2
2
4
90+1'

Matynia chciał zostać bohaterem, oddał strzał z dalszej odległości, ale nie trafił w bramkę.

5
3
2
10
5
90'

A tu jeszcze sędzia dolicza minimum 8 minut!

16
7
2
34
38
90'

Remis! Desperacka wrzutka w pole karne i Angel Rodado trafia przy bliższym słupku! Nie dał rady w powietrzu Remy, nie obronił też tego Kos.

32
13
4
10
23
89'

Wrzucał Gogół, ale Rodado został trafiony w plecy. Zagłębie oddala zagrożenie.

2
8
1
1
5
88'

Joan Roman faulowany przez Lipkę. Sędzia podyktował rzut wolny tuż przed polem karnym. Sporo szczęścia mieli gospodarze.

1
1
1
5
1
87'

Niewiarygodne pudło Urygi. Był kompletnie niepilnowany w polu karnym po dośrodkowaniu Sobczaka, ale nie trafił w bramkę.

4
2
2
3
6
87'

Długie podanie w kierunku Kirejczyka, ale ten nie wygrał pojedynku biegowego z Colleyem.

3
6
1
2
86'

Głośny doping kibiców Zagłębia. Oni nie mieli w tym sezonie wielu powodów do radości.

4
4
1
1
1
84'
84'
84'
81'

Tymczasem goście. Gogół strzela, Kos broni. Po chwili uderzał Rodado i Kos łapie piłkę na linii bramkowej!

2
3
2
3
10
81'

Bonecki w polu karnym Wisły. Jeden drybling, drugi... i trochę było tego za dużo. Nie udało się nawet oddać strzału.

1
2
2
3
79'

Żyro faulował Kosa w powietrznej walce. Odważnie wyszedł do piłki bramkarz Zagłębia. Sporo też ryzykował.

4
1
1
1
1
77'

Indywidualna akcja Sokoła... był już w polu karnym i szukał faulu, jednak sędzia nie dał się na to nabrać. Gogół interweniował czysto.

2
2
2
2
1
76'
2
1
2
2
1
76'

Kwadrans do końca. Wiślacy wymieniają kolejne podania, choć głównie w poprzek boiska.

3
1
2
1
3
74'

Goście biją głową w mur, ale już nie raz w tym sezonie udawało im się wygrać mecz w samej końcówce.

2
1
1
1
3
73'

Jednak nie! Matynia nie został trafiony w rękę. Gramy dalej.

5
1
2
3
4
73'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Lipka.

Zagłębie Sosnowiec
1
4
9
73'

Goście chcą rzut karny! Po strzale głową Żyry zagrywał piłkę ręką jeden z rywali?

2
2
5
71'
70'

To powinien być gol! Jończy ratuje Zagłębie! Mocny Strzał Joana Romana z kilku metrów, ale Jończy wybija piłkę głową niemal z linii bramkowej!

5
4
2
3
7
70'

Wisła przy piłce. Długo to grali, w końcu szukał strzału z dystansu Uryga, ale został zablokowany.

1
1
2
1
69'

Zagłębie przez moment gra w dziewięciu.

2
1
5
2
69'

Już szykowana jest zmiana.

1
3
1
68'

Szostek doznał urazu. Nie wygląda to zbyt optymistycznie.

5
4
68'

Wisła gra już ponad dziesięć minut z przewagą jednego zawodnika, a w ogóle nie przekłada się to na stwarzane sytuacje.

1
3
66'

Bonecki faulował Urygę przy linii bocznej. On też musi uważać, ma już jedną kartkę.

2
1
4
3
65'

Absurdalne wykonanie rzutu wolnego przez Zagłębie. Remy podał do Ziemanna, a ten został złapany na spalonym.

2
2
3
6
64'

To już jest obrona Częstochowy w wykonaniu zespołu Marka Saganowskiego.

11
8
1
3
3
63'

Spore zamieszanie w polu karnym Zagłębia. Żyro mógł strzelać z pięciu metrów, ale za długo opanowywał piłkę i ostatecznie nie znalazł tam miejsca. Jakimś cudem wybronili się gospodarze.

4
2
2
2
62'
62'
62'
1
1
1
1
61'

Strzał Jarocha z ostrego kąta... był tam delikatny rykoszet, ale Kos nie popełnił błędu i pewnie złapał piłkę.

1
1
2
60'

Posiadanie piłki 35-65. Strzały 6-14. Strzały celne 2-1.

3
2
2
1
1
59'

Niecelny strzał głową Urygi po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

1
2
2
4
57'

I Polarus wylatuje z boiska! Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla piłkarza Zagłębia!

7
3
1
14
17
57'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
4
4
3
11
14
57'

Duda ostro faulowany przy linii bocznej. Polarus przesadził z agresją.

1
1
5
56'

Celny strzał Bilińskiego, ale zabrakło tam siły. Cziczkan pewnie broni. Bardzo dużo swobody w polu karnym miał napastnik Zagłębia.

2
1
2
2
53'

Kontratak Zagłębia. Mogło być 2:0! Polarus ruszył prawym skrzydłem, zagrał w pole karne, ale nie oddał strzału Sokół ani Bonecki. Źle zagrał Polarus, zdecydowanie za mocno.

2
2
2
4
52'

Sapała oddał strzał z dystansu. To mogło zaskoczyć Kosa, ale w porę zablokował to uderzenie Rozwandowicz.

1
1
1
51'

Sytuacja sprawdzona. NIE MA RZUTU KARNEGO!

4
5
1
5
51'

Kartka dla kogoś ze sztabu Wisły.

3
1
4
1
1
51'

Jończy wystawił kolano i Sobczak się przewrócił. Czekamy.

2
1
4
50'

Sędzia jeszcze czeka na podpowiedź z wozu VAR odnośnie rzutu karnego.

1
1
1
1
6
50'
4
2
1
1
50'
2
3
3
2
49'

Sobczak przewrócił się w polu karnym Zagłębia. Goście domagają się "jedenastki", ale sędzia puścił grę.

1
3
2
4
47'

Akcja Zagłębia, ale Cziczkan pewnie łapie piłkę na przedpolu po dośrodkowaniu Polarusa z prawej flanki.

3
1
1
3
46'

Przechwyt Wisły na połowie przeciwnika, jedno podanie i Duda strzelał zza pola karnego, ale posłał piłkę nad bramką.