Sędzia dolicza minimum 2 minuty.

1
90'
90'

Tym razem gdańszczanie przekombinowali. Chcieli się zabawić i nie za bardzo wyszedł im ten rzut wolny.

1
2
89'

I kolejny rzut wolny dla Lechii. Zrezygnowani piłkarze GKS-u.

88'

Mena w polu karnym. Kolejny błąd defensywy gości, ale tym razem Kolumbijczyk nie szukał strzału. A dogranie kompletnie mu nie wyszło.

2
2
86'

Gol! Strzelił Maksym Chłań. Asystował mu Jakub Sypek.

3:0! Chyba jest już po zabawie! Sypek dostał idealne podanie od Neugebauera, wbiegł w pole karne i zagrał niemal z linii końcowej do Chłania, a ten z bliska wpakował piłkę do siatki. Nokaut!

9
6
1
85'

Lechia gra bardzo mądrze. Nie forsuje tempa, spokojnie utrzymuje się przy piłce.

4
1
82'

Po raz kolejny mena urwał się na skrzydle, wrzucał w pole karne, ale nie doszedł do strzału głową Sypek. W dodatku sędzia asystent uznał, że piłka całym obwodem była już za linią.

1
82'
81'

Strzały 16-2 dla Lechii. Strzały celne 5-1.

4
4
80'

Mocne dośrodkowanie Żelizki z rzutu wolnego. Piła chciał to wykończyć finezyjnie piętą, ale minimalnie spudłował.

1
1
79'

GKS w dalszym ciągu nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką Lechii.

1
1
78'

Blisko kuriozalnego gola. Kikolski przyjmował piłkę przed polem karnym i mógł ją stracić na rzecz Meny. Wyszedł z tego z dużym szczęściem.

1
1
76'

Kompletnie nieudany strzał Meny z ostrego kąta.

74'

Sezonienko wrócił na boisko, ale już szykowana jest zmiana.

73'

Sędzia przerywa grę. Jakiś problem zgłosił Sezonienko. Potrzebna interwencja sztabu medycznego.

72'

Doskonała interwencja Kikolskiego w narożniku pola karnego. Chłań dostał genialne podanie z drugiej linii, ale nie dał rady przerzucić piłki nad bramkarzem gości.

70'

Sędzia upomina bramkarza Lechii, żeby ten nie grał na czas. Na razie jeszcze nie wyciągnął kartki.

69'

Niecelny strzał z dystansu oddał Żelizko.

68'

Sezonienko mógł wyjść sam na sam z bramkarzem po fatalnym błędzie Nedicia, ale dał się dogonić.

1
68'
1
2
66'

Nic się nie zmienia w obrazie gry. Lechia spokojnie sobie kontroluje ten mecz. GKS nie ma argumentów w ofensywie.

2
63'
62'

Piła z kartką za protesty, a Połap za faul.

62'
62'
61'

Nie ma GKS-u Tychy w tym meczu. Lechia wdrożyła tryb "zabawa".

59'

Lechia kombinuje w ataku. Był odbiór po wysokim pressingu, jednak najpierw zablokowany został strzał Neugebauera z dystansu, a następnie przestrzelił Żelizko.

1
2
1
1
58'

Piłkarze GKS-u zaczynają się irytować, bo Sarnawśkyj bardzo długo celebruje każde wybicie piłki.

5
5
1
57'

Był rzut wolny dla gości. W murze jeden piłkarz Lechii (Mena). I centrujący Mikita trafił właśnie w niego.

6
4
2
56'

Ależ beznadziejne zachowanie Mikity w polu karnym Lechii. Sprezentował stuprocentową sytuację Neugebauerowi, ale ten strzelił obok słupka!

3
1
1
1
1
55'

Ta sytuacja z rzutem karnym nie wybiła Lechii z rytmu. Jest to podobna gra do tej z pierwszej połowy. Kontrola boiskowych wydarzeń.

5
2
1
52'

Żelizko strzelał z rzutu wolnego, ale tym razem z dużo gorszym efektem. Piłka przeleciała obok słupka.

1
51'
4
2
2
51'

I wszystko jasne. Nie ma rzutu karnego!

2
1
1
1
7
49'

I mamy wideoweryfikację. Czy faul aby na pewno był w polu karnym?

2
3
49'

Sędzia jeszcze czeka na potwierdzenie z VAR.

1
1
48'

Jakieś przepychanki w "szesnastce". Goście nie mogą się pogodzić z tą decyzją arbitra.