(2:0)
Zakończony
Girona FC
komentarz

Wątpliwości nie było. Real Madryt na Santiago Bernabeu nie dał żadnych szans Gironie, pokonując wicelidera La Ligi 4:0. W tabeli Królewscy uciekli rywalowi na pięć punktów.

4
1
2
90+1'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Joselu! Mocny strzał Joselu, piłka zatrzymała się na słupku!

Real Madryt
1
1
1
8
4
89'

Rzut karny dla Realu! Couto sfaulował Gulera!

9
3
2
1
87'

Mocna próba Couto, ale jak nie idzie, to nie idzie. Piłka minęła bramkę Realu.

1
1
85'

Girona przy piłce. Problem w tym, że na własnej połowie.

1
3
1
83'

Diaz uderzył z trudnej pozycji, piłka minęła słupek o centymetry!

2
2
83'

Akcja Realu zakończona niecelnym strzałem Frana Garcii.

1
1
80'

Niewiele emocji w końcówce potyczki na Santiago Bernabeu. Gra toczy się głównie w środku pola.

2
1
1
78'

Mogło być groźnie w polu karnym Realu. Gościom brakuje spokoju niemal w każdym momencie potyczki.

1
3
1
77'
77'
76'
1
3
2
75'

Kwadrans do końca. Tutaj wszystko od dawna jest już jasne.

5
4
1
73'

Girona w dość nieśmiałej ofensywie. Goście myślami są już raczej w innym miejscu. Oni chcą jak najszybciej zakończyć ten mecz.

5
3
2
70'
wchodzi Wchodzi
Jhon Solis #22
schodzi Schodzi
70'
70'
Valery Fernandez #11
2
1
70'
3
1
1
70'
68'
Girona FC
3
2
66'

Starał się uderzać Tsygankov, piłkę na głowę przyjął Carvajal i odczuł to.

2
65'

Kolejny raz z piłką ruszył Rodrygo. Tym razem obrona wicelidera zachowała więcej czujności.

1
1
1
1
64'

Girona z piłką na połowie Realu. Goście mogą już marzyć tylko o uratowaniu honoru.

3
3
61'

Gol! Strzelił Rodrygo Goes. Girona leży i wciąż jest obijana! Rodrygo ruszył środkiem pola i z uderzeniem z ok. 15 metrów trafił przy słupku na 4:0!

Real Madryt
14
5
1
1
1
60'

Do dośrodkowania doszedł Rodrygo, strzał głową z pięciu metrów poszybował tuż ponad bramką!

4
2
1
57'
54'

Gol! Strzelił Jude Bellingham. Girona na deskach! Vinicius w łatwy sposób przedostał się w okolice pola bramkowego. Płaski strzał odbił bramkarz, a Bellingham dobił piłkę do pustej bramki! 3:0!

16
7
1
53'

Bellingham wrócił na boisko, a Aleix Garcia z dystansu uderzył dość daleko od bramki.

1
2
52'

Urazu doznał Bellingham. Wygląda to na uraz stawu skokowego.

1
1
7
4
51'

Dogranie z kornera, Łunin trochę niepewnie, ale ostatecznie skutecznie wypiąstkował piłkę.

2
2
50'

Coraz groźniejsza Girona. Tutaj gol kontaktowy dla gości może wiele zmienić.

1
1
2
2
47'

Niebezpiecznie pod bramką Łunina. Ukrainiec wyszedł cało z opresji. Girona stara dać sobie szansę.

1
czas Druga połowa
46'
Portu #24
1
komentarz

Real ma mecz pod kontrolą i zasłużenie prowadzi z bezradną Gironą 2:0.

2
2
1
1
5
45+1'

Sytuacyjny strzał z dystansu Bellinghama. Piłka poszybowała ponad bramką.

1
1
1
3
45'

Pogramy jeszcze przez 4 minuty.

1
1
4
1
45'

Couto dogrywał w pole karne. Łunin pewnie interweniował na przedpolu.

1
2
42'

Girona w ataku pozycyjnym, ale w dalszym ciągu bez zagrożenia pod bramką nudzącego się Łunina.

2
3
1
1
40'

Fani Realu Madryt już świętują. Czyżby czuli, że Królewscy czynią duży krok w kierunku odzyskania mistrzostwa Hiszpanii?

4
4
1
1
37'

Trudno będzie się pozbierać Gironie po stracie drugiej bramki. Real dominuje i pragnie więcej.

5
3
1
2
35'

Gol! Strzelił Jude Bellingham. Asystował mu Vinicius Junior. To już raczej po emocjach. Prostopadłe podanie do Bellinghama. Anglik ograł bramkarza i spokojnym strzałem do pustej bramki trafił na 2:0!

21
9
2
2
32'

Z dystansu płasko kropnął Bellingham. Do szczęścia Anglikowi zabrakło kilka metrów.

2
2
1
3
32'

Mniej niż kwadrans do przerwy. Girona jeszcze bez uderzenia. Real ma mecz pod kontrolą.

4
2
1
3
30'

Gironie udało się przetrwać trudniejszy moment i oddalić grę od własnej bramki.

1
2
27'

Real coraz groźniejszy. Girona ma spore problemy w defensywie. Pachnie drugą bramką dla gospodarzy.

6
4
1
2
1
25'

Udana szarża Vazqueza. Jednak wszystko co dobre zakończyło się po dograniu w pole karne Girony. Tym razem bez zagrożenia.

1
1
1
23'

Płaski strzał z rzutu wolnego Valverde. Paulo Gazzaniga był dobrze ustawiony i spokojnie złapał piłkę.

1
2
22'
Juanpe #15
Girona FC
2
1
1
21'

Camavinga szarżował, padł w polu karnym. Sędzia uznał, że doszło do faulu, ale jeszcze przed szesnastką.

1
1
19'

Girona na połowie gospodarzy. Wszystko jednak dzieje się dość daleko od bramki Realu Madryt.

3
2
17'

Spokojniejszy fragment pod bramkami. Girona stara się coś skonstruować, ale musi być czujna. Królewscy zamierzają wyprowadzać kontry.

2
2
1
14'

Goście niewiele potrafią zdziałać. Real jest świadomy jak ważny jest to mecz i nie chcą pozostawiać Gironie złudzeń.

7
2
1
11'

Problemy ma Couto, który zderzył się z Camavingą.

1
2
10'

Kolejna kontra Realu. Rodrygo starał się urwać obronie, ale zbyt łatwo pozwolił sobie odebrać piłkę.

2
1
2
7'

Odpowiedź gości, Dovbyk szukał miejsca do strzału z pola karnego. Został zablokowany.

2
3
6'

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Toni Kroos. On TO ma w nodze! Vinicius prawą nogą huknął z ok. 25 metrów! Bramkarza bez szans! 1:0!

23
14
1
2
5
5'

Królewscy starali się skontrować Gironę. Z planów niewiele wyszło. Po chwili prawą stroną urwał się Bellingham, dogranie nie dotarło tam, gdzie miało.

1
2
2
3'

Girona odważnie weszła w mecz. Wicelider nie ma nic do stracenia, to Real sporo ryzykuje. Goście i tak już zdobyli serca wielu i prawdopodobną Ligę Mistrzów od września.