(1:0)
Zakończony
Celta Vigo
komentarz

Nie było niespodzianki. Real Madryt w domowym meczu z Celtą Vigo nie dał gościom żadnych szans. Królewscy wygrali 4:0 i powiększyli przewagę nad Gironą i FC Barceloną.

5
4
2
1
3
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Arda Guler. I jeszcze czwarty gol! Guler w sytuacji sam na sam ograł bramkarz i z ostrego kąta na 4:0!

Real Madryt
11
5
1
1
1
90+2'

Real już nasycony. Kilkadziesiąt sekund do końca potyczki.

3
3
2
3
1
90'

Pogramy jeszcze przez 4 minuty.

3
4
3
2
89'
ZMIANA
89'
ZMIANA
88'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Carlos Dominguez. Kolejny samobójczy gol gości. Dośrodkował Vinicius, a po błędzie bramkarza Dominguez wbił piłkę do własnej bramki! 3:0!

Carlos Dominguez #28
Celta Vigo
11
6
86'

Czujnie w bramce zachował się Guaita, który powstrzymał Joselu. Będzie korner.

1
1
3
1
84'

W sumie ten mecz można już zakończyć. Wszystko jest jasne. Celta jest bezradna.

3
1
82'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
Anastasios Douvikas #12
schodzi Schodzi
Jorgen Larsen #18
82'
ZMIANA
82'
ZMIANA
82'
ŻÓŁTA KARTKA
79'

Gol samobójczy! Vicente Guaita. Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Strzał głową Ruedigera w poprzeczkę. Piłka wróciła na boisko i trafiła w Guaitę! 2:0!

13
6
1
79'

Nuda, nuda, nuda. Real ma wszystko pod kontrolą i być może podwyższy prowadzenie.

4
2
1
1
1
77'
ZMIANA
Fran Beltran #8
77'
ZMIANA
Hugo Sotelo #30
75'

Dośrodkowanie z kornera, strzał głową Nacho poszybował ponad bramką.

1
1
1
1
75'

Dogranie Modricia z rzutu wolnego, dobrze interweniowali obrońcy Celty.

1
1
2
1
74'
ZMIANA
2
2
1
72'

Diaz w polu karnym. Płaski strzał nie znalazł drogi do bramki gości.

71'

Celta nic nie potrafi zdziałać z przodu. Gol dla Realu zamknie mecz, ale jak na razie nie doczekaliśmy się go.

1
1
2
68'

Kolejna próba Viniciusa. Strzałowi brakowało siły i piłkę pewnie złapał bramkarz.

2
1
1
1
66'

W końcu składna akcja Realu, zagranie do Rodrygo, który uderzył w dobrej sytuacji w środek bramki.

1
2
1
63'

Spokojne minuty. Real pozwala Celcie utrzymywać się przy piłce, ale pod własną bramkę gości nie dopuszcza.

1
1
1
1
60'
ZMIANA
Franco Cervi #11
Manu Sanchez #23
60'
ZMIANA
Tadeo Allende #9
60'

Strzał Valverde z ok. 20 metrów. Metr obok słupka!

2
2
1
59'

Diaz wypracował sobie miejsce do strzału z pola karnego. Trafił jednak wprost w bramkarza.

1
2
1
1
57'

Guaita interweniował niepewnie na przedpolu, jednak był faulowany i sędzia grę przerwał.

1
56'

Vinicius uciekł Minguezie, ten go złapał za koszulkę, a wściekły Brazylijczyk przewrócił rywala. Szczęście miał Vinicius, że nie wyleciał z boiska.

1
1
55'
3
2
1
55'
2
2
1
52'

Z dystansu szczęścia poszukał Vazquez, piłka poszybowała ponad bramką Celty.

1
1
1
50'

Pierwsza po przerwie akcja Realu Madryt. Jednak Królewscy nie przedostali się z piłką w pole karne.