(1:0)
Zakończony
Getafe CF
90+1'

4:0! Vitor Roque nie wykorzystał dogodnej sytuacji, ale Soria odbił piłkę prosto pod nogi Fermina Lopeza, który bez problemu trafił do pustej bramki.

101
51
11
9
9
90'

Sędzia dolicza minimum 4 minuty.

24
10
6
4
2
90'
Jesus Santiago #25
Getafe CF
14
14
1
3
89'

Barcelona szuka kolejnych trafień. Ani myśli odpuszczać w końcówce.

39
17
2
2
2
86'

W dużym zamieszaniu Lewandowski strzelił prosto w Sorię. To było kilka metrów. Sędzia asystent błędnie pokazał spalonego, więc gdyby padł gol, to VAR by go uznał.

23
13
11
17
25
86'

Vitor Roque ruszył do piłki zagranej przez de Jonga, już witał się z gąską, ale w ostatniej chwili świetnie interweniował Rico.

10
11
10
10
12
83'
2
83'
13
9
2
2
3
82'

To już są próby upokorzenia przeciwnika.

23
14
8
6
4
82'

Gundogan na małej przestrzeni skręcił kilku rywali w polu karnym, ale na koniec zabrakło decyzji o strzale. Pogubił się pomocnik Barcelony.

6
5
4
6
9
81'

Cancelo w polu karnym, szukał uderzenia po dalszym słupku, ale jakimś cudem zdołał go zablokować Gaston Alvarez.

4
4
2
5
7
79'

Rico zdecydował się na potężne uderzenie z boku pola karnego. Precyzji to tam nie było.

8
9
4
4
4
77'
1
2
3
5
5
77'
77'
10
3
3
2
1
75'

A teraz mieliśmy efektowną wymianę podań zawodników Barcelony. Fermin Lopez nie kombinował w końcowej fazie, strzelił precyzyjnie prawą nogą, jednak Soria pewnie złapał piłkę.

3
1
9
5
6
74'

Pokazał się Borja Mayoral. Zgubił krycie na jedenastym metrze, Cubarsi był wyraźnie spóźniony, ale najlepszy napastnik Getafe strzelił obok bramki.

9
8
5
1
5
72'

Trochę siadło tempo w ostatnich minutach.

3
3
7
5
9
69'

Była szansa dla gości. Zawodnicy Barcelony zupełnie stracili z radaru Oscara Rodrigueza, ale ten nie wykorzystał idealnego dośrodkowania z prawej strony i strzelił obok bramki.

12
13
7
5
7
67'
67'
Djene #2
1
2
1
67'
Oscar Rodriguez #9
1
2
1
1
66'

Z rzutu wolnego Gundogan. Sprytne wycofanie piłki przed pole karne, ale Raphinha koszmarnie skiksował. Ależ dziwny to jest mecz w jego wykonaniu.

11
8
5
6
15
64'

Rozbity zespół Getafe. Nic się tam nie klei.

28
24
7
7
8
63'
23
10
5
4
3
61'

Gol! Strzelił Frenkie de Jong. Asystował mu Raphinha.

3:0! Piękna akcja de Jonga. Przedarł się środkiem pola, później Gundogan zagrał idealnie w tempo do Raphinhii, który - o dziwo - nie spanikował, mając przed sobą Davida Sorię. Wyczekał, odegrał do de Jonga, a ten precyzyjnym strzałem trafił do siatki.

93
40
15
11
10
60'

Cubarsi wyśmienicie podał do de Jonga, co przyspieszyło akcję Barcelony. Później Holender do Gundogana, ten do Raphinhii... i Brazylijczyk zawiódł. Wdał się w drybling w polu karnym i stracił piłkę.

6
5
8
8
11
57'

Raphinha podał prostopadle do Lewandowskiego, ten na dużym spokoju strzelił na 3:0, ale krótko trwała radość. Spalony!

16
15
23
41
67
57'

Raphinha napędził kolejną akcję, zagrał po linii do Kounde, ale ten nie popisał się przy dośrodkowaniu. Albo inaczej - zabrakło kogoś na piątym metrze, żeby to zamknąć strzałem.

7
6
2
3
8
55'

Getafe bez argumentów w grze ofensywnej. Jedynym zagrożeniem są dziś strzały z dystansu, a też nie mówimy o jakiejś dużej liczbie.

15
11
3
3
2
53'

Gol! Strzelił Joao Felix. Asystował mu Andreas Christensen.

Teraz powinno grać się łatwiej Barcelonie. 2:0! Felix trafia do pustej bramki po płaskim podaniu Christensena z prawej strony. Wcześniej bardzo dobrze zachował się Raphinha, który przyspieszył całą akcję.

75
34
8
5
6
51'

Z rzutu wolnego Gundogan. Zagranie na dalszy słupek, jednak Christensen nie zdołał oddać strzału. Był dobrze pilnowany.

3
2
5
6
10
50'

Barca ruszyła z kontrą, Lewandowski daleko wypuścił sobie piłkę, a następnie był pchnięty przez rywala przy linii bocznej.

7
4
5
7
14
50'
8
7
49'

Szansa dla Getafe! Luis Milla oddał potężny strzał z 35 metrów i słupek ratuje Barcelonę!