(1:2)
Zakończony
Valencia CF
90+3'

Hat-trick Lewandowskiego! Piękny strzał Polaka z rzutu wolnego i jest już po zabawie!

701
258
51
15
21
90+2'

Rzut wolny dla Barcelony tuż przed polem karnym.

139
41
14
8
8
90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

32
10
8
7
9
89'

Gospodarze grają od prawej do lewej. Zawodnicy w białych strojach biegają za piłką, tracą siły.

23
13
7
5
5
86'

Domenech broni na linii po strzale głową Araujo! Ależ tu jest chaos po niemal każdym rzucie rożnym.

24
14
9
8
9
85'

Ferran Torres! Strzelał z narożnika pola karnego, ale piłka przeleciała obok bramki.

6
7
8
11
17
84'

Od razu zmienił się ten mecz. Barcelona spokojnie utrzymuje się przy piłce, czeka aż Valencia podejdzie wyżej.

41
21
5
8
6
82'

Lewandowski po raz drugi! Gundogan zagrał z rzutu rożnego, Domenech nie zachował się najlepiej na piątym metrze, piłka spadła na głowę Lewandowskiego i ten dokonał egzekucji!

480
171
30
17
20
81'
16
4
4
2
2
80'

Yamal wycofał piłkę do Kounde, ale ten strzelił nad bramką.

1
6
9
6
78'
wchodzi Wchodzi
Sergi Canos #7
schodzi Schodzi
Diego Lopez #16
1
1
78'
Cenk Ozkacar #15
Peter Federico #11
1
4
76'

Gundogan nie może uwierzyć, bo po jego strzale piłka leciała w kierunku bramki, ale odbił ją nogą jeden z zawodników Valencii. Blisko Barcelona.

14
5
7
6
4
75'

Domenech broni płaski strzał Lewandowskiego zza pola karnego. W sam środek uderzył Polak.

13
8
13
14
15
73'

Diego Lopez był w sytuacji sam na sam z ter Stegenem! To powinien być gol, ale kapitalny powrót zanotował Pedri i w ostatniej chwili wygarnął rywalowi piłkę na wślizgu!

15
5
4
4
3
73'

Araujo strzelał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i tym razem świetnie broni Domenech!

3
1
3
6
1
73'
10
3
1
72'

Joao Felix strzelał z powietrza z dwudziestu metrów. Był rykoszet i piłka przeleciała nad poprzeczką.

2
1
3
6
2
70'
Alberto Mari #22
2
2
3
2
1
70'
69'

Techniczny strzał Kounde z szesnastu metrów. Chciał zmieścić piłkę przy dalszym słupku, lecz został zablokowany.

3
2
2
6
6
68'

Głęboka defensywa Valencii. Barcelona szuka jakiegoś sposobu na przebicie się przez ten mur, ale nie potrafi wykreować zbyt wielu sytuacji.

4
3
5
6
4
66'
16
5
1
1
5
65'

Barcelona w ataku, ale nie jest to gra bez sensu, byle szybciej. Raczej cierpliwie budowane akcje.

18
7
2
3
3
64'

Joao Felix szykuje się do wejścia.

8
4
1
1
2
62'

Kounde bliski szczęścia! Dobry strzał zza pola karnego, Domenech odbił piłkę przed siebie, a dobitka Lewandowskiego okazała się słaba i niecelna. W dodatku Polak był na spalonym.

6
5
5
9
14
61'

Hugo Duro zrezygnowany. Jako jedyny próbuje pozorować pressing na połowie Barcelony.

6
5
2
4
2
60'

Goście nie mają argumentów w ofensywie. Nie potrafią wyjść z kontratakiem i nawet jeśli odbiorą piłkę, to momentalnie ją tracą.

15
5
4
6
10
58'

Publiczność się denerwuje, bo Domenech długo zwleka z wybiciem piłki.

15
6
4
4
19
57'

Barcelona przycisnęła. Valencia ma spore problemy, żeby cokolwiek zrobić na połowie przeciwnika.

14
7
2
5
6
54'

Celny strzał Lewandowskiego z dwudziestu metrów. Zabrakło jednak siły i Domenech pewnie broni.

28
15
12
12
13
54'

Nieudane dośrodkowanie Fermina Lopeza. Gąsiorowski był dobrze ustawiony w polu karnym i wybił piłkę.

3
3
3
4
5
53'

Trudne chwile przez ekipą Valencii. Barcelona chce iść za ciosem.

34
8
4
3
8
51'

A jednak bramka została zaliczona!

144
51
14
14
24
50'

Sytuacja jest sprawdzana, bo gdy Lewandowski strzelał, to Fermin Lopez był na pozycji spalonej i mógł utrudnić interwencję bramkarzowi gości.

15
6
11
8
26
49'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Ilkay Gundogan.

Lewandowski doprowadza do remisu! Polak trącił piłkę głową po centrze Gundogana z rzutu rożnego i Domenech skapitulował!

288
103
17
10
18
49'

Araujo został w polu karnym Valencii po rzucie rożnym. Dostał podanie od Cancelo, ale jego strzał został zablokowany.

3
3
6
3
3
46'

Ależ to mogło być fatalne wejście Inigo Martineza. Po jego wejściu przewrócił się w polu karnym Peter. Pachniało kolejną "jedenastką", ale jednak najpierw trafił w piłkę zawodnik Barcelony.