1
1
1
87'

Po ósmej zmianie wyniku pozostało jeszcze dużo czasu na dorzucenie czegoś do worka z bramkami, jednak piłkarze zahamowali. Druga połowa kompletnie nie wychodzi Królewskim. Nie dość, że dostali chłostę od Gerarda Moreno i Alexandra Sorlotha, to jeszcze nie potrafią czymkolwiek odpowiedzieć.

1
86'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Ceballos za ostre przewinienie.

1
1
84'

Żółtą kartkę otrzymał Bertrand Traore za ostre przewinienie.

1
1
81'

Real Madryt. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Mario Martin.

1
80'

Villarreal CF. Schodzi: Alberto Moreno. Wchodzi: Ramon Terrats.

Ramon Terrats #20
78'

Real Madryt z mocnym postanowieniem poprawienia wyniku, jednak kończy się na dobrych chęciach. Druga połowa nie wychodzi zawodnikom ze stolicy Hiszpanii. Nie dość, że stracili trzy gole, w absurdalnych okolicznościach, to dodatkowo nie zdobyli jeszcze ani razu bramki Filipa Jorgensena.

75'

Już tylko kwadrans regulaminowego czasu pozostał obu zespołom.

73'
1
1
1
1
1
70'

Pojawiają się na boisku coraz to nowi piłkarze z ławki rezerwowych. Mają oni jeszcze za zadanie podnieść temperaturę rywalizacji w końcówce spotkania.

1
1
1
1
1
68'

Real Madryt. Schodzi: Brahim Diaz. Wchodzi: Rodrygo Goes.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Eduardo Camavinga za ostre przewinienie.

64'

Odrobina spokoju w tym kompletnie niespokojnym meczu. Aż trudno zrozumieć, jakim sposobem mistrz Hiszpanii zmarnował trzybramkowe prowadzenie w kilkunastu minutach po przerwie. Karygodne zachowanie zespołu, który przecież przygotowuje się do rozegrania finału Ligi Mistrzów. Rozmontowali go ci sami piłkarze trzy razy.

60'

Real Madryt. Schodzi: Eder Militao. Wchodzi: Nacho.

56'

Gol! Strzelił Alexander Sorloth. Asystował mu Gerard Moreno.

Niesamowite wydarzenia po przerwie w meczu Królewskich. Faworyt kompletnie zatracił koncentrację i jest rozmontowywany powtarzanymi do znudzenia atakami, w których Gerard Moreno asystuje, a Alexander Sorloth oddaje uderzenie do bramki Andrija Łunina. Villarreal odrobił wynik 1:4 na 4:4 dzięki strzałom Alexandra Sorlotha.

2
1
1
4
3
55'

Siedem goli, a do końca meczu jeszcze daleko!

1
2
52'

Norweg nie miał dość i w 52. minucie skompletował hat-tricka strzałem na 3:4. Tym samym gospodarze złapali kontakt z Realem.

1
10
7
48'

W przerwie od razu trzy zmiany w jedenastce Villarrealu, a po nich bramka na 2:4 Alexandra Sorlotha. Trwa wesołe granie w meczu Królewskich, którzy popełniają błędy w obronie. Najskuteczniejszy spośród gospodarzy zawodnik pokonał Andrija Łunina uderzeniem po dograniu Gerarda Moreno.

czas Druga połowa
46'

Villarreal CF. Schodzi: Jorge Cuenca. Wchodzi: Raul Albiol.

Jorge Cuenca #5
2
Czy po przerwie padnie minimum gol?
1
1
komentarz

Czekamy na wznowienie meczu po przerwie.

2
komentarz

Pięć goli w pierwszej połowie meczu. Jeżeli ktoś lubi takie widowiska, wypełnione bramkami, to musi być zadowolony.

1
45+5'

Żółtą kartkę otrzymał Alberto Moreno za ostre przewinienie.

3
45+2'

Gol! Strzelił Arda Guler. Asystował mu Lucas Vazquez.

Lucas Vazquez wyrasta na bohatera późnego popołudnia, ponieważ w czasie doliczonym do pierwszej połowy asystował przy golu na 4:1 Ardy Gulera.

10
5
45'

Doliczone cztery minuty.

3
43'

Ostatnie ataki w pierwszej połowie spotkania.

1
40'

Gol! Strzelił Lucas Vazquez. Asystował mu Joselu.

W kwadransie przed przerwą padły dwa gole minuta po minucie. Villarreal złapał kontakt z liderem dzięki strzałowi Alexandra Sorlotha, ale ledwo gra została wznowiona, a Lucas Vazquez zdobył gola na 3:1. Tym razem to Joselu asystował przy bramce bocznego obrońcy i odwdzięczył się za pomoc przy drugim golu.

13
7
39'

Gol! Strzelił Alexander Sorloth. Asystował mu Yerson Mosquera.

Wstrzelił się Alexander Sorloth i zrehabilitował za niepowodzenia we wcześniejszych sytuacjach podbramkowych!

Asysta:
Yerson Mosquera #2
1
1
7
5
32'

Idą po swoje finaliści Ligi Mistrzów!

5
3
30'

Gol! Strzelił Joselu. Asystował mu Lucas Vazquez.

Nie zmienia się obraz meczu i Real jest zespołem konkretniejszym w ofensywie. W 30. minucie Joselu strzelił gola na 2:0, a skorzystał przy nim z asysty Lucasa Vazqueza. Jeszcze pracowali sędziowie przed monitorami, detalicznie zobaczyli powtórki i nie dopatrzyli się spalonego ani asystenta, ani strzelca.

10
6
1
1
28'

Goncalo Guedes bardzo często podrywa się do atakowania na boku boiska i stara się sprawiać problemu zawodnikom ze stolicy Hiszpanii. Przed momentem była konfrontacja Portugalczyka z Lucasem Vazquezem, a po niej piłka została przyznana gospodarzom. Zdaniem sędziego, doszło tam do przewinienia.

23'

Pierwsza połowa meczu za półmetkiem.

1
1
21'

Alberto Moreno próbował rozegrać niebezpieczny atak Villarrealu w porozumieniu z Gerardem Moreno. W ostatnim momencie uciekła piłka gospodarzom, co ułatwiło wykonanie interwencji Andrijowi Łuninowi.

1
20'

Królewscy mogą kontrolować wydarzenia na stadionie przeciwnika po zdobyciu prowadzenia.

2
14'

Gol! Strzelił Arda Guler. Asystował mu Brahim Diaz.

Real potraktował ostrzeżenie poważnie i w 14. minucie odpowiedział akcją bramkową na 1:0. Carlo Ancelotti cieszył się z gola Ardy Gulera, któremu dał możliwość pokazania się w podstawowym składzie Królewskich. Arda Guler wykorzystał dogranie Brahima Diaza. Turek uwolnił się spod opieki obrońców od razu finezyjnym przyjęciem, po czym pokonał Filipa Jorgensena kopnięciem w kierunku dalszego narożnika w bramce.

19
14
1
1
1
13'

Po dośrodkowaniu na piłkę nabiegał Arda Guler. W ostatnim momencie interweniowali gospodarze i nie pozwolili młodemu zawodnikowi Królewskich na oddanie uderzenia.

1
2
1
10'

Na potwierdzenie, pierwsze groźne akcje w meczu przeprowadził Villarreal. W 7. minucie Alexander Sorloth miał sporo miejsca przed polem karnym Realu i oddał stamtąd mocne uderzenie. Na drodze do zdobycia prowadzenia stanął Andrij Łunin, który końcami palców sparował piłkę na słupek. Niewiele później ten sam napastnik nieomal zakończył strzałem dośrodkowanie Goncalo Guedesa.

1
1
1
1
1
7'

Akcja gospodarzy z wykorzystaniem Alexandra Sorlotha. Ten wypracował sobie miejsce do oddania uderzenia, jednak nie pokonał nim skoncentrowanego od pierwszych minut na swoich zadaniach Andrija Łunina.

3
1
4'

Przyglądamy się pierwszym atakom Królewskich. Gospodarze ustawili się rozważnie w pobliżu koła środkowego i właśnie w tym miejscu odpierają rozegrania podopiecznych Carlo Ancelottego. To może być atrakcyjne granie na Estadio de la Ceramica.

3
1
1
czas Start meczu
18:53

Ostatnie przygotowania do rozpoczęcia meczu.

5
3
18:17

Real nie może traktować Villarrealu jako wygodnego przeciwnika. Na przykład w poprzednich 10 meczach odniósł cztery zwycięstwa, a do tego cztery razy zremisował i poniósł dwie porażki. Także w niedzielę przed przyjezdnymi z Madrytu może być wysoko zawieszona poprzeczka.

17:59

Drużyna z Estadio de la Ceramica zwyciężyła w czterech z ostatnich pięciu meczów. W dobrym okresie została pokonana tylko przez Celtę Vigo. To i tak drobnostka przy passie niepokonanego od 18 stycznia Realu Madryt. Podopieczni Carlo Ancelottego przygotowują się do finału Ligi Mistrzów, w którym na stadionie Wembley spotkają się z Borussią Dortmund. Będzie to dla nich możliwość położenia wisienki na torcie na zakończenie sezonu.