1
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Ousmane Dembele.

Zabójcza kontra gości. Wyszli trzech na trzech, Dembele podał do Mbappe, a ten płaskim strzałem z ostrego kąta trafił na 0:2.

3
2
89'

Kompletnie nie widać, że gospodarze grają w osłabieniu. Paryżanie mają kłopoty, zostali przyciśnięci.

88'

Mocny strzał Saida z ostrego kąta. Broni Donnarumma.

86'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
Ayanda Sishuba #32
schodzi Schodzi
Neil El Aynaoui #23
84'

I znowu Mbappe! Dobrze podał mu Vitinha, jednak strzał był w środek bramki i Samba broni.

83'

Akcja Lens zapoczątkowana przez Frankowskiego. Sotoca odegrał piłkę, Said strzelał z woleja, ale trafił w plecy rywala.

83'

Kolejna próba Mbappe zza pola karnego i piłka przetoczyła się obok bramki.

80'

Pokazał się rezerwowy Fulgini, miał trochę wolnej przestrzeni przed polem karnym, ale strzelił niecelnie.

78'

Była kontra PSG, ale fatalnie w polu karnym zachował się Fabian Ruiz. Najpierw nie strzelał w dogodnej sytuacji, a po chwili podawał niedokładnie do Mbappe.

1
78'

I znowu piłka wybita. Pewne piąstkowanie Donnarummy.

77'

Seria rzutów rożnych dla Lens. Tu jeszcze nic nie jest rozstrzygnięte.

76'

Kwadrans do końca. Coraz bardziej niechlujnie grają paryżanie.

75'
ZMIANA
Wesley Said #22
74'
ZMIANA
David Pereira da Costa #10
74'
ZMIANA
Andy Diouf #18
72'

Fabian Ruiz marnuje doskonałą okazję. Przełożył rywala, miał przed sobą w zasadzie pustą bramkę, ale fatalnie skiksował prawą nogą.

69'

Zablokowany strzał Mbappe z dystansu.

69'

Cała drużyna Lens ustawiona bardzo głęboko. Paryżanie nie kwapią się do ataków.

66'

Dembele szukał płaskiego podania wzdłuż piątego metra. To miało potencjał, ale na wślizgu wybijał piłkę Danso.

65'

PSG prezentuje dość nudny futbol. Niewiele jest z tego konkretów. Brakuje chęci zdobycia kolejnych bramek.

62'

Lens próbuje grać do przodu mimo osłabienia. El Aynaoui tym razem wrzucał z prawej flanki i Danilo wybił piłkę.

62'
ZMIANA
60'

Vitinha strzelał mocno z szesnastu metrów, jednak piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

1
59'

Tymczasem gospodarze. Sotoca popisał się świetnym podaniem na kilkadziesiąt metrów. Wahi zagrał idealnie w pole karne, ale El Aynaoui zachował się źle, popełnił prosty techniczny błąd i dotykał piłkę ręką.

1
1
1
58'

Mają przewagę goście, ale chyba można było oczekiwać z ich strony nieco więcej, biorąc pod uwagę okoliczności.

1
57'

Danilo sytuacyjnie strzelał piętą po zamieszaniu w polu karnym, ale został zablokowany.

55'

Była szansa dla gospodarzy! El Aynaoui oddał potężny strzał z 30 metrów, jednak Donnarumma był czujny i pewnie złapał piłkę.

55'

Sporo niedokładności w grze obu drużyn.

54'

Wahi chciał sam ruszyć do kontry, lecz za daleko wypuścił sobie piłkę i szybko został skasowany.

52'

Złe zachowanie Frankowskiego. Poszedł na raz, łatwo ograł go Barcola, ale zaasekurował Polaka Danso.

52'
ŻÓŁTA KARTKA
1
51'

Był rzut wolny dla PSG, ale po strąceniu piłki przez Danilo na spalonym złapany został Marquinhos. Źle to rozegrali.

48'

Sytuacja gospodarzy zrobiła się beznadziejna po tej czerwonej kartce. Paryżanie nie oddają piłki.

1
46'
ZMIANA

RC Lens. Schodzi: Faitout Maouassa. Wchodzi: Jhoanner Chavez.

Jhoanner Chavez #13
1
46'

Gramy!

1
1
czas Druga połowa
45+5'

Z rzutu wolnego strzelał Mbappe, ale pewnie broni Samba.

2
1
2
1
1
45+3'

I Gradit zostaje wyrzucony z boiska po wideoweryfikacji.

2
45+3'
CZERWONA KARTKA
Jonathan Gradit #24
RC Lens
2
45+2'

Sędzia idzie do monitora. To może być bezpośrednia czerwona kartka.

1
45+2'

Barcola faulowany tuż przed polem karnym. Ależ akcja zawodnika PSG! Dopiero Gradit powstrzymał go nieprzepisowo na 18. metrze.

45'

Sędzia dolicza minimum 4 minuty.

44'

Dwa bardzo złe dośrodkowania posłał w pole karne Sotoca. Popsuł dobrze zapowiadającą się akcję.

42'

Celny strzał Mbappe z osiemnastu metrów, ale to nie zaskoczyło Samby. Zbyt lekka próba.

40'

Dembele bardzo dobrym podaniem uruchomił Solera. Ten urwał się defensywie, ale strzelał z bardzo ostrego kąta i Samba odbił piłkę.

39'

Bez pomysłu na grę do przodu zespół gospodarzy. Paryżanie są bardzo dobrze zorganizowani w defensywie.

36'

Danso w ostatniej chwili wybił piłkę po płaskim podaniu Dembele. Gdyby nie ta interwencja, Dembele miałby otwartą drogę do bramki na piątym metrze.

1
1
35'

Na razie goście mają ten mecz pod całkowitą kontrolą.

1
1
34'

PSG czeka na kontrataki.

1
1
33'

Faulowany Frankowski. Nie gra dziś najgorzej, ale na ocenę ogólną wpływa ten niewykorzystany rzut karny.

1
2
1
31'

Gol uznany, a zatem nie było spalonego.

2
1
1
30'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bradley Barcola. Asystował mu Kylian Mbappe.

PSG na prowadzeniu! Barcola nie pomylił się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Uderzył nie do obrony. Idealnie podał mu Mbappe, chociaż... tam mógł być minimalny spalony. Czekamy.

3
1
1
29'

Dobra akcja Frankowskiego. Ruszył na obieg, dostał dobre podanie i wycofał piłkę na szesnasty metr, ale Maouassa strzelił niecelnie.

1
27'

PSG przy piłce, choć brakuje konkretów.

26'

Po dłuższej przerwie gra została wznowiona.

1
2
25'

Oszołomiony zawodnik gospodarzy. Potrzebna przerwa.

1
24'

Vitinha z kolejnym strzałem. Zablokowany. Przy okazji bardzo mocno ucierpiał El Aynaoui, który przyjął to na ciało. A w zasadzie to dostał w głowę.

22'

Kapitalne dośrodkowanie Maouassy z rzutu rożnego i fatalnie z kilku metrów pudłuje Danso! To powinien być gol.

1
22'

W odpowiedzi huknął z dystansu Wahi i przytomnie broni Donnarumma!

1
21'

Vitinha miał sporo przestrzeni przed polem karnym, zdecydował się na strzał, ale został zablokowany.

1
19'

Wyższy pressing gospodarzy, natomiast bez większych problemów radzą sobie z tym zawodnicy PSG. Zero paniki.

1
1
18'

Płaskie podanie Dembele w pole karne, składał się do strzału Mbappe, ale nie trafił czysto w piłkę.

1
17'

Na razie brakuje klarownych sytuacji. Oczywiście poza rzutem karnym.

1
1
15'

Dembele miał niezły pomysł, ale Zaire-Emery nie opanował piłki tuż przed polem karnym. Trochę zabrakło dokładności przy tym podaniu.

1
14'

Frankowski znakomicie powstrzymał Barcolę na skrzydle. Nie pozwolił się rozpędzić rywalowi i odebrał piłkę. Ma się za co rehabilitować Polak.

1
1
13'

Nieudana akcja Mbappe. Był już w polu karnym, został lekko pchnięty, ale to nie było na faul. Wytrącony jednak z równowagi Francuz i nawet nie oddał strzału.

1
1
11'

RC Lens przejęło inicjatywę. PSG ma problem, żeby odebrać piłkę.

2
9'

Jakieś problemy zdrowotne Donnarummy. Potrzebna interwencja sztabu medycznego.

1
2
8'

Mecz mógł się wyśmienicie ułożyć dla gospodarzy, ale Frankowski zawiódł. To jego pierwszy niewykorzystany rzut karny w karierze!

3
7'
NIESTRZELONY KARNY

Fatalnie wykonał ten rzut karny Frankowski! Strzelił lekko, w sam środek. Donnarumma został i przechytrzył Polaka!

5'

Mamy rzut karny dla RC Lens! Bezmyślne zachowanie Danilo. Spóźniony wślizg i faulowany był Wahi.

5'

Tym razem goście ruszyli z kontrą. Mbappe dostał podanie, urwał się na lewym skrzydle, bo nie zdążył za akcją Frankowski. Francuz wbiegł w pole karne, ale Samba broni ten strzał.

4'

Paryżanie od początku starają się dłużej utrzymywać przy piłce.

3'

Mbappe doskonale opanował piłkę po dalekim podaniu, ale strzelił w poprzeczkę z szesnastu metrów! Sędziowie dopatrzyli się tam jeszcze spalonego.