(2:0)
Zakończony
Tottenham Hotspur
90+5'

Salah strzelił gola na 5:2, trafiając do pustej bramki, ale VAR słusznie dopatrzył się spalonego Darwina Nuneza.

1
1
1
2
1
90+3'

I to byłoby chyba na tyle, jeśli chodzi o ofensywną grę Tottenhamu. Pary starczyło jedynie na dwa gole.

1
1
1
2
2
90+2'
ŻÓŁTA KARTKA
2
2
1
1
2
90+1'

Richarlison przyjął piłkę w polu karnym, już składał się do strzału, już wymyślał cieszynkę, ale w ostatniej chwili doskonale wybił mu piłkę spod nóg Alexander-Arnold.

3
2
1
2
2
90'

Sędzia dolicza minimum 7 minut.

2
2
1
1
1
87'

Richarlison przed szansą. Uderzenie Brazylijczyka z ostrego kąta, ale świetnie broni Alisson. Chciał jeszcze dobijać Johnson, ale rewelacyjnie interweniował Joe Gomez. A przy okazji Johnson zanotował niebezpieczny kontakt ze słupkiem.

2
1
1
2
2
86'

Szoboszlai dostał dobre podanie od Salaha, poszukał strzału przy bliższym słupku, ale wyraźnie się pomylił.

2
2
1
1
1
85'

Nieudany strzał Lo Celso z dystansu. Alisson pewnie łapie piłkę.

1
1
1
2
2
83'
ZMIANA
82'

Alexander-Arnold... ależ poniosła go teraz fantazja. Spróbował strzału z połowy boiska i minimalnie się pomylił.

82'

Salah przewrócił się w polu karnym. Był pociągany za koszulkę przez Skippa, jednak wcześniej sędzia asystent sygnalizował spalonego.

1
1
80'

Ależ blisko gola Liverpool. Skiksował w polu karnym Gravenberch, ale wyłączył się na moment Salah i nie trafił w piłkę tuż przed bramką. To powinno być 5:2.

1
1
78'

Gol prawidłowy!

2
1
78'

VAR jeszcze sprawdza ewentualnego spalonego Richarlisona.

1
77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Heung-min Son. Asystował mu Richarlison.

Czyżby wielki come back?! Już tylko 4:2 dla Liverpoolu! Skipp do Richarlisona, ten przytomnie odegrał piłkę do Sona i Koreańczyk strzelił przy samym słupku.

3
2
76'

Kwadrans do końca. Liverpool zdjął nogę z gazu po czwartym golu i oddał pole gry przeciwnikowi.

75'
ZMIANA

Tottenham Hotspur. Schodzi: Pape Sarr. Wchodzi: Giovani Lo Celso.

1
75'
ZMIANA
72'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Richarlison. Asystował mu Brennan Johnson.

Ładna akcja Tottenhamu. Brennan uciekł na skrzydle, dostał podanie w tempo, a następnie dograł piłkę na piąty metr do Richarlisona i ten się nie pomylił.

Asysta:
Brennan Johnson #22
2
1
72'

Elliott spróbował kolejnego strzału z dystansu, ale tym razem wyszło znacznie gorzej. Uderzenie lekkie, w środek bramki. Vicario pewnie broni.

70'

Beznadziejne dośrodkowanie Maddisona. Son to uratował, ale element zaskoczenia minął.

69'

Pedro Porro faulowany kilka metrów przed polem karnym Liverpoolu. Przekroczył przepisy Mac Allister.

67'

Son miał mnóstwo miejsca w polu karnym. Był sam przed Alissonem, ale nawet w takiej sytuacji nie dał rady pokonać Brazylijczyka. To nic, że był na spalonym.

66'

Niecelny strzał Maddisona zza pola karnego. Akt desperacji.

64'
ZMIANA
64'
ZMIANA

Liverpool FC. Schodzi: Wataru Endo. Wchodzi: Stefan Bajcetić.

Stefan Bajcetić #43
63'

Bissouma ukarany za protesty. Wcześniej faulował.

63'
1
75'
ZMIANA
#0
59'
GOOOOOOL!!!

Co za gol! Kapitalne techniczne uderzenie Elliotta z dystansu! Samo okienko!

2
1
1
1
2
57'
1
1
55'

Strzały 17-2. Strzały celne 10-1 dla Liverpoolu. Przepaść.

54'

Wreszcie jakaś akcja gości. Po dośrodkowaniu Pedro Porro strzelał głową Johnson, ale dobrze na linii interweniował Alisson.

53'

Z rzutu rożnego Elliott, ale tym razem najwyżej w polu karnym wyskoczył Romero i - na moment - oddalił zagrożenie.

52'

Emerson w ostatniej chwili zablokował strzał Salaha z kilkunastu metrów. Korner.

50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cody Gakpo. Asystował mu Harvey Elliott.

Trwa demolka Tottenamu. Ależ łatwość w zdobywaniu bramek ma dziś Liverpool. Fantastyczne dośrodkowanie Elliotta z prawej flanki i Gakpo strzelił głową przy samym słupku.

1
3
1
1
2
47'

Odłożona kartka dla van de Vena za wcześniejszy faul.

47'

Żółtą kartkę otrzymał Micky van de Ven.

Micky van de Ven #37
47'

Przechwyt Liverpoolu w środku boiska i od razu mieliśmy przejście do ataku. Salah dostał dobre podanie, był już w polu karnym, ale chyba sam nie wiedział, co chce zrobić. Wyszło bardziej podanie do Vicario.

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania!

czas Druga połowa
45'

Sędzia dolicza minimum 2 minuty.

1
1
1
1
1
45'
GOOOOOOL!!!

Teraz nie ma już jednak żadnych wątpliwości. Wrzutka z prawej strony, strzał Salaha obronił jeszcze Vicario, ale odbił piłkę prosto pod nogi Robertsona i ten popisał się skuteczną dobitką.

4
4
2
2
3
44'

Elliott strzelał z ostrego kąta i po raz kolejny broni Vicario.

1
1
1
44'

Żółtą kartkę otrzymał Pape Sarr.

42'

Prosta strata gości we własnym polu karnym. Mac Allister zagrał w okolice szesnastego metra, ale później Alexander-Arnold strzelił wyraźnie nad poprzeczką.

1
1
1
41'

Alexander-Arnold zablokowany przed polem karnym. Było jeszcze dogranie Anglika do Luisa Diaza, ten efektownie złożył się do strzału z powietrza, ale nie trafił w bramkę.

1
1
1
39'

Johnson na skrzydle, podłączył się jeszcze do akcji Emerson, natomiast wyszło fatalne. Piłka oddana praktycznie za darmo gospodarzom. Tottenham nie istnieje w ofensywie.

1
1
1
37'

Gakpo zza pola karnego i tym razem pewnie broni Vicario.

1
1
1
37'

Po chwili jeszcze z ostrego kąta uderzał Robertson, wyglądało to na nieprzepisowy blok Romero ręką, ale sędziowie nie dopatrzyli się przekroczenia przepisów.

1
1
1
36'

Wrzutka Salaha w okolice piątego metra, ale Gakpo nie doszedł do strzału. Dobra interwencja Romero.

1
1
1
33'

Gakpo przewrócił się w polu karnym, ale sędzia plastycznym gestem pokazał, że o żadnym faulu nie było mowy.

1
1
1
32'

Nudy na Anfield. Liverpool nie jest dziś zmuszany do zbyt dużego wysiłku. Spotkanie jest dość jednostronne.

1
1
1
30'

Alexander-Arnold mocno wstrzelił piłkę w pole karne i niewiele brakowało do samobójczego trafienia Pedro Porro. Szczęśliwa interwencja.

2
3
1
29'

Dośrodkowanie Salaha w pole karne prawą nogą. Luis Diaz wyprzedził niepewnego Romero, ale strzelił niecelnie.

1
1
27'

Trochę się uspokoiło. Londyńczycy nie za bardzo potrafią zagrozić bramce Alissona, z kolei Liverpool lekko wyhamował.

1
1
24'

Posiadanie piłki dla Tottenhamu, ale w strzałach jest 5-1 dla Liverpoolu.

1
1
23'

Mamy oblężenie bramki Vicario.

1
1
22'

Luis Diaz w polu karnym. Chaos w defensywie Tottenhamu, ale Kolumbijczyk za długo zwlekał ze strzałem i ostatecznie został zablokowany.

1
1
20'

Jakieś problemy Luisa Diaza. Potrzebna chwila przerwy.

1
1
1
19'

Tottenham zamknięty na własnej połowie. Pełna dominacja Liverpoolu.

1
1
16'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Cody Gakpo.

Liverpool na prowadzeniu! Piękna akcja. Gakpo zagrał miękko na dalszy słupek, Salah oddał strzał głową i Vicario dał się zaskoczyć.

5
5
1
2
14'

Salah strzela w słupek z ostrego kąta, ale wcześniej sędzia asystent pokazał spalonego.

1
1
13'

Luis Diaz przechytrzył Kulusevskiego. Szwed nie był faulowany i jest rzut rożny dla Liverpoolu.

1
1
12'

Liverpool osiągnął przewagę w ostatnich minutach. Tottenham zaczął odważnie, lecz teraz został trochę zepchnięty do defensywy.

1
1
9'

Przycisnęli gospodarze. Najpierw strzelał z ostrego kąta Salah, poprawił Elliott, ale w pierwszej sytuacji dobrze spisał się Vicario, a po chwili na linii bramkowej kolegę wyręczył Romero!

1
1
1
1
1
8'

Poprzeczka! To był centrostrzał w wykonaniu Salaha, ale niewiele zabrakło, by Liverpool wyszedł na prowadzenie.

2
1
5'

Wreszcie akcja Liverpoolu. Robertson odebrał piłkę na połowie przeciwnika, wykorzystując gapiostwo Kulusevskiego, ale następnie zawiodło dośrodkowanie bocznego obrońcy gospodarzy. Pewna interwencja Vicario.

1
1
1
3'

Goście mieli jeszcze rzut wolny. Po raz kolejny centrował Pedro Porro. Piłka została wybita przed pole karne, jednak koszmarnie spudłował Bissouma.

1
1
1
1
1
2'

Pedro Porro z rzutu rożnego. Bardzo złe to dośrodkowanie i van Dijk bez problemu wybija piłkę.