Zakończony
Paris Saint-Germain
90+4'

Gol! Strzelił Jonathan David.

Ciekawie zrobiło się w ostatnich minutach, kiedy gospodarze musieli zaryzykować. W doliczonym czasie zmiennik Jonathan David znalazł się w pobliżu bramki Arnaua Tenasa i z bliska wpakował piłkę do siatki na 1:1. Wykonał dobitkę strzału zatrzymanego nogami przez bramkarza.

1
1
3
90+2'

W doliczonym czasie mogło skończyć się wyrównaniem Lille. Arnau Tenas nie pozwolił odebrać prowadzenia paryżanom. Piękna parada bramkarza po uderzeniu Jonathana Davida.

2
1
90'

Doliczone pięć minut.

2
2
2
90'

Lille OSC. Schodzi: Benjamin Andre. Wchodzi: Adam Ounas.

87'

Nieźle zapowiadająca się akcja Lille, jednak płaskie podanie z prawego skrzydło nie dotarło do sposobiącego się do oddania uderzenia z bliska Jonathana Davida.

1
82'

Paris Saint-Germain w przytomnej obronie.

1
1
1
1
1
80'
79'

Podanie na wolne pole do zawodnika Lille, ale nie zdecydował się na przeprowadzenie rajdu w kierunku bramki strzeżonej przez Arnaua Tenasa. Wygląda na to, że gospodarzom nie spieszy się do atakowania.

77'

Lille musi gonić wynik, ale nie zabiera się do tego zbyt żwawo. Gospodarze stracili entuzjazm, ponieważ cała praca może pójść na darmo z powodu nonsensownego przewinienia Bafode Diakite na Lucasie Hernandezie.

75'
71'

Lille OSC. Schodzi: Bafode Diakite. Wchodzi: Tiago Santos.

wchodzi Wchodzi
Tiago Santos #22
schodzi Schodzi
Bafode Diakite #18
71'

Lille OSC. Schodzi: Gabriel Gudmundsson. Wchodzi: Remy Cabella.

Gabriel Gudmundsson #5
66'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe.

Nie wykorzystali swoich szans gospodarze, więc zrobili to goście. Paris Saint-Germain strzeliło gola na 1:0 w 66. minucie, a Kylian Mbappe trafił do siatki z rzutu karnego. Nie miał problemu z pokonaniem Lucasa Chevaliera, choć ten rzucił się w dobrym kierunku. Jedenastka została przyznana gościom za faul Bafode Diakite na Lucasie Hernandezie. Po dwóch kolejkach bez gola Kylian Mbappe ponownie nastawił celownik.

1
1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Alexsandro za niesportowe zachowanie.

Lille OSC
2
63'

Będzie rzut karny dla PSG za faul Bafode Diakite na Lucasie Hernandezie.

1
1
62'

Próba uruchomienia miękkim podaniem Kyliana Mbappe. Poradzili sobie gospodarze z powstrzymaniem zagrania Vitinhi.

60'

W kwadransie po przerwie przeważali piłkarze Lille, którzy przeprowadzali coraz odważniejsze ataki. Niżej notowana drużyna zwietrzyła możliwość osiągnięcia jeszcze lepszego wyniku niż remis. Problem w tym, że niesieni dopingiem do ataku gospodarze oddawali blokowane uderzenia.

1
1
56'

Poradził sobie zespół z Paryża z kolejnym dośrodkowaniem z rzutu rożnego. Piłka została odprowadzona poza boisko przez Arnaua Tenasa.

55'

Marcin Grzywacz przekonywał na antenie Eleven, że szybko nam minęła pierwsza połowa. Bardzo to subiektywne, skoro na boisku, jak niewiele się działo, tak nadal niewiele się dzieje.

53'

Paryżanie wymieniali podania blisko pola karnego, ale żaden z nich nie znalazł sposobu do oddania strzału. Wszystko zostało wyjaśnione przez bramkarza Lucasa Chevaliera.

51'

Wymiana podań na lewej stronie boiska z udziałem Kang-In Lee. Ostatecznie płaskie dośrodkowanie trafiło w takie miejsce pola karnego, gdzie było trzech zawodników Lille, ale ani jednego gracza Paris Saint-Germain.

49'

Kibice postanowili ubarwić mecz swoim pokazem pirotechnicznym. Akurat kamera pokazuje tę część stadionu, która rozstała rozświetlona racami.

47'

Pora na emocje w drugiej połowie spotkania. Na pewno potrzeba przyspieszenia z obu stron, jeżeli ta konfrontacja nie ma zakończyć się bezbramkowym remisem.