Pogoń Szczecin. Schodzi: E. Koulours. Wchodzi: A. Przyborek.

1
1
1
77'

Cięta piłka zagrana w pobliże bramki przyjezdnych przez Kamila Grosickiego. Piąstkował tam Chris Johns i nie pozwolił na oddanie strzału między innymi Efthymisowi Koulourisowi.

1
2
1
3
6
75'

Gol! Strzelił V. Bichakkchyan. Asystował mu E. Koulours.

Danie główne zakładu! Dłonie same składają się do oklasków po takim strzale. Po prostu kapitalne uderzenie Wahana Biczachczjana. Niby Ormianin przyzwyczaił do takich ciasteczek, ale można rozkoszować się nimi w nieskończoność. Pogoń Szczecin na prowadzeniu po raz pierwszy tego popołudnia.

5
73'

Akcja Pogoni Szczecin została przerwana przez sędziego asystenta z powodu spalonego. Pozostało obu zespołom jeszcze trochę czasu na rozstrzygnięcie rewanżu. Raczej radosne granie bez zatroskania o defensywę.

2
2
71'

Pogoń Szczecin. Schodzi: L. Koutris. Wchodzi: L. Borges.

L. Borges #4
L. Koutris #32
3
1
1
71'

Pogoń Szczecin. Schodzi: R. Kurzawa. Wchodzi: M. Legowski.

M. Legowski #99
R. Kurzawa #7
3
1
1
67'

Generalnie rywalizacja nabrała rumieńców po powrocie drużyn z szatni na boisko. Nie chodzi tylko o trzy gole, ale również o liczbę sytuacji podbramkowych. Pogoń Szczecin mogła już być na prowadzeniu, gdyby tylko Rafał Kurzawa strzelił do siatki z trzech metrów zamiast ostemplować słupek.

6
8
1
2
3
64'

Pogoń Szczecin. Schodzi: M. Wedrychowski. Wchodzi: V. Bichakkchyan.

M. Wedrychowski #15
7
2
3
11
9
64'

Pogoń Szczecin. Schodzi: L. Zahovic. Wchodzi: A. Gorgon.

A. Gorgon #20
L. Zahovic #10
8
2
1
62'

Szczęśliwa, ale skuteczna interwencja Bartosza Klebaniuka po niebezpiecznym strzale. Piłka sunęła jeszcze po boisku w kierunku bramki, ale ostatecznie odbiła się od słupka szczęśliwie dla Pogoni Szczecin i pozostała w polu.

6
3
1
2
2
60'

Nerwowa, ale skuteczna interwencja Danijela Loncara po płaskim dośrodkowaniu. Przyjezdni mieli jeszcze możliwość zagrożenia Portowcom wrzutką z rzutu wolnego, ale przeciągnięta piłka ominęła wszystkich zainteresowanych w polu karnym.

4
3
1
1
57'

Gol! Strzelił L. Wahlqvist. Asystował mu L. Koutris.

W 57. minucie drużyny przekroczyły granicę 10 goli w dwumeczu. Tym razem w radosnym graniu trafiła Pogoń. Linus Wahlqvist wbiegł w pole karne Linfield i kompletnie zaskoczył tą szarżą zawodników z Irlandii Północnej. Płaskie uderzenie bocznego obrońcy okazało się nie do obronienia dla Chrisa Jonesa i przy Twardowskiego zrobiło się 2:2.

9
57'

W ostatnim momencie interweniował wślizgiem obrońca Linfield FC i nie pozwolił przeciwnikowi na wtargnięcie w pole karne.

2
1
1
4
55'

W tych okolicznościach Pogoń Szczecin ponownie goni przeciwnika. Podanie Kamila Grosickiego sunęło w kierunku Efthymisa Koulourisa, jednak szybszy na przedpolu okazał się Chris Jones.

2
1
3
51'

Gol! Strzelił K. McClean. Asystował mu J. Cooper.

Pogoń nie nacieszyła się remisem, ponieważ już w 51. minucie jej obrona znów rozsypała się. Kyle McClean uciekł zawodnikom Pogoni Szczecin i główkował za kołnierz Bartosza Klebaniuka. Linfield FC raz jeszcze jest na prowadzeniu.

15
49'

Gol! Strzelił E. Koulours. Asystował mu L. Koutris.

Podstawowe pytanie brzmiało, czy rozleniwiona Pogoń weźmie się do pracy po zmianie stron. Na trybunach nie było kompletu publiczności, a na murawie pełnego zaangażowania. Na podkręcenie tempa nie trzeba było długo czekać i w 49. minucie padł gol na 1:1. Efthymis Koulouris zdobył czwartą bramkę w czwartym występie w barwach Pogoni. Wepchnął on piłkę z bliska do siatki po dopieszczonym dośrodkowaniu z lewego skrzydła.

Asysta:
29
13
3
6
7
48'

Chris Johns poradził sobie z crossowym podaniem i wyprzedził Marcela Wędrychowskiego. Następnie Rafał Kurzawa miał sposobność do oddania strzału zza linii pola karnego, ale skończyło się pudłem.