(1:0)
Zakończony
FC Barcelona
komentarz

Po tragicznej 1. połowie wyjazdowego spotkania z Las Palmas, piłkarze FC Barcelony w 2. odwrócili losy meczu i wygrali 2:1. Kolejny słaby występ zanotował Robert Lewandowski.

4
7
2
5
6
90+8'

Roque przed szansą, ale debiutant w dobrej sytuacji spudłował.

8
4
3
3
7
90+6'

Jeszcze gramy, ale gospodarze w cud już raczej nie wierzą.

19
8
7
3
4
90+3'

Gol! Strzelił Ilkay Gundogan. Gundogan pewnym uderzeniem trafił na 2:1 dla Barcelony!

77
29
11
17
26
90+2'
Kirian Rodriguez #20
15
10
3
8
10
90+1'
CZERWONA KARTKA
17
14
2
3
8
90'

Pogramy jeszcze przez 4 minuty.

12
7
4
2
2
90+1'

Gundogan popychany w polu karnym! Rzut karny dla Barcelony!

19
10
4
5
11
89'
Sergi Cardona #3
7
7
2
3
88'
Javi Munoz #5
7
9
1
1
3
87'

Po raz kolejny zawodnicy Barcelony złapani na spalonym. To 14. raz w meczu!

7
14
1
2
84'

Barcelona szuka gola na 2:1. Tutaj się jeszcze może coś ciekawego wydarzyć.

14
6
1
3
3
82'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Alex Suarez #4
2
7
81'
8
9
3
5
5
80'

Vitor Roque po wejściu na boisko już przed szansą. Tym razem szybszy bramkarz.

11
6
1
2
4
79'
Saul Coco #23
3
4
1
4
78'
6
7
5
2
3
78'

A teraz z okolic pola bramkowego niecelnie uderzył Cardona.

1
1
77'

Dogranie z kornera, strzał głową Marmola był minimalnie niecelny!

3
4
1
3
3
76'

Próba gospodarzy z dystansu. Piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

3
3
75'

Co należy zauważyć. Po zejściu Lewandowskiego gracze Las Palmas przenieśli ciężar gry w kierunku środka boiska.

2
8
1
1
3
74'

Jedna z nielicznych prób gospodarzy. Gracze Las Palmas nie przedostali się nawet w pole karne.

6
5
1
1
1
72'

Robert już poszedł do domu, do dużego pokoju. Zobaczymy jak bez swojej gwiazdy poradzą sobie w końcówce gracze Barcelony.

25
26
4
10
7
71'
7
7
2
1
2
71'
33
23
9
12
8
70'

FC Barcelona naciska. Gospodarze wyraźnie stracili siły. Gol dla gości wisi na włosku.

9
6
2
2
3
67'

Starał się szarżować Lewandowski. Dawny "Lewy" sporo by zdziałał. Obecny Robert niestety nie.

19
28
11
13
12
68'
Pejino #24
1
1
67'
Enzo Loiodice #12
Alberto Moleiro #10
1
2
1
64'

Balde już był na przedpolu, ale zabrakło mocy. Barcelona coraz bliżej drugiego trafienia.

10
10
3
5
5
62'

Torres wpadł w pole karne, zagrywał do Lewandowskiego. Jednak niedokładnie i piłkę wybił wracający obrońca.

8
10
4
6
9
60'

Gundogan do de Jonga. Strzał Holendra poszybował tam, gdzie stał bramkarz.

2
3
4
1
4
59'
Marc Cardona #19
2
59'

Munir doznał urazu i gry nie da rady kontynuować.

3
2
1
2
1
58'
1
2
4
56'

Gol! Strzelił Ferran Torres. Asystował mu Sergi Roberto. Sporo przypadku, ale Barcelona swoje osiągnęła. Obrońca wybijał piłkę i trafił w Lewandowskiego. Piłka spadła pod nogi Sergiego, ten podał do Torresa, który dopełnił dzieła! 1:1!

58
32
9
14
17
54'

Strzał Raphinhy odbił bramkarz, ale zawodnik gości i tak był na spalonym.

2
2
3
1
5
53'

Munir przedostał się w pole karne. Strzał odbił Pena, który uratował Barcelonę!

4
2
3
1
6
51'

Jeeeeeeest! Pierwszy strzał Barcelony. Z ok. 17 metrów uderzył Raphinha, ale dwa metry ponad bramką.

2
6
3
3
2
48'

Lewandowski uderzył, ale nie na bramkę, tylko rywala w twarz. Niezbyt groźnie, w walce o piłkę. Od czegoś trzeba zacząć

9
20
7
2
5
48'

Po rzucie rożnym dla Barcelony małe zamieszanie pod bramką gospodarzy. Bez konsekwencji.

komentarz

Pojawiła się tzw. trytytka i zaraz będzie po robocie. Pytanie: kto zrobił dziurę w siatce?

2
4
1
1
2
komentarz

Mamy dziurę w bramce. Czekamy na krawca, który dziurę zaszyje.

5
2
1
2
1
komentarz

Dramatyczna część gry w wykonaniu Barcelony. Lewandowski? Kilka zagrań i tyle. Las Palmas? Gospodarze grają swoje i okazję na gola wykorzystali.

26
16
4
4
9
45+3'

Kolejna chaotyczna próba Barcelony. Goście wciąż bez uderzenia. Nawet niecelnego.

13
11
1
6
12
45'

Pogramy jeszcze przez cztery minuty.

7
2
2
7
43'

Balde dogrywał z lewej strony, teraz dużo dokładniej. Kolejny raz dobrze obrona Las Palmas.

3
4
2
5
8
41'

Sandro Ramirez znalazł miejsce do uderzenia. Kropnął, ale ostatecznie obok słupka!

3
4
6
8
5
40'

Munir wyszedł sam naprzeciwko Peny, jednak odskoczyła mu piłka i dopadli do szybsi obrońcy.

4
3
2
4
4
39'

Obserwując mecz ktoś złośliwy powiedziałby: Las Palmas kontra Las Drzew. Cóż.

15
21
1
2
5
38'

Balde w pole karne. Do kogo? Do nikogo. Wprost na głowę obrońcy Las Palmas.

3
6
2
3
35'

Kolejna dość chaotyczna próba mistrzów Hiszpanii. Niestety, mistrz to jest obecnie tylko z nazwy.

12
10
2
4
Jak oceniasz w czwartek grę pana Roberta?
11
33'

- O Dżiiiiz! - krzyknął jeden z graczy gospodarzy, który ucierpiał we własnym polu karnym i padł na murawę. Wszystko za moment będzie już dobrze.

4
5
9
32'

Sergi Roberto wpadł w pole karne, zamiast uderzać podawał i nikt do piłki nie doszedł. Efektem jedynie korner.

3
5
4
2
5
31'

Kwadrans do przerwy, Barcelona jeszcze bez uderzenia na bramkę rywala.

6
9
4
1
6
28'

Z daleka wróciła Barcelona. Najpierw strzał z dystansu niepewnie odbił Pena, po  chwili poprawiał Ramirez i uderzył w słupek!

6
9
5
7
13
26'

Bramkarz gospodarzy wyszedł kilka metrów przed pole karne i na dużym spokoju zatrzymał Lewandowskiego.

12
19
1
8
8
26'

Mistrzowie Hiszpanii wciąż bezradni jak my na maturze z chemii. Wówczas stał się cud, jak będzie tutaj?

3
13
1
2
5
23'

A tymczasem gospodarze przed kolejną okazją. Z ostrego kąta uderzał Sandro Ramirez, Pena odbił piłkę na korner.

1
8
2
6
Czy Barcelona skupia się już tylko na Lidze Mistrzów?
1
20'

Xavi również ukarany. Sędzia popełnił błąd, ale krytyki nie znosi i zawodnika i trenera bez mrugnięcia hiszpańskim okiem ukarał.

8
3
2
2
3
20'

Dyskusje z arbitrem? W La Lidze za takie zabawy od razu mamy nagrodę. Koloru żółtego.

8
9
4
5
9
19'

Lewandowski do Torresa, we wszystkim połapali się obrońcy i wybili piłkę.

10
10
2
2
9
19'

Miota się Barcelona. Goście źle weszli w mecz. Gospodarze wykorzystali swoją szansę i czekają na ruch rywala. Takowego jak na razie nie ma.

3
5
1
9
2
16'

Kontra miejscowych chłopaków zakończona niepotrzebnym, wyraźnie niecelnym strzałem Ramireza.

4
2
1
2
14'

Jak zareaguje Barcelona po stracie gola. Gospodarze szybkim trafieniem dodali sobie sił. Mistrz na razie nagi.

6
16
3
8
12'

Gol! Strzelił Munir El Haddadi. Asystował mu Sandro Ramirez. No i mamy niespodziankę! Z prawej strony dogrywał Ramirez, a nadbiegający El Haddadi uprzedził Penę i z pięciu metrów wpakował piłkę do bramki! 1:0!

45
45
9
11
25
11'
11'

Joao Cancelo nie dał rady kontynuować gry.

4
11
4
9'

Ramirez z piłką w polu karnym, ale dobrze zachował się w tyłach de Jong.

3
1
2
1
8'

Groźna akcja gospodarzy, zawodnikom Las Palmas zabrakło zdecydowania i jedna próba została zablokowana. Po chwili Pena dobrze zachował się na przedpolu.

2
2
2
6'

Problemy ma Cancelo, który zderzył się nogą z rywalem. "Presa" była na tyle mocna, że ucierpiało więzadło krzyżowe.

2
1
3
3
4
5'

Barcelona szuka szybkiego gola. Wszystko w miarę dobrze wygląda jedynie do pola karnego.

7
5
4
2
4
2'

Pierwsza próba ataku Barcelony, zagranie Sergiego Roberto. Sędzia jednak dostrzegł spalonego i grę przerwał niczym Grinch święta.