Kean z dystansu uderzył bardzo niecelnie.

Będzie rzut wolny dla Lazio z ok. 20 metrów po faulu Milika.

90'

Sędzia dolicza minimum 6 minut.

90'

Milik powinien mieć asystę, ale Weah nie trafia na pustą bramkę! Strzelił nad poprzeczką!

89'

Lazio wciąż próbuje, ale nie ma argumentów w grze ofensywnej.

85'

Obraz gry się nie zmienia. Juventus mądrze się broni po strzeleniu trzeciego gola i praktycznie nie dopuszcza rywala pod własne pole karne.

1
85'
83'
82'
80'

Niebawem na boisku pojawi się Arkadiusz Milik.

77'
Andrea Cambiaso #27
Juventus FC
76'

Kwadrans do końca. Bezradne Lazio po stracie trzeciego gola.

71'

Lazio wróciło do rozgrywania piłki w środkowej strefie boiska, ale Juventus nie chce popełnić większej liczby błędów.

67'

Co za odpowiedź gospodarzy! Vlahović popracował przed polem karnym i uderzył niezwykle precyzyjnie z ok. 20 metrów. Juventus ponownie ucieka Lazio na dwie bramki!

2
64'

Chyba zostało to napisane w złym momencie. Strata Juventusu na własnej połowie, Luis Alberto miał dużo wolnej przestrzeni i popisał się niezwykle precyzyjnym uderzeniem zza pola karnego. 2:1!

1
1
64'

Juventus kontroluje wydarzenia na boisku. Lazio nie potrafi zagrozić poważnie bramce Szczęsnego.

1
61'

Kartka za grę na czas, gdy do końca meczu pozostaje pół godziny? Można i tak.

61'
59'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
1
59'
Nicolo Fagioli #21
1
57'

Znowu było blisko. Felipe Anderson zagrywał mocno, płasko wzdłuż linii piątego metra, ale żaden z kolegów nie zdołał dołożyć nogi.

55'

Kostić w ostatniej chwili zablokował strzał Felipe Andersona z ostrego kąta. Szczęsny mógłby nie zdążyć.

54'

Zaccagni urwał się lewym skrzydłem, lecz jego dośrodkowanie było na zbyt wysokim pułapie.

52'

Niecelne uderzenie Luisa Alberto z osiemnastu metrów.

1
51'

Kamada dobrze zachował się w polu karnym, wycofał piłkę do Immobile, ale ten został zablokowany. Pretensje mieli koledzy, którzy byli niepilnowani.

49'

Powinno być 3:0! Rabiot tym razem uderzał z kilku metrów i fantastycznie na linii spisał się Provedel.

48'

Kolejne dośrodkowanie z rzutu wolnego. Rabiot wybiegł zza pleców obrońców i oddał precyzyjny strzał głową, jednak tym razem czujny był Provedel.

47'

Chiesa wrzucał z rzutu wolnego, ale piłka leciała zbyt wysoko i żaden z partnerów nie oddał strzału.

1
46'

Gramy!

1
czas Druga połowa
46'
46'
komentarz

Zawodnicy wracają na boisko.

1
komentarz

Przerwa. Pewne prowadzenie Juventusu z Lazio 2:0!

1
45'

Sędzia dolicza minimum 2 minuty.

1
45'

Pewna obrona Szczęsnego po uderzeniu z dystansu.

1
44'

Wycofany Juventus. Lazio nie potrafi wykreować czystej sytuacji. Szczęsny ma w tym spotkaniu bardzo mało pracy.

1
41'

Znowu wrzucał Luis Alberto. I znowu bez strzału goście.

1
41'

Anderson zagrywał płasko w pole karne i po interwencji Danilo jest rzut rożny dla gości.

39'

Lazio przy piłce, Juventus czeka na kontrę. Mecz wyraźnie wyhamował.

36'

Strzał Marusicia zza pola karnego zablokowany. Coraz więcej swobody mają zawodnicy Lazio, ale wynik jest mało korzystny z ich perspektywy.

34'

Niezła wrzutka Luisa Alberto, jednak kolejny raz brakuje strzału ze strony gości.

33'

Marusić zderzył się ze Szczęsnym niedaleko linii bocznej. Nie było jednak faulu żadnego z nich. Jest rzut rożny.

32'

Kontra gospodarzy, zaczął wszystko Miretti, później Chiesa poczarował przed polem karnym, zagrał do Vlahovicia, ale ten strzelił za lekko. Provedel broni.

30'

Ależ blisko Juventus trzeciego gola. Miretti krótko prowadził piłkę, w końcu strzelił technicznie z szesnastu metrów i futbolówka przeleciała tuż obok słupka!

28'

Szybko to zagrali, Kamada uderzał zza pola karnego, jednak zabrakło celnośći.

28'

Strata Juve na własnej połowie, ale Lazio ma tylko rzut rożny.

26'

Przedziwny jest to mecz. Juventus strzela gola w najmniej oczekiwanym momencie! Chiesa odpalił rakietę z kilkunastu metrów i trafił idealnie przy bliższym słupku. A zaczęło się od dość przypadkowej wymiany podań na linii pola karnego.

1
1
2
25'

Po rzucie rożnym główkował Romagnoli. Prosto w ręce dobrze ustawionego Szczęsnego.

1
25'

Znakomita akcja Lazio. Trochę chaotycznie, ale poklepali przed polem karnym. Wszystko kończył potężnym strzałem z szesnastu metrów Kamada, jednak fantastycznie broni Szczęsny!

2
1
23'

Luis Alberto z rzutu wolnego, ale zabrakło strzału ze strony gości. Piłka wybita.

21'

Kamada przepchnął przeciwnika w polu karnym, ale nie miał z czego zacentrować i tylko lekko kopnął piłkę. Szczęsny z pierwszą łatwą interwencją w tym meczu.

21'

Lazio wreszcie się przebudziło i jest w stanie dłużej utrzymać się przy piłce.

18'

Anderson przegrał fizyczne starcie na skrzydle. Później miał jeszcze jakieś pretensje do sędziego. Ciekawe o co.

17'

Krótko rozegrany rzut wolny przez gości. Luis Alberto podał w pole karne, ale Felipe Anderson został zablokowany z dość ostrego kąta. Rzut rożny.

1
16'
Juventus FC
1
1
15'

I znowu Kostić z rzutu rożnego. Piłka strącona na piąty metr i Vlahović uderzył nad poprzeczką. Chyba trochę przeszkadzali sobie z Bremerem.

14'

Piłka wycofana przed pole karne, Kostić przyjął, uderzył, ale za blisko środka bramki. Broni Provedel.

14'

Korner.

14'

Nieprawdopodobnie przycisnął Juventus. Lazio ma olbrzymie problemy z wydostaniem się z własnej połowy.

12'

Po raz drugi wielka radość na stadionie w Turynie, bo bramka została uznana!

11'

Ale... sprawdzamy na VAR. Bo wcześniej piłka mogła przekroczyć całym obwodem linię boczną.

1
10'

Ależ akcja Juventusu! Fantastycznie pograli z prawej strony. Locatelli idealnie zacentrował w pole karne, a Vlahović uderzeniem bez przyjęcia trafił idealnie przy bliższym słupku.

2
2
9'

Chiesa na obieg do Kosticia, jednak ten został umiejętnie zablokowany przy linii końcowej i nie zdołał zagrać piłki.

8'
1
1
6'

Chiesa w ostatniej chwili zablokowany w polu karnym przez Luisa Alberto. Wcześniej błąd popełnił jeden z zawodników Lazio i podał piłkę prosto pod nogi rywala.

4'

Juventus zepchnął Lazio do defensywy od samego początku.

3'

Provedel z trudem broni płaski strzał Kosticia z narożnika pola karnego. Był tam jednak wcześniej spalony.