Lille OSC
90'

Doliczone pięć minut.

88'

Ostatnie ataki w meczu i radzą sobie z ich poskromieniem podopieczni Luisa Enrique. Wszystko wskazuje na to, że Lille było stać na pokonanie Keylora Navasa zaledwie raz i to na początku spotkania. Trafienie Yusufa Yaziciego zda się jednak na nic.

83'

Po trudniejszym fragmencie meczu paryżanie mogą odetchnąć z powodu dwubramkowego prowadzenia.

81'
ZMIANA

Lille OSC. Schodzi: Yusuf Yazici. Wchodzi: Hakon Haraldsson.

wchodzi Wchodzi
Hakon Haraldsson #7
schodzi Schodzi
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Randal Kolo Muani. Asystował mu Randal Kolo Muani.

W 80. minucie Randal Kolo Muani już nie pozwolił sobie na zmarnowanie sytuacji podbramkowej i oddał strzał na 3:1, którym praktycznie pozbawił gości nadziei na przeprowadzenie pościgu.

1
1
75'

Już tylko kwadrans podstawowego czasu do zakończenia meczu.

74'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Nordi Mukiele za ostre przewinienie.

73'

W 73. minucie Randal Kolo Muani miał możliwość zamknięcia meczu trzecim golem dla Paris Saint-Germain. Jednym ruchem wyprowadził w pole praktycznie czterech zawodników Lille, jednak jego akcja zakończyła się mocnym strzałem prosto w Lucasa Chaveliera.

72'

Tiago Santos miał ochotę na pokonanie Keylora Navasa uderzeniem z dystansu, ale do zapunktowania w Paryżu potrzeba zdecydowanie czegoś bardziej konkretnego.

69'

Cała seria zmian również po stronie Lille.

68'

Paris Saint-Germain radzi sobie bez Gianluigiego Donnarummy czy Kyliana Mbappe, a po nieco ponad godzinie spotkania na boisku nie ma również Ousmane'a Dembele. Coraz mniej galowa wydaje się być jedenastka Luisa Enrique.

1
67'
ZMIANA

Lille OSC. Schodzi: Gabriel Gudmundsson. Wchodzi: Remy Cabella.

Gabriel Gudmundsson #5
67'
ZMIANA

Lille OSC. Schodzi: Edon Zhegrova. Wchodzi: Adam Ounas.

Edon Zhegrova #23
60'

Godzina rywalizacji za piłkarzami.

58'

Lille pozostaje w kontakcie z przeciwnikiem i zachowuje szansę na zapunktowanie w Paryżu. Tym samym podopieczni Paulo Fonseki zaczęli ryzykować i coraz dłużej utrzymywać się w posiadaniu piłki. Z kolei po gospodarzach widać odrobinę nonszalancji oraz rozleniwienia.

55'

Gospodarze w próbie przeprowadzenia szybkiego ataku. Nie przebił się w pobliże bramki przeciwnika rozpędzający się Nordi Mukiele.

54'

Kolejna przerwa spowodowana faulem. Tym razem przesadził zawodnik Lille, który próbował wygrać pojedynek w polu karnym z Randalem Kolo Muanim po dośrodkowaniu Alexsandro.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Alexsandro za ostre przewinienie na Nordim Mukiele.

Alexsandro #4
Lille OSC
50'

Dwa uderzenia ze strony gospodarzy. Próbowali pokonać Lucasa Chavaliera kolejno Fabian Ruiz, a także Manuel Ugarte, jednak piłka nie znalazła się w bramce Lille.

48'

Dobra interwencja w obronie jednego z podopiecznych Luisa Enrique. Nie dał się on zaskoczyć dośrodkowaniem w kierunku bliższego słupka bramki Keylora Navasa. Obaj szkoleniowcy nie zdecydowali się na przeprowadzenie zmian w jedenastkach przed drugą połową spotkania.