2
3
10
komentarz

Piłka w bramce gospodarzy, ale chwilę wcześniej arbiter zakończył mecz! W Walencji remis!

2
9
1
2
6
90+8'

Gonzalez przymierzył z dwunastu metrów, tuż ponad bramką! To była piłka meczowa!

12
6
5
4
7
90+7'

Strzał z dystansu oddał Gonzalez, Łunin sparował piłkę.

9
4
5
7
10
90+6'
wchodzi Wchodzi
Cenk Ozkacar #15
schodzi Schodzi
3
1
2
90+3'

Zmiana decyzji. Nie ma rzutu karnego!

22
12
5
11
28
90+2'

Jeszcze mamy VAR. Sędzia raz jeszcze wszystko sprawdzi.

8
4
3
4
8
90+1'

Rzut karny dla gospodarzy. Sędzia uznał, że Duro był faulowany.

10
4
1
2
9
90'

Pogramy jeszcze przez 7 minut. Coś krótko.

5
4
3
2
9
88'

Diakhaby na noszach opuścił plac gry. Wygląda na to, że zawodnik w kontakcie z rywalem złamał nogę lub poważnie uszkodził kolano.

1
3
6
4
2
87'

Potworna kontuzja Diakhabego. Wygląda wszystko na poważny uraz. Wszyscy zawodnicy łapią się za głowy. Wygląda to bardzo źle.

1
1
8
3
86'
85'

Real Madryt ruszył po pełną pulę. Valencia sprawia wrażenie, że z punkty jest zadowolona.

8
5
1
1
2
83'
8
5
80'
1
1
1
2
9
79'

VAR pomierzył, policzył, podzwonił i już wiemy, że jest 2:2.

17
6
2
3
7
78'

Czekamy na decyzję, tymczasem Vinicius już rozgrzał wszystkich. Na trybunach i na murawie. Tutaj jeszcze będzie ciekawie.

2
3
2
77'

Jeszcze sprawdzamy czy nie było spalonego. Mogą decydować centymetry!

1
3
1
1
76'

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Luka Modrić. A jednak mamy remis! Modrić dośrodkował a Vinicius z bliska głową wpakował na 2:2 i mógł zacząć drażnić miejscowych fanów! 2:2!

17
13
2
3
4
73'
Fran Perez #23
73'
Selim Amallah #19
73'
72'
72'

Ostro Vinicius, który zaskoczony karą.

1
1
2
3
70'

Lewą nogą uderzał Diaz, daleko od bramki gospodarzy.

2
1
2
69'

Wciąż Królewscy dość wolno konstruują swoje akcje. Valencia spokojnie rozbija próby gości.

1
1
1
2
66'

Czas dla Realu zaczyna płynąć coraz szybciej. Goście nie kwapią się do ataku.

3
2
1
3
2
63'
63'
63'

Z ok. 16 metrów uderzył Kroos, wysoko ponad bramką.

1
1
60'

Powinno być 3:1! Zagranie Pereza z prawej strony, strzał Lopeza z sześciu metrów obronił Łunin!

8
1
1
1
2
58'

Duro starał się urwać obronie Realu. Sędzia dostrzegł zagranie ręką i akcję przerwał.

5
3
2
1
2
57'
Sergi Canos #7
1
57'
54'

Bellingham na dużym spokoju zwiódł dwóch rywali. Płaski strzał nogą odbił Giorgi Mamardaszwili!

1
1
1
2
4
54'

Błąd obrony Valencii. Zagranie do... Viniciusa, a ten uderzył z ośmiu metrów. Pomylił się nieznacznie!

1
4
3
3
53'

Mendy przedostał się z piłką w pole karne. Później jednak zabrakło dokładności.

1
1
50'

Pepelu uderzył z rzutu wolnego, daleko od bramki strzeżonej przez Łunina.

2
2
48'

Dość otwarty początek 2. połowy. Real nie potrafi zdecydowanie zaatakować. Sytuację stara się wykorzystać Valencia.

2
czas Druga połowa
komentarz

Sędzia przerwał grę w momencie, kiedy gospodarze atakowali. Kolejny raz ciągniemy Real za uszy czy nam się wydaje?