Zakończony
Real Madryt
90+1'

Gol! Strzelił Iker Munoz. Asystował mu Jesus Areso.

Osasuna trafia na otarcie łez. Po płaskim zagraniu Jesusa Areso piłkę w polu karnym opanował Iker Munoz, strzelił mocno i piłka wpadła do bramki między nogami Łunina.

Iker Munoz #34
Asysta:
Jesus Areso #12
1
6
6
90'

Sędzia dolicza minimum 3 minuty.

1
1
1
1
1
88'

Zza pola karnego strzelił Modrić, Herrera odbił piłkę przed siebie i pewną dobitką popisał się Lucas Vazquez, ale był na wyraźnym spalonym.

1
87'

Piękny drybling Rodrygo, ale brakowało strzału. W końcu się udało, natomiast kąt był już dość ostry i Herrera przypilnował bliższego słupka.

1
1
1
86'

Real utrzymuje się przy piłce. Na trybunach słychać "Ole" z sektora zajmowanego przez kibiców z Madrytu.

3
2
85'
85'
82'

W końcu akcja Osasuny. Wrzucał Mojica i Lucas Torro główkował obok bramki.

80'

Niewiele dzieje się na boisku. Real kontroluje spotkanie i nie pozwala Osasunie zbliżyć się do własnego pola karnego.

2
1
1
1
79'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Jorge Herrando #28
77'
75'

Vinicius okradziony z asysty. Znakomite podanie do Rodrygo, ten siłą rozpędu minął rywala w polu karnym i stanął oko w oko z bramkarzem, ale strzelił prosto w niego!

1
1
1
3
1
72'
72'
71'

20 minut do końca. Real ma wszystko pod kontrolą. Nie zanosi się na szaleńczą pogoń Osasuny.

3
1
2
70'
Moi Gomez #16
70'
Alejandro Catena #24
69'
Pablo Ibanez #19
68'

Vinicius przed kolejną szansą. Doskonale opanował piłkę po dalekim podaniu, ale następnie źle przyłożył nogę i pomylił się, gdy miał przed sobą tylko bramkarza.

67'

Kroos zagrał z rzutu rożnego przed pole karne, efektownie złożył się do strzału Valverde, ale jego pocisk przeleciał nad poprzeczką.

66'

Vinicius po raz kolejny ruszył lewym skrzydłem i tylko ofiarna interwencja wślizgiem Arnaiza pozwoliła uniknąć klarownej sytuacji. Korner.

1
1
1
64'

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Federico Valverde.

1:4! Vinicius Junior strzelił lekko, ale piłka przeleciała obok interweniującego Herrery. Próbował jeszcze ratować wszystko na linii Jorge Herrando, ale nie dał rady. A zaczęło się od świetnego podania Ruedigera i przytomnego odegrania Valverde.

63'

Unai Garcia doczekał się kartki. Faulował Viniciusa, który w ostatniej chwili zdołał dziubnąć piłkę jako pierwszy.

63'
1
1
1
61'

Czy to koniec emocji w tym meczu? Bardzo prawdopodobne! Po dalekim wykopie Łunina strącił piłkę głową Valverde, a rozpędzony Brahim Diaz spokojnie uderzył obok bramkarza Osasuny.

Real Madryt
11
7
2
1
59'

Po faulu na Rodrygo był rzut wolny dla Realu, ale nie popisał się Kroos. Zbyt wysokie dośrodkowanie i Herrera pewnie łapie piłkę.

1
56'

Na razie brzydko wygląda druga połowa. Więcej fauli niż sytuacji podbramkowych.

2
55'
3
2
2
54'

Zawodnik Osasuny potrzebuje pomocy medycznej. Wyglądało to bardzo groźnie.

1
53'

Camavinga przesadził w momencie odbioru piłki. Nadepnięty Moi Gomez i to dość brutalnie.

1
53'
1
3
50'

Real praktycznie nie oddaje piłki przeciwnikowi w drugiej połowie.

2
1
1
48'

Camavinga faulowany, gdy już chciał zagrywać prostopadle w kierunku Viniciusa. To byłaby stuprocentowa sytuacja Brazylijczyka.