(1:1)
Zakończony
UD Almeria
komentarz

FC Barcelona miała ogromne problemy w domowym meczu La Ligi z zamykającą tabelę Almerią. Gospodarze trzykrotnie wychodzili na prowadzenie. Ostatecznie wygrali spotkanie 3:2.

22
14
2
1
9
90+3'

Strzał oddał Sergi Roberto. Piłka nie znalazła drogi do bramki!

16
5
6
11
19
90+2'

Barcelona coraz bliżej trzech punktów. W końcówce goście nie potrafią zagrozić gospodarzom.

20
7
7
5
13
90'

Pogramy jeszcze przez pięć minut.

17
7
5
4
11
90'

Gundogan do Lewandowskiego, Polak siedem metrów przed bramką został zablokowany!

14
11
7
8
17
90'

Nerwowa końcówka. Barcelona momentami panikuje.

7
12
7
7
7
90'
4
3
2
3
6
87'

Powinno być 3:3! Dośrodkowanie z rzutu wolnego, strzał głową oddał Arribas, Pena odbił piłkę!

14
18
9
6
8
84'
3
83'

Gol! Strzelił Sergi Roberto. Asystował mu Robert Lewandowski. Lewandowski do Sergiego Roberto, a ten w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza! 3:2!

113
59
12
13
18
82'

Lazaro wpadł w pole karne i przestrzelił. Był jednak na spalonym.

3
3
1
1
3
81'

Czas dla Barcelony płynie coraz szybciej. Mistrzowie Hiszpanii w ataku.

16
6
4
5
6
78'

Najpierw Lewandowski nie był w stanie z bliska wbić piłki do bramki. Po chwili nie doszedł do niej Gundogan!

16
31
6
17
17
77'
2
77'
Adrian Embarba #10
1
1
2
1
76'
12
3
3
4
2
74'

Araujo uderzył głową, tuż obok dalszego słupka!

8
8
2
7
10
74'

Barcelona po raz trzeci chce wyjść na prowadzenie. Dogranie  z kornera, ale piłkę wybili obrońcy gości.

6
2
1
4
8
71'

Gol! Strzelił Edgar Gonzalez. Nieprawdopodobne! Tragiczna postawa Peny na przedpolu, który zderzył się z Araujo. Piłka spadła pod nogi Gonzaleza, a ten z bliska trafił do pustej bramki! 2:2!

16
69'

Kounde pięknie do Raphinhy, ale ten źle przyjął piłkę i po chwili złapał ją bramkarz.

7
9
3
10
6
68'
66'

Lewandowski dobrze wbiegł w pole karne, ale dogranie do Balde było niedokładne.

10
11
6
3
10
64'
Houboulang Mendes #24
Alejandro Pozo #17
3
2
1
63'

Miejsce do strzału z pola karnego wypracował sobie Lewandowski, bramkarz sparował piłkę na rzut rożny!

22
7
4
6
5
60'

Gol! Strzelił Sergi Roberto. Asystował mu Raphinha. Barcelona ponownie na prowadzeniu! Dogranie z rzutu rożnego i Sergi Roberto pięknym strzałem głową pokonał bramkarza! 2:1!

45
23
5
7
9
60'

Gundogan w polu karnym. Pomocnikowi zabrakło zdecydowania i został zablokowany.

2
4
2
3
2
58'

Rywal popchnął Cancelo w polu karnym. Sędzia nakazał grać dalej.

2
2
1
1
7
57'
2
55'

Ramazani w sytuacji sam na sam spudłował. Dodatkowo Belg był na nieznacznym spalonym.

5
5
3
2
53'

Dogranie z kornera, strzał głową Lewandowskiego był niecelny.

8
9
3
5
12
53'

Coraz groźniejszy po przerwie jest Lewandowski. Strzał z ok. 16 metrów Polaka bramkarz zdołał odbić!

29
13
6
1
7
52'

Barcelona w ataku. Gospodarze szukają trafienia dającego prowadzenie.

6
1
1
1
3
50'

Efektowny strzał Lewandowskiego po dograniu z kornera. Bramkarz sparował strzał!