(0:0)
Zakończony
FC Barcelona
komentarz

Nie tak piłkarze FC Barcelony wyobrażali sobie wyjazdowe spotkanie z Athletikiem Bilbao. Gospodarze w czwartek grali mecz w Pucharze Króla, ale mistrzom Hiszpanii nie ustępowali. W słabym spotkaniu gole nie padły.

5
12
3
8
8
90+2'

Berenguer dośrodkował z kornera, strzał głową Daniego Garcii był niecelny!

15
12
12
14
12
90'

Jeszcze pogramy przez 3 minuty.

19
8
5
6
17
88'
13
11
8
12
19
87'

Felix minął rywala, już wchodził w pole karne, ale zatrzymał go kolejny przeciwnik.

7
6
5
8
9
86'
7
5
3
4
10
85'

Mała kopanina w środku pola. Trochę nerwowości, ale przyznać musimy, że na gole w Bilbao już za bardzo nie liczymy.

4
6
4
3
11
82'

Zagranie do Cancelo, boczny obrońca zachował się jednak bardzo źle. Okazja przepadła.

7
7
3
4
13
80'
2
79'

Barcelona wciąż nie potrafi wywalczyć przewagi na placu gry. Athletic, wbrew oczekiwaniom, sił nie traci.

7
6
5
3
13
76'
76'
8
5
2
1
3
76'
3
1
2
1
2
75'

Raphinha dośrodkował w pole karne. Fermin Lopez został uprzedzony przez rywala. Jedna z nielicznych prób gości.

5
4
1
2
2
75'
Malcom Adu #23
1
1
1
3
1
75'
Gorka Guruzeta #12
1
2
73'

W przypadku Athletiku wszystko dobrze wygląda, ale brakuje gospodarzom ostatniego, dobrego zagrania.

11
9
9
7
13
71'

Niepewnie na przedpolu zachował się ter Stegen, kolegę uratował Cancelo, który wybił piłkę.

12
8
9
8
10
69'

Co zrobiła Barcelona, aby po przerwie prowadzić? Niemal NIC! Athletic wciąż aktywniejszy, ale bez dobrych okazji na gola.

10
9
6
4
13
66'

Barcelona powinna mieć więcej sił i szukać gola. Tymczasem to Athletic jest wciąż aktywniejszy w ofensywie.

12
6
3
7
12
65'
I. Garcia de Albeniz #19
12
6
5
1
63'

Berenguer dogrywał z rzutu wolnego, Alvarez do piłki nie doszedł. Dodatkowo był na spalonym.

6
9
3
1
2
63'
I. Ruiz de Galarreta #16
2
1
1
3
63'
2
62'
4
5
4
7
8
60'

Bereneguer uderzał, trafił w Cubarsiego, po chwili strzał Gomeza był niecelny.

4
6
6
1
5
57'

Cancelo do Lewandowskiego, Paredes w ostatnim momencie zablokował Polaka!

11
7
10
11
29
54'

Dobra akcja Bereneguera, jednak dogranie na przedpole było już zbyt anemiczne i piłkę wybił obrońca.

5
6
1
1
4
53'

Do strzału doszedł Fermin Lopez, piłka w bezpiecznej odległości minęła bramkę strzeżoną przez Simona.

5
4
3
5
7
52'
15
11
2
2
4
50'

Lewandowski starał się uderzać technicznie z okolic narożnika pola karnego, ale Patrykiem Sikorą z Ruchu Chorzów "Lewy" nie jest.

4
38
5
6
11
50'

Athletic od początku 2. połowy stara się atakować. Barcelona musi być czujna w tyłach.

3
6
8
2
4
47'

Próba uderzenia w wykonaniu Williamsa. Daleko od bramki gości.

5
4
3
4
6
47'

Zagranie na lewo do Cancelo, który starał się przedostać z piłką w pole karne. Bezskutecznie.

komentarz

Bez goli w Bilbao i emocji pod bramkami jak na lekarstwo.

6
11
8
10
20
45+4'

Dogranie w pole karne gospodarzy, Lewandowski czekał na błąd rywali, ale się nie doczekał.

13
32
11
11
18
45+2'

Kończy się premierowa odsłona. Dwie kontuzje, bez goli, jednak okazja. Lewandowskiego brak. Jeszcze cztery minuty.

5
11
7
10
11
45'

Pogramy jeszcze przez 6 minut.

15
11
9
5
5
45'
12
15
10
14
11
43'

Konieczna będzie kolejna zmiana. Tragedia Barcelony.

4
5
13
34
27
43'

Na murawę padł Pedri. Kolejna kontuzja w Barcelonie?

7
4
12
28
19
42'

Prawą stroną szarżował Inaki Williams. Okazało się, że był na spalonym i akcja została przerwana.

2
3
6
2
5
41'

Zagranie w pole karne do Gundogan. Gospodarze wściekle atakowali gracza Barcelony i ostatecznie akcję przerwali.

6
3
7
6
8
39'

Bramkarz Barcelony jeszcze bez interwencji, ale to nie oznacza, że gracze Athletiku nie atakują. Gospodarze cały czas czekają na swój moment i szukają okazji.

11
7
3
2
4
36'

Sporadycznie piłkarze przedostają się pod bramkę rywale. Z 1. połowy jak na razie zapamiętamy jedynie strzał Cancelo.

3
5
4
4
3
34'

Barcelona stara się atakować, ale musi uważać na szybkie wyjścia gospodarzy.

4
8
9
4
6
31'

Simon interweniował przed polem karnym. Piłkę przejął Cancelo i uderzył do pustej bramki. Wracający bramkarz, na spółkę z Yerayem wybili piłkę sprzed linii bramkowej!

7
10
8
11
13
32'
15
9
5
9
11
30'

Unai Gomez starał się ruszyć z piłką, kilku rywali minął, ale szarża jak szybko się rozpoczęła, tak szybko zakończyła.

2
5
2
4
1
28'

Nie ma szaleńczego tempa, nie ma okazji. W sumie, nie ma niczego. My jesteśmy!

9
21
5
7
6
26'
8
5
5
25
10
25'

Frenkie de Jong nie da rady wrócić do gry. Pojawiły się nosze.

7
5
11
41
14
23'

Kostkę przy lądowaniu skręcił de Jong. Holender potrzebuje pomocy.

6
7
11
39
11
21'

Coraz aktywniejsi w ofensywie są gospodarze. Barcelona musi być coraz bardziej czujna w tyłach.

5
4
5
6
7
19'

Gospodarzom udało się przenieść ciężar gry w kierunku środka pola. Martwi, że jak na razie niewidoczny jest Robert Lewandowski.

12
18
13
16
14
16'

Athletic jeszcze nie zagroził Barcelonie. Przed momentem Kounde powstrzymał rywala we własnym polu karnym.

20
7
9
6
8
13'

Szarżował Pedri, kończyło mu się boisko i ostatecznie nie zdołał dośrodkować, ale wywalczył korner.

11
10
8
4
4
10'

Gundogan dośrodkował z rzutu wolnego, Christensen doszedł do piłki, ale strzał głową poszybował ponad bramką!

10
9
14
9
10
7'

Berenguer z ostrego kąta uderzył w boczną siatkę. Wcześniej jednak był na spalonym, co po czasie odgwizdał arbiter.

9
6
4
2
3
5'

Dobre dogranie Cancelo w kierunku dalszego słupka, Lewandowski zgrywał piłkę, ale przejęli ją obrońcy.

10
7
8
10
6
3'

Odpowiedź Barcelony. Pedri w polu karnym do Lewandowskiego. Zbyt mocno i piłkę złapał bramkarz.

11
6
10
6
20
2'

Pierwsza kontra gospodarzy. W polu karnym Barcelony zabrakło dokładności, piłkę przejął Christensen.

12
7
7
2
7
czas Start meczu
Czy Robert Lewandowski zdobędzie w meczu gola?