Zakończony
Bayern Monachium
90+3'

Gol! Strzelił Silas Katompa Mvumpa. Asystował mu Serhou Guirassy.

Tym razem gospodarze już nie pozwolili Bayernowi na odpowiedź, a na dodatek podwyższyli wynik strzałem Silasa na 3:1 w doliczonym czasie.

21
13
1
4
90+1'

VfB Stuttgart. Schodzi: Deniz Undav. Wchodzi: Luca Raimund.

wchodzi Wchodzi
Luca Raimund #40
schodzi Schodzi
Deniz Undav #26
1
90'

Doliczone cztery minuty.

1
2
1
2
86'

Mało czasu pozostało Bawarczykom.

7
7
2
83'

Gol! Strzelił Woo-Yeong Jeong. Asystował mu Silas Katompa Mvumpa.

Zmiany nie wprowadziły ożywienia do meczu. Z ich powodu spadło tempo i zmniejszyła się liczba sytuacji podbramkowych. Warto jednak było poczekać na ich efekt. VfB odzyskał prowadzenie 2:1 w 83. minucie właśnie za sprawą ataku dubletów. Woo-Yeong Jeong strzelił gola po miękkiej wrzutce na długi słupek w wykonaniu Silasa Katompy Mvumpy. Azjata wepchnął piłkę do bramki Manuela Neuera strzałem głową z ostrego kąta.

79'

VfB Stuttgart. Schodzi: Jamie Leweling. Wchodzi: Silas Katompa Mvumpa.

Jamie Leweling #18
3
3
1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Pavlovic za ostre przewinienie.

Aleksandar Pavlovic #45
2
1
1
76'

Piłkarze weszli w ostatni kwadrans podstawowego czasu. Nie ma już dużo okazji do rozstrzygnięcia tego spotkania. Kibice pokładają pewne nadzieje w zawodnikach wprowadzonych z ławek rezerwowych na boisko.

72'

VfB Stuttgart. Schodzi: Chris Fuhrich. Wchodzi: Woo-Yeong Jeong.

Chris Fuhrich #27
1
1
72'

VfB Stuttgart. Schodzi: Anthony Rouault. Wchodzi: Mahmoud Dahoud.

Anthony Rouault #29
72'
69'

Przez moment Harry Kane domagał się przyznania Bayernowi Monachium rzutu karnego po jego starciu z Waldemarem Antonem. Milczał gwizdek sędziego Tobiasa Welza, a i chyba sam kapitan reprezentacji Anglii miał świadomość, że wykonał nieco zbyt teatralny upadek.

1
2
1
4
66'

W ostatnich minutach bez wielu interesujących wydarzeń na boisku. Jak to często bywa, nie tylko w Bundeslidze, zmiany personalne wpływają negatywnie na tempo boiskowych wydarzeń.

60'

Już godzina walki za topowymi klubami w Bundeslidze.

1
58'

Dobre wyjście Manuela Neuera poza własne pole karne.

1
1
1
1
1
53'

Po przerwie kibice od razu zobaczyli kolejne ciekawe ataki. Drużyny dały nimi do zrozumienia, że nie interesuje je podział punktów. Harry Kane wymienił podania z Ericiem Maximem Choupo Motingiem, a Kameruńczyk oddał nieco niecelne uderzenie. W odpowiedzi natarli gospodarze, a Chris Fuhrich wykonał wrzutkę za kołnierz Manuela Neuera. W ostatnim momencie poradził sobie z nią reprezentant Niemiec.

1
1
1
2
1
51'

Korner dla rozdrażnionych gospodarzy po interwencji Manuela Neuera.

1
48'

Pora na ataki obu zespołów po powrocie z szatni na boisko. Akcja przeprowadzona przez Harry'ego Kane'a oraz Erica-Maxima Choupo Motinga zakończyła się nieznacznie niecelnym strzałem byłego napastnika Paris Saint-Germain. Bramkarz gospodarzy odprowadził piłkę poza boisko z przerażonym wzrokiem.

3
1
1
czas Druga połowa
Czy Bayern Monachium strzeli minimum gola po przerwie?
4
2
2
2
2
komentarz

Czekamy na wznowienie meczu po przerwie.

komentarz

Znacznie przedłużona, pierwsza połowa spotkania została zakończona przez sędziego Tobiasa Welza. Początek dla gospodarzy, co znalazło potwierdzenie w wyniku. Drużyna ze Stuttgartu była jednak nieuważna, wręcz roztargniona po zdobyciu prowadzenia, co Harry Kane ukarał golem na 1:1.

45+2'

Dużo doliczonych minut od prowadzącego spotkanie Tobiasa Welza. Tym samym piłkarze obu zespołów mają jeszcze czas na dołożenie drugiego gola przed ostatnim gwizdkiem w pierwszej połowie spotkania. Zobaczymy, czy gospodarze, albo goście zorganizują się do zdecydowanego natarcia, czy poczekają na rozmowę ze szkoleniowcami w szatniach.

1
45'

Doliczone sześć minut.

2
40'

Po dwóch golach przeorganizowanie drużyn.

2
37'

Gol! Strzelił Harry Kane.

Bayern Monachium przebudził się po stracie gola i nie potrzebował dużo czasu na doprowadzenie do remisu 1:1. Harry Kane cieszył się z 35. trafienia do bramki w sezonie ligowym dzięki strzałowi z rzutu karnego. Jedenastka została przyznana gościom za przewinienie na Serge'u Gnabrym, który energicznie wparował w pole karne roztargnionego przeciwnika.

15
6
2
18
34
35'

Serge Gnabry wparował w pole karne przeciwnika. Po faulu na tym zawodniku będzie jedenastka dla Bayernu Monachium.

6
1
1
5
32'

Po niespełna dwóch kwadransach Bayern Monachium musiał zbierać się do odrabiania straty.

1
1
29'

Gol! Strzelił Leonidas Stergiou. Asystował mu Deniz Undav.

Ataki zespołu ze Stuttgartu przyniosły efekt w 29. minucie. Po niespełna dwóch kwadransach odważna gra VfB została nagrodzona golem na 1:0. Cieszył się z jego zdobycia Leonidas Stergiou. Denis Undav przeszył podaniem obronę Bayernu Monachium, w której z powodu problemu ze zdrowiem zabrakło Erica Diera. Młody Szwajcar miał za zadanie pokonać Manuela Neuera swoim uderzeniem i nie pozwolił sobie na niepowodzenie.

Leonidas Stergiou #20
Asysta:
18
11
6
26'

Pokazał się ponownie Deniz Undav, którego dośrodkowanie sprawiło nieco problemów podopiecznym Thomasa Tuechela.

2
24'

Żółtą kartkę otrzymał Waldemar Anton za ostre przewinienie.

3
2
1
1
22'

Bayern Monachium już w 17. minucie musiał pogodzić się ze stratą podstawowego piłkarza. Raphael Guerreiro opuścił boisko z powodu urazu, a jego zmiennikiem był Leon Goretzka. Thomas Tuechel dostał złą wiadomość przed rewanżem z Realem w półfinale Ligi Mistrzów.

2
1
1
20'

Żółtą kartkę otrzymał Eric Dier za ostre przewinienie.

5
2
1
1
4
15'

Zanosi się na wymuszoną zmianę spowodowaną urazem Raphaela Guerreiro.

1
10'

W 10. minucie Chris Fuhrich miał pierwszą, dużą szansę na strzelenie gola Bayernowi, który nie wyszedł na mecz w najmocniejszym składzie. Mocne uderzenie z linii pola karnego, ale nie zaskoczyło czujnego na linii Manuela Neuera.

7'

Serhou Guirassy uruchomił podaniem Deniza Undava. Pozycja może i nie była komfortowa, ale można było pokusić się z niej o pokonanie Manuela Neuera. Deniz Undav oddał jednak niedokładne uderzenie i wznowienie od bramki zostało przyznane Bayernowi Monachium.

2
4'

Jamie Leweling miał problem z opanowaniem podania crossowego na prawej stronie boiska. Ostatecznie piłka została poskromiona i było jeszcze dośrodkowanie stanowiące egzamin dla obrońców Bayernu Monachium.

1
2'

Pora na pierwsze ofensywne przyspieszenia w dobrze zapowiadającym się meczu. Bayern Monachium nie wyszedł na boisko w najbardziej galowym składzie, co gospodarze mogą wykorzystać do zdobycia kompletu punktów.

1
2
czas Start meczu
15:27

Ostatnie przygotowania do rozpoczęcia meczu.

15:03

W sobotę dojdzie do konfrontacji czołowych klubów Bundesligi. Oba zapewniły już sobie miejsce w następnej edycji Ligi Mistrzów. Bayern Monachium nawet rywalizuje w trwającej jeszcze edycji. We wtorek podopieczni Thomasa Tuechela zremisowali na własnym stadionie 2:2 z Realem Madryt i na pewno nie są pozbawieni szans na awans do finału przed rewanżem na Estadio Santiago Bernabeu.