(0:1)
Zakończony
FC Barcelona
komentarz

FC Barcelona w najskromniejszych rozmiarach pokonała w meczu wyjazdowym Cadiz. Goście gola zdobyli po efektownym uderzeniu Joao Felixa.

7
2
90+3'

Już mniej niż 120 sekund pozostało Cadizowi. Gospodarze nie potrafią przedostać się z piłką w okolice bramki gości.

10
7
1
1
90+1'

Strzał rozpaczy miejscowych, ale wysoko ponad bramką.

4
3
1
90'

Pogramy jeszcze przez 4 minuty.

6
3
2
1
88'

Barcelona nie pozwala przeciwnikom na wiele. Mistrzowie Hiszpanii coraz bliżej wygranej.

17
8
1
1
85'
Roger Martí #21
Cadiz CF
3
1
1
1
83'
1
82'

A teraz z dystansu szczęścia poszukał Machis. Piłka poszybowała ponad bramką. Do celu zabrakło dość sporo.

2
2
3
1
1
79'

Diadie Samassekou uderzył z ok. 20 metrów. Ter Stegen popisał się kapitalną paradą!

12
2
1
2
4
85'
Marc Casado Torras #30
4
77'
5
3
8
3
5
77'
Darwin Machis #18
Robert Navarro #27
1
1
76'
1
76'
Alex Fernandez #8
1
75'

Barcelona w końcu uporządkowała grę w tyłach i przejęła inicjatywę. Kwadrans do końca.

3
1
1
3
72'

Mogło być po meczu! Płaski strzał z ok. 1 metrów oddał Felix. Piłka odbiła się od słupka i wróciła na boisko. Wcześniej jednak był spalony.

2
3
4
3
4
71'

Cadiz szuka co najmniej remisu. Punkt gospodarzom może dać wiele w końcowym rozrachunku.

2
1
1
69'

Juanmi dośrodkował z prawej strony, bardzo wysoko. Fatalnie!

2
1
2
1
1
67'

Miejscowi pomarzyli o rzucie karnym. Wcześniej jednak był spalony.

1
3
3
3
64'
4
1
2
1
80'
Hector Fort Garcia #39
5
1
1
62'
61'
61'

Do piłki doszedł Felix, strzał z kilku metrów był niecelny!

5
3
5
7
5
59'

Coraz więcej do powiedzenia mają gospodarze. Barcelona poczuła się zbyt pewnie i może za to zapłacić.

4
2
6
2
2
57'

Do dośrodkowania doszedł Chust. Strzał głową z siedmiu metrów był wyraźnie niecelny.

4
3
4
1
1
54'

Juanmi z bliska wpakował piłkę do siatki, ale strzelec był na wyraźnym spalonym. Wciąż 0:1.

11
2
2
1
52'
Chris Ramos #16
3
3
50'

Problemy ma Ramos. Jeszcze walczy, ale może być konieczna zmiana.

4
1
1
48'

Odważna akcja gospodarzy. Jej efektem jednak tylko rzut rożny.

3
1
czas Druga połowa
komentarz

Barcelona pozwoliła "poszaleć" Cadizowi, ale znalazła moment i zdobyła gola, a mogła dołożyć nawet drugiego.

17
9
6
2
4
45+1'
6
5
5
3
3
45+1'
1
45+1'

Przepychanki na murawie. Będą kartki?

5
5
6
1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

3
2
1
1
44'

Niemal do pustej bramki uderzał Fermin. Piłkę w kapitalnym sposób zatrzymał Chust! Powinno być 0:2!

7
6
8
10
8
43'

Mistrzowie Hiszpanii nie pozwalają gospodarzom na wiele. Do przerwy, wydaje się, że nic się nie zmieni.

6
3
1
3
41'

Barcelona swoje zrobiła, teraz Cadiz musi odpowiedzieć, ale gospodarze mają coraz większe problemy.

6
5
3
3
1
38'

Próba ataku gospodarzy, jednak akcja zatrzymana. Sędzia dostrzegł spalonego.

7
4
2
1
3
37'

Gol! Strzelił Joao Felix. Barcelona na prowadzeniu! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego jeden z zawodników gospodarzy źle interweniował. Do piłki doszedł Joao Felix i przewrotką uderzył do siatki! Efektowny gol! 0:1!

74
35
8
4
34'

Po rzucie rożnym kolejna próba Barcelony. Piłka jednak poszybowała daleko od bramki.

4
3
4
2
3
33'

Z dośrodkowania Forta wyszedł strzał. Bramkarz wybił piłkę ponad poprzeczkę na rzut rożny.

3
2
2
1
32'

Barcelona aktywniejsza, ale cały czas bez celnego uderzenia na bramkę gospodarzy.

2
2
2
2
3
29'

Barcelona uzyskała nieznaczną przewagę. Goście jednak wciąż grają dość wolno.

7
6
6
4
5
26'
6
6
3
5
5
26'

I ponowna okazja przed Ferminem. Strzał z dystansu tym razem dał Barcelonie rzut rożny.

5
5
1
24'

Fermin zdecydował się na uderzenie z dystansu. Jednak daleko od bramki.

3
3
2
1
3
22'

Strzał Hernandez, ter Stegen odbił uderzenie. Cadiz coraz groźniejszy!

2
4
9
4
7
20'

Wciąż Barcelona dość śnięta. Gospodarze coraz bardziej nakręcają się.

2
4
4
4
6
18'

Próba Barcelony, jednak bez większego zagrożenia. Gościom wciąż brakuje dokładności.

2
3
6
3
4
15'

Kwadrans za nami. Barcelona nic jeszcze nie zdziałała, odważniejsi gracze z Kadyksu, ale oni także bez okazji.

2
1
5
1
6
13'

Zagranie do Juanmiego, ten jednak nie dał rady dojść do piłki. Niewiele brakowało.

2
1
2
1
2
11'

Niewiele wychodzi na początku Barcelonie. Bardziej żwawi są gospodarze, którzy szukają swojego momentu.

3
3
1
1
8
8'

Cadiz czuje, że może coś w tym meczu zdziałać. Odważnie gospodarze, chociaż jeszcze bez okazji.

1
2
1
4
5'

Próba Cadizu, bez uderzenia, ale widać, że gospodarze od początku bez kompleksów.

3
1
1
1
3'

Próba z dystansu Roque, ale kilka metrów ponad bramką.

6
8
3
5
2
3'

Anemiczne pierwsze akordy potyczki. Barcelona przy piłce, w okolicach własnej połowy.