NIESTRZELONY KARNY
Paris Saint-Germain
1
90+7'

Goście mieli idealną kontrę, ale Dembele nie podał do Kolo Muaniego i ostatecznie stracił piłkę w polu karnym.

90+5'

Efektownie przewrotką uderzał Dari. Za lekko! Broni Donnarumma.

90+5'

Jeszcze korner dla gospodarzy. Jedna z ostatnich szans.

1
1
90+4'

Brest nie jest w stanie zagrozić PSG w doliczonym czasie.

90+4'
1
90'

Sędzia dolicza minimum 7 minut.

2
2
90'
90'
90'

Jeszcze jakiś uraz Mbappe.

89'

Ależ blisko był Bizot! Obronił strzał Mbappe z rzutu karnego, ale piłka odbiła się idealnie dla napastnika PSG i dobitka była już skuteczna!

1
1
88'
1
1
88'
Stade Brestois 29
88'

Żółtą kartkę otrzymał Jonas Martin.

87'

Posypały się kartki, bo mieliśmy zamieszanie i przepychanki w polu karnym.

87'
86'

Żółtą kartkę otrzymał Lilian Brassier.

Lilian Brassier #3
86'

Okazuje się, że Kolo Muani był faktycznie faulowany. Rzut karny dla PSG!

1
1
2
85'

Sędzia wraca do tamtego starcia z Kolo Muanim. Idzie do monitora!

85'

Kontra Brestu, ale Lala strzelił nad poprzeczką zza pola karnego.

1
1
84'

Kolo Muani zagrał na klepkę z Mbappe i następnie przewrócił się w polu karnym. Głośno przy tym krzyczał, protestowali goście, ale sędzia ani myślał odgwizdać faulu.

82'

Stade Brestois. Schodzi: Steve Mounie. Wchodzi: Mathias Pereira Lage.

wchodzi Wchodzi
Mathias Pereira Lage #26
schodzi Schodzi
82'

Zablokowany strzał Satriano zza pola karnego. Trafił w kolegę z drużyny.

80'

Wymieniają kolejne podania goście i nic z tego nie wynika.

79'

Nieco odsunęli grę od własnego pola karnego przyjezdni, ale nie potrafią poważnie zagrozić bramce rywala. Jest to bardzo słaba druga połowa PSG.

76'

Z rzutu rożnego Vitinha. Był pierwszy przy piłce Danilo, jednak nie oddał czystego strzału.

76'

Szybka akcja gości, Dembele okiwał dwóch rywali w polu karnym, ale strzelił tylko w boczną siatkę. Był tam lekki rykoszet, a więc rzut rożny.

75'

Wszedł na murawę Vitinha i od razu zameldował się strzałem. Celna próba z szesnastu metrów, ale pewnie broni Bizot.

74'
74'

Kolo Muani i Dembele weszli na boisko ponad dziesięć minut temu i w ogóle ich nie widać.

73'

Paryżanie w dużych opałach. Z minuty na minutę coraz lepiej grają gospodarze.

82'
Martin Satriano #7
71'

Stade Brestois. Schodzi: Jeremy Le Douaron. Wchodzi: Martin Satriano.

Jeremy Le Douaron #22
71'
Mahdi Camara #45
71'

W drugiej połowie w zasadzie nie ma PSG na boisku. Duża dominacja Brestu.

70'

Donnarumma dwukrotnie ratuje swój zespół. Dwie efektowne obrony Włocha w ciągu dziesięciu sekund.

68'

Akcja gości, Lucas Hernandez przewrócił się w polu karnym, jednak sędzia pokazał, że nie było mowy o faulu.

67'

Pudłują na potęgę gospodarze. To był setka! Mounie zagrał idealnie w pole karne, nie trafił w piłkę Hakimi, ale fatalnie uderzał z pięciu metrów Le Douaron.

1
1
65'

Ależ okazja dla Brestu! To powinien być gol. Mounie doszedł do piłki w polu karnym, przyłożył stopę, jednak uderzył obok słupka!

1
65'

Stade Brestois. Schodzi: Hugo Magnetti. Wchodzi: Kamory Doumbia.

Kamory Doumbia #23
Hugo Magnetti #8
62'

Fabian Ruiz! Przymierzył technicznie zza pola karnego. Piłka leciała bardzo wolno w kierunku dalszego słupka, ale ostatecznie przeleciała obok.

60'

Zrobił się brzydki mecz. Faule z jednej i drugiej strony.

58'

Natychmiastowa odpowiedź PSG. Przerzut na skrzydło do Mbappe, ten łatwo ograł rywala i oddał techniczny strzał z narożnika pola karnego. Nieznacznie nad poprzeczką.

58'

Przechwyt Brestu i natychmiastowa kontra. Mounie strzelał zza pola karnego, ale został zablokowany. Korner.

57'

PSG absolutnie nie ma kontroli nad tym meczem. Coraz pewniej czują się piłkarze Brestu.

55'

I znowu akcja gospodarzy. Camara wrzucał z lewej flanki, doszedł do strzału głową Mounie, ale tym razem nie nastawił dobrze celownika.

52'

2:2! To jest niewiarygodne. Dośrodkowanie z rzutu rożnego i kapitalnie złożył się do strzału głową Jeremy Le Douaron. Piłka wpadła do siatki przy samym słupku. Donnarumma tylko patrzył!

2
1
51'

Olbrzymie zamieszanie w polu karnym PSG. Strzelał Mounie i raz jeszcze ofiarnie rzucił się do bloku Danilo.

51'

Le Douaron efektownie ruszył lewym skrzydłem, zagrywał płasko w pole karne i po raz kolejny doskonale czyści Danilo.

49'

Spokojnie wchodzimy w drugą połowę.

47'

Goncalo Ramos tymczasem. Akcja w polu karnym i zablokowany strzał Portugalczyka.

47'

Nieodpowiedzialna strata Lucasa Hernandeza przy linii bocznej. Od razu wrzucał Del Castillo, ale dobrze w powietrzu przyjezdni.

46'

Zaczynamy drugą część spotkania.

czas Druga połowa
komentarz

Zawodnicy wracają na boisko.

45+2'

Był jeszcze jeden korner, jednak tym razem pewnie piąstkował piłkę Donnarumma.

2
1
1
45+2'

Nie trafił w piłkę Mounie. Ależ kotłuje się w polu karnym PSG.

1
1
45+1'

Potężny strzał zza pola karnego i Danilo przyjął to na głowę. Rzut rożny dla Brestu.

1
1
45'

Sędzia dolicza minimum 3 minuty.

1
1
43'

Gol! Strzelił Steve Mounie. Asystował mu Kenny Lala.

Bramka dla Brestu! W najmniej oczekiwanym momencie. Był aut dla gospodarzy po wślizgu Skriniara. Szybko to rozegrali, Lala wrzucał na piąty metr, błąd w ustawieniu Danilo i Skriniara i Steve Mounie z bliska pokonał Donnarummę!

3
2
1
41'

Gra wznowiona i od razu szansa dla PSG. Mbappe strzelał technicznie z dwudziestu metrów, jednak idealnie ustawiony był Bizot i odbił piłkę.

1
40'

Słabszy fragment spotkania. Lucas Hernandez potrzebuje pomocy medycznej, bo oberwał od jednego z rywali.

39'

Fabian Ruiz efektownie wyszedł spod pressingu. Był faulowany, ale utrzymał się przy piłce. Paryżanie jednak trochę zwolnili tempo, uspokoili sytuację na boisku.

1
36'

Kilkadziesiąt sekund niepewności, ale VAR nie zmienił decyzji sędziego. Nie ma rzutu karnego.

35'

Protestują gospodarze. Locko wbiegł w pole karne i doszło do kontaktu między nim i Barcolą. Sędzia nie reaguje.

33'

Akcja Brestu, lecz nie przyłożył się do dośrodkowania Del Castillo. Nie pierwszy raz dzisiaj. Za dużo mocy, za mało precyzji. Piłka oddana za darmo.

32'

Kolejna efektowna kontra PSG, choć tym razem nie udało się oddać strzału. Hakimi widział niepilnowanego Mbappe na szesnastym metrze, ale piłka do niego nie dotarła.

2
30'

I znowu Danilo wyjaśnia sytuację w polu karnym. Przy okazji faulowany był jeszcze Lucas Hernandez. Gwizdek sędziego.

1
30'

Danilo blokuje dośrodkowanie Locko z linii końcowej. Korner dla gospodarzy.

28'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Kang-in Lee.

0:2! Ależ fenomenalny kontratak PSG. Lee Kang-in popisał się wybitnym wręcz prostopadłym podaniem fałszem na kilkadziesiąt metrów. Mbappe początkowo źle przyjmował piłkę, ale później wypracował sobie sytuację na dwudziestym metrze, strzelił płasko i mamy 0:2. Był tam jeszcze rykoszet, co kompletnie zmyliło bramkarza Brestu.

2
2
1
27'

Camara ruszył środkiem, nikt go nie atakował, ale strzał z ok. 30 metrów okazał się niecelny. Kontrolował wszystko Donnarumma.

1
24'

W odpowiedzi gospodarze. Lees-Melou przyjął piłkę przed polem karnym, trochę podskoczyła i ułożyła się idealnie na strzał z woleja, jednak zabrakło dokładności.

23'

Hakimi podawał prostopadle do Mbappe, wydawało się, że będzie sytuacja sam na sam z bramkarzem, ale Bizot odważnie wyszedł poza pole karne i wybił piłkę.

21'

Skuteczność zawodzi PSG! Odbiór na połowie rywala, Goncalo Ramos zagrał na klepkę, następnie Lee Kang-in uderzał mocno pod poprzeczkę, ale tym razem świetnie broni Bizot.

1
20'

Krótko rozegrali ten korner goście, jednak Lee Kang-in był umiejętnie blokowany, gdy składał się do dośrodkowania.

1
19'

Poklepali Mbappe i Barcola. Podanie Francuza, dołożył nogę Goncalo Ramos, jednak jego uderzenie zostało zablokowane. Tylko rzut rożny.

2
18'

Mogło być 0:2! Po miękkiej wrzutce Mbappe wydawało się, że opanuje piłkę Bizot, ale zaliczył tzw. pusty przelot. Był jeszcze za nim Lee Kang-in, jednak futbolówka odbiła się od mokrej murawy i Koreańczyk nie potrafił jej opanować.

1
2
16'

Gol! Strzelił Warren Zaire-Emery. Asystował mu Bradley Barcola.

Paryżanie przeszli do konkretów. Co za gol! Akcję zaczął Barcola, ale później całą robotę zrobił Warren Zaire-Emery. Popisał się kapitalnym strzałem zza pola karnego. PSG na prowadzeniu!

3
3
1
14'

Le Douaron zagrywał płasko w pole karne i tylko dobra interwencja Skriniara uchroniła PSG przed - być może - utratą gola.

2
1
13'

Le Douaron strzelił w boczną siatkę po podaniu z prawej strony.

12'

Błąd Donnarummy we własnym polu karnym. Sprezentował dobrą sytuację gospodarzom, po prostu podał piłkę pod nogi przeciwnika. Oglądaliśmy jednak niecelne uderzenie Magnettiego.

1
1
1
10'

Długie podanie Mbappe w kierunku Goncalo Ramosa, jednak ten nie wygrał fizycznej walki z rywalem.

9'

Ależ potężna ulewa nawiedziła stadion. To deszcz i dość duże kulki gradu.

1
8'

I znowu poklepali goście. Kilka szybkich podań, ale Hakimi strzelił nad bramką z jakichś 30 metrów. Podawał oczywiście Mbappe, który bierze na siebie całą grę na początku meczu.

6'

Na razie oglądamy raczej ruch jednostronny. Paryżanie mają przewagę.

1
5'

Długo budował akcję zespół z Paryża. Mbappe poczarował, podał do Barcoli, ten nie strzelał, tylko wycofał jeszcze piłkę przed pole karne. Potężnie huknął Zaire-Emery, ale uderzył w sam środek bramki. Bizot czujny.

1
3'

Pierwsza szansa dla PSG. Mbappe podał w pole karne, ale Kang-in Lee strzelił za lekko. Bizot odbił piłkę, miał jeszcze okazję do dobitki Barcola, lecz fatalnie skiksował.

1
1'