(0:0)
Zakończony
UD Las Palmas
komentarz

Piłkarze Barcelony w najskromniejszych rozmiarach pokonali beniaminka Las Palmas. Kilka okazji w meczu zmarnował Robert Lewandowski, który schodząc z boiska otrzymał żółtą kartkę i w kolejnym meczu nie zagra.

4
10
4
6
8
90+3'

Jeszcze goście. Barcelona gra w przewadze, ale broni skromnego prowadzenia.

10
16
2
2
11
90'

Pogramy jeszcze przez 5 minut.

11
10
5
4
6
88'
8
5
5
7
10
87'

Mógł być remis. Akcja Alberto Moleiro, strzał z ok. 16 metrów poszybował tuż obok bramki!

6
11
3
5
9
84'

Gospodarze nie zamierzają oddawać piłki bezradnym gościom. Do końca coraz mniej czasu.

14
11
2
4
4
81'

Schodząc z boiska Lewandowski został ukarany i w kolejnym meczu nie zagra. Gotowy będzie za to na El Clasico. Cóż za przypadek.

34
24
19
21
49
80'
5
3
3
9
6
80'

A teraz próba Raphiny poszybowała daleko od celu.

3
4
5
6
10
80'
9
6
5
63
157
79'
wchodzi Wchodzi
Marc Cardona #19
schodzi Schodzi
10
1
1
79'
Benito Ramirez #11
Sergi Cardona #3
4
4
1
78'

Zagranie do Felixa, a ten z pięciu metrów uderzył w poprzeczkę! Niebywałe pudło!

6
8
4
7
16
75'

Kwadrans do końca. Goście nie są w stanie zagrozić poważniej Barcelonie, która chcąc mieć spokój zwyczajnie musi zamknąć mecz.

8
6
3
2
6
73'

Zagranie w pole karne do Torresa. Strzał odbił bramkarz. Po raz kolejny okazało się, że wcześniej był spalony.

4
5
6
10
19
71'
Javi Munoz #5
4
3
1
2
2
71'
1
70'
16
8
8
1
69'

Kopanina w okolicach linii pola karnego gości. Ostatecznie sędzia przerwał grę.

12
10
2
4
4
67'

Barcelona nie narzuca wysokiego tempa. Gospodarze prowadzą i nie pozwalają rywalom na wiele.

19
11
5
2
8
64'
10
6
9
12
32
63'
10
5
7
11
25
62'

Barcelona prowadzi i może grać z dużo większym spokojem.

24
16
3
4
7
59'

Gol! Strzelił Raphinha. Asystował mu Joao Felix. Barcelona doczekała się! Dośrodkował Felix, a kapitalne dogranie na ósmy metr głową wykończył Raphinha głową pakując piłkę do siatki! 1:0!

118
56
10
9
10
59'

Błąd obrony, ter Stegen uratował Barcelonę, ale i tak był spalony.

11
7
1
4
3
57'

Dość chaotycznie wyglądają ataki Barcelony. Gospodarze mają jeszcze sporo czasu i świadomość, że osłabieni goście stracą siły.

10
9
5
1
9
56'
17
10
1
53'

Raphinha w polu karnym, zabrakło zdecydowania i po dograniu piłkę wybili obrońcy.

9
8
6
8
19
52'
11
9
7
8
18
51'

Raphinga do Fermina, strzał z pierwszej piłki był wyraźnie niecelny.

5
5
3
6
13
50'

Kontra gości, strzał z ok. 17 metrów zatrzymał się na nodze Martineza i ter Stegen mógł spokojnie złapać piłkę.