, który wyprzedził rywala, ale w pełnym biegu przewrócił się na skraju pola karnego.

1
1
7'

Kontratak Podbeskidzia, Bida stracił piłkę dopiero w polu karnym rywala.

2
1
7'

Z rzutu rożnego piłkę zagrywał Tomasz Neugebauer, ale piłka trafiła w pierwszego obrońcę Podbeskidzia, po czym trafiła pod nogi Camilo Meny. Kolumbijczyk oddał celny strzał, który łatwo obronił Procek.

2
5'

Próba dośrodkowania Banaszewskiego, ale gdańszczanie szybko zabrali piłkę. Na razie mecz toczy się głównie w środkowej części boiska.

2
2'

Pierwsza akcja Lechii. Piła dogrywał piłkę w pole karne, ale tam dobrze ustawieni Górale.

1
czas Start meczu
12:39

Mecz sędziuje Sebastian Krasny. Arbiter VAR, to Damian Sylwestrzak.

1
12:39

Piłkarze wyszli na boisko. Podbeskidzie gra na biało-niebiesko, Lechia w kolorach ciemno-szarych.

1
12:26
Wkrótce zacznie się mecz. Są kibice na trybunach.
1
11:26

W ligowej tabeli Podbeskidzie zajmuje przedostatnie, 17. miejsce. Lechia jest druga w tabeli i wygrywając ma szansę zrównać się punktami z prowadzącą Arką Gdynia.