Ligue 1: 11. kolejka
03 lis 2023 21:00
90+3'

4:0? Niestety - patrząc na akcję - nie. Dembele dał piękną wcinkę w pole karne, Mbappe popisał się kapitalną asystą piętą (tak na wysokości pierwszego piętra), a do siatki trafił Goncalo Ramos. Był jednak spalony Mbappe!

90'

Sędzia znęca się nad zawodnikami gości. Doliczył minimum 5 minut.

89'

Strzał Mbappe z 20 metrów. Trafiony jednak obrońca gości.

1
1
1
1
1
88'

Wrzutka na bliższy słupek, ale Kouyate strzelał nad bramką. Sporo zabrakło.

87'

Po akcji Sacko jest rzut rożny dla Montpellier.

86'

Mogliby coś zrobić goście, bo Donnarumma od pierwszych minut totalnie się nudzi.

83'

Montpellier HSC. Schodzi: Mousa Al-Tamari. Wchodzi: Kelvin Yeboah.

wchodzi Wchodzi
Kelvin Yeboah #23
schodzi Schodzi
Mousa Al-Tamari #9
83'

Montpellier HSC. Schodzi: Akor Adams. Wchodzi: Sacha Delaye.

Sacha Delaye #19
Akor Adams #8
82'
Paris Saint-Germain
81'

Strzał Fabiana Ruiza zza pola karnego, ale broni Lecomte. Piłka leciała przy samym słupku.

1
1
1
1
1
81'

Dziesięć minut do końca. Niewiele dzieje się na boisku. Paryżanie w trybie ekonomicznym.

1
1
1
1
78'
77'

Był rzut wolny dla gości, ponownie ok. 30 metrów do bramki, ale strzał nad poprzeczką.

75'

Niezłe uderzenie Mbappe z dystansu. Piłka poszybowała nieznacznie nad poprzeczką.

72'

Pełna kontrola PSG. Montpellier miało w tym meczu plan zagrać na 0:0. A skoro pierwszy gol padł już w 10. minucie, to trzeba było wdrożyć plan B, którego goście chyba nie mieli.

71'
70'
Leo Leroy #18
70'

Montpellier HSC. Schodzi: Jordan Ferri. Wchodzi: Leo Leroy.

1
1
1
1
1
69'

Montpellier HSC. Schodzi: Khalil Fayad. Wchodzi: Wahbi Khazri.

Khalil Fayad #22
66'

Gol! Strzelił Vitinha. Asystował mu Achraf Hakimi.

3:0! Kolejna piękna akcja gospodarzy. Vitinha strzela bez przyjęcia z 14. metrów po przytomnym wycofaniu piłki przez Hakimiego.

1
65'

Oba zespoły nie miałyby zapewne nic przeciwko, gdyby ten mecz już się zakończył. Przewaga PSG jest bardzo duża.

62'
60'

Mamy kolejny uraz. Tym razem w ekipie gości leży na murawie Al-Tamari.

58'

Gol! Strzelił Warren Zaire-Emery. Asystował mu Ousmane Dembele.

2:0! Pięknie to poklepali. Warren Zaire-Emery wymienił podania z Dembele, Francuz odegrał podeszwą, a 17-latek huknął nie do obrony przy bliższym słupku.

57'

Przechwyt PSG przed polem karnym, od razu strzelał Dembele, ale dość wyraźnie się pomylił.

55'

Jakieś problemy zdrowotne Mukiele. Nadepnięty przez rywala.

54'

Podanie w kierunku Fayada, w teorii mogła być kontra, ale zdecydowanie szybszy przy piłce był Marquinhos.

53'

Nic się nie zmieniło. Paryż przy piłce, Montpellier w dość rozpaczliwej obronie.

50'

Hakimi strzelił płasko z narożnika pola karnego. Lecomte odbił piłkę przed siebie, ale Kolo Muani był za daleko do dobitki.

49'

Zaire-Emery. Ależ zakręcił rywalami w polu karnym. Po prostu się zabawił. Na koniec jednak strzelił bardzo lekko, prosto w bramkarza.

48'

Goście mieli rzut wolny z ok. 30 metrów. Do piłki podszedł Savanier, ale strzelił w dwuosobowy mur.