1
1
32
90+7'

Stolc przewrócił się w polu karnym Lechii. Czy faulował go Bobcek? Sędzia puścił grę.

13
8
3
6
8
90+5'

Hafez z czerwoną kartką! Brutalnie faulowany Żelizko.

32
14
5
8
11
90+5'
CZERWONA KARTKA
43
16
3
3
7
90+3'

To była akcja na 3:1! Mena w sytuacji sam na sam z Lenarcikiem, ale strzelił za lekko! Broni bramkarz Arki!

24
3
8
12
15
90+3'

Totalny chaos na boisku. Teraz Żelizko ruszył do kontrataku, ale w polu karnym przeczytał go Dobrotka i nie pozwolił na strzał.

10
6
2
3
3
90+2'

Podpalił się Mena. Ruszył skrzydłem i zbyt szybko decydował się na dośrodkowanie. Lenarcik łapie piłkę.

8
4
4
5
4
90+1'

Teraz Lechia gra na czas, kradnie cenne sekundy. Arce zaczęło się spieszyć.

28
7
2
4
8
90+1'

Gaprindaszwili w indywidualnej akcji. Strzelał lewą nogą zza pola karnego, ale posłał piłkę nad bramką.

11
5
2
2
6
90'

Sędzia dolicza minimum 4 minuty.

6
2
7
2
4
90'

Spore zamieszanie w polu karnym Lechii. Piłka spadła na ziemię, ale Olsson trochę szczęśliwie nastrzelił nabiegającego Kobackiego.

10
2
2
1
2
89'

Rzut rożny dla gości. Jedna z ostatnich szans.

4
1
2
2
8
88'

Totalnie pogubiona Arka. Chaos na boisku, proste straty. Na trybunach tymczasem istne szaleństwo.

23
12
2
3
6
87'
84'

Gol! Strzelił Camilo Mena. Szaleństwo w Gdańsku! Grająca w dziesiątkę Lechia wyszła na prowadzenie! Camilo Mena zatańczył w polu karnym rywala z Marcjanikiem i precyzyjnym strzałem pokonał Lenarcika! Lechia prowadzi!

70
38
9
10
28
82'
82'
2
3
1
1
4
80'

Trochę lepsze minuty gdańszczan.

15
9
3
3
16
79'

Po trochę chaotycznej akcji Lechia wywalczyła rzut rożny, ale nic z tego nie wyszło. To było kiepskie dośrodkowanie Kapicia.

11
6
4
4
3
77'

Laga w pole karne Lechii, próbował strzelać głową Kobacki, jednak nie trafił czysto w piłkę.

10
8
4
7
8
76'

Gdyby Arka potrzebowała wygranej, to pewnie spotkanie byłoby znacznie ciekawsze. A tak ani jedni ani drudzy nie chcą za wszelką cenę zaatakować.

14
4
6
5
7
75'

Stolc ruszył przy linii bocznej. Ograł Gueho, natomiast piłka była już poza boiskiem. Nudy w Gdańsku...

6
4
3
2
4
72'

Navarro oddał mocny, ale i niecelny strzał z rzutu wolnego. Odważna próba, do bramki było dobre 40 metrów.

9
5
2
2
2
72'

Lechia w drugiej połowie w zasadzie nie zbliża się pod pole karne Arki. Rzadko w ogóle przekracza linię środkową.

13
6
3
2
6
70'
68'

Cóż, mamy sporo przestojów w tym meczu.

3
1
6
2
3
68'

Przerwa w grze. Na boisku siedzi kontuzjowany Sidibe.

3
1
4
5
5
65'
64'
63'

Będą dwie zmiany w Lechii (Bobcek, Bugaj).

5
3
2
2
3
62'

Sarnawśkyj gra swój mecz! Fenomenalna interwencja po strzale Milewskiego z dwunastu metrów!

12
7
2
3
7
60'

Tymczasem zawodnicy Lechii biegają za piłką.

6
6
5
2
8
60'

Cóż, niewiele się dzieje na boisku. Arka wymienia kolejne podania i czeka na tę jedną, być może jedyną okazję. Choć szczerze mówiąc to kilka już takich było.

9
4
2
3
6
58'

Strasznie dużo chaosu na boisku. Głównie ze strony Lechii, która nie do końca radzi sobie grając w osłabieniu.

7
8
4
3
8
57'

Ciekawy pomysł Milewskiego. Podawał do wbiegającego prawą stroną Navarro, ale trochę za mocno i Hiszpan nie miał szans dojść do piłki w obrębie boiska.

6
5
3
2
2
55'

Indywidualnie ruszył środkiem Kapić. Wykorzystał fakt, że przewrócił się przed nim Milewski, ale uderzenie kapitana Lechii okazało się niecelne.

7
2
3
4
9
53'

Arka powinna prowadzić! Po genialnym prostopadłym podaniu w sytuacji sam na sam z bramkarzem Lechii znalazł się Kobacki. Mógł zrobić wszystko, a strzelił lekko i prosto w Ukraińca!

7
7
3
4
11
52'

Sidibe nadepnął na Menę i otrzymał kartkę. Klasyczny stempel.

6
1
2
4
10
52'
8
4
1
5
11
51'

Obraz gry się nie zmienia. Goście podbijają statystykę posiadania piłki.

9
3
3
2
7
50'

Kolejna akcja Arki lewą stroną. W pełnym biegu dośrodkowywał Kobacki, jednak strzał Czubaka z kilkunastu metrów okazał się zbyt lekki. Sarnawśkyj broni.

5
3
3
3
8
48'

Po błędzie Gueho szarżował Kobacki. Był już w polu karnym, ale w ostatniej chwili interweniował zawodnik Lechii.

8
2
2
3
6
48'

Stolc aż klęknął, bo po jego technicznym strzale piłka przeleciała minimalnie obok słupka. Błąd defensywy Lechii, która wpuściła go w pole karne.

2
1
3
2
5
47'

Piłkarze Arki wymieniają podania na własnej połowie w poprzek boiska. Tymczasem Lechia nie kwapi się do pressingu.