1
90+12'

Przy linii bocznej faulowany Foden. Jeszcze nie koniec meczu!

90+11'

Remis! Jedenasta minuta doliczonego czasu gry! Strzelał Trossard, piłka odbiła się od Akanjiego i kompletnie zmyliła Ortegę!

9
7
90+10'

Rzut rożny dla Arsenalu w samej końcówce.

2
1
90+8'

Arsenal w ataku pozycyjnym, choć z drugiej strony trudno tak nazwać wymianę podań między dwójką środkowych obrońców na własnej połowie.

90+7'

Gra wznowiona przez Ortegę.

90+6'

Długo to trwało. Walker i Partey będą grać z opatrunkiem na głowie.

90+4'

Potrzebna jest interwencja sztabu medycznego. Jeden i drugi zawodnik nie podnoszą się z murawy.

1
90+3'

Gra przerwana. Walker i Partey zderzyli się głowami.

90+2'

Arsenal jest na połowie Manchesteru City, ale niewiele z tego wynika.

90'

Sędzia dolicza minimum 8 minut!

87'
86'

Nic się nie dzieje na murawie. Manchester City kontroluje sytuację.

1
83'

De Bruyne z rzutu rożnego, główkował na bliższym słupku Rodri i ponownie broni Ramsdale!

1
1
82'

Mogło, a nawet powinno być 2:0! Poczarował Alvarez, zagrał w pole karne do Fodena, ale ten z kilku metrów strzelił prosto w Ramsdale'a!

2
2
81'

Arsenal nie za bardzo potrafi odpowiedzieć. Ma duże problemy z przedostaniem się w okolice pola karnego przeciwnika.

80'
77'

Gol! Strzelił Cole Palmer. Asystował mu Kevin De Bruyne.

A więc jednak... Manchester City na prowadzeniu po dynamicznej kontrze! Cole Palmer uderzył technicznie z narożnika pola karnego i trafił niemalże w samo okienko!

1
1
3
4
76'

Kwadrans do końca. Niewiele wskazuje na to, że zobaczymy jakiekolwiek gole.

74'

De Bruyne z rzutu rożnego, ale Palmer był blokowany na piątym metrze. Kolejny raz bez zagrożenia pod bramką.

72'

Havertz się pokazywał, zauważył go Martinelli, ale podał niedokładnie. Trochę za mocno. Nici z dobrej sytuacji.

1
1
70'

Wreszcie zrobili coś zawodnicy z Manchesteru. Foden podał w pole karne do Palmera, jednak ten za długo składał się do strzału. Kapitalny blok Timbera.

2
1
1
1
68'

Świetna akcja Arsenalu. White podawał mocno w pole karne i nie trafił w piłkę Saka! Ależ niewiele brakuje Kanonierom.

66'
66'

Ciekawa centra z rzutu rożnego. Podkręcił piłkę Martinelli, ale trafił w boczną siatkę.

64'
63'

Szybciej pograł Arsenal, jednak na końcu akcji zdecydowanie nad poprzeczką uderzył Rice.

61'

Pół godziny do końca. Niewiele wskazuje na gole w podstawowym czasie. Jeśli po 90 minutach będzie remis, czeka nas konkurs rzutów karnych.

60'

Martinelli zagrywał z rzutu wolnego. Bardzo źle. Piłka leciała w sektor, gdzie nie było nikogo z Arsenalu.

58'

Bardzo słaby mecz Grealisha.

2
58'
57'

Guardiola szykuje zmianę. Widzi, że jego drużynie nie idzie.

54'

Gra wznowiona, Odegaard wraca na murawę. Zmiana raczej nie będzie konieczna.

53'

Trenerzy obu ekip wykorzystują ten czas, by przekazać wskazówki zawodnikom.

52'

Problemy zdrowotne Odegaarda. Potrzebna pomoc medyczna.

52'

Był rzut rożny dla Manchesteru City. Stones wygrał walkę w powietrzu, jednak uderzył w środek bramki! Ramsdale intuicyjnie odbił piłkę.

50'

Pięknie zagrał Odegaard. Efektownie kiwnął Kovacicia, napędził kontrę Arsenalu, ale po chwili w prosty sposób stracił piłkę Havertz.

49'

Pierwsze minuty po przerwie pokazują, że nic się nie zmieniło. W dalszym ciągu oglądamy powolną grę w środkowej strefie boiska.